dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 920 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

8 279 m2 w zielonej okolicy :) Na sprzedaż działka mieszcząca się w Łodzi ul. Moskule o pow. 8 279 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. 1. Przeznaczenie terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł6 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**ogłoszenie sprzedaży działki rolnej w Łodzi w okolicy Parku wzniesień łódzkich ul. Łukasiewicza ** Na sprzedaż działka o powierzchni 6800 m Wymiary: front 25 m x bok 272.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 394 m² 179,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna | Radomsko | 2394 m | strefa przemysłowo-usługowa Na sprzedaż działka inwestycyjna o numerze ewidencyjnym 165 (obręb 003) , położona w Radomsku ,.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę wynajmu lokali w Zgierzu. Lokale o powierzchni od 16 do 80m2 na parterze. Przeznaczenie usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

91 800 zł1 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1020 m2 położona w miejscowości Korytnica, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. Działka niezabudowana, posiada wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Sprzedam dom pod Kutnem w miejscowości Malina - Kutno Gmina. Powierzchnia domu ok. 100 mkw., + poddasze. Mieszkalny parter: 3 pokoje, łazienka z kotłownią, kuchnia, spiżarnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł4 000 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn wraz z chłodnią i mroźnią. Lokalizacja okolice Radomska. Chłodnia 3200 m2 + biura-socjal 500 m2 Powierzchnia działki wynosi ok 6 hektary. Chłodnie składowe są.

Szczegóły ogłoszenia

296 990 zł25,10 m² 11 832,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem lub komfortowe miejsce do zamieszkania. Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny i w pełni przygotowany lokal użytkowy o powierzchni 40 m , posiadający wszechstronne przystosowanie, umożliwiające prowadzenie różnorodnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 74 m , położony przy ul. Śląskiej w Łodzi (dzielnica Górna), w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji mieszkaniowej ecomłynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²62,09 m² 1 863 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 1 o pow. 62,09 m2 w budynku dworca pkp Głowno z bezpośrednim wejściem z poczekalni.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł157 m² 4 012,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:720 m²

Szukasz miejsca na swoją działalność ? Mamy dla Ciebie idealne miejsce, niemalże w centrum Złoczewa! Restauracja ? a może obiekt biurowy? Budynek gotowy od razu do użytkowania po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł24,78 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 25 m świetna lokalizacja, bałuty, al. Pasjonistów. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , usytuowana na 2. piętrze w niskim bloku na łódzkich Bałutach, przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 606 m² 161,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1606 mkw położoną przy ul. Zielnej w Lutomiersku - gminie w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wola Żytowska , gm. Pabianice działka rolna 997 m w cichej okolicy. Działka położona w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim, w gminie Pabianice, w Woli Żytowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł104 m² 4 509,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Widzisz ten dom w zabudowie bliźniaczej? Może być Twój w najbliższym czasie. Nim zdecydujesz się zadzwonić przeczytaj to co napisałam na jego temat. Wybudowany został w 1972 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne, klimatyczne mieszkanie w sercu Aleksandrowa Łódzkiego z wyjątkowym potencjałem szuka nowego właściciela. Oferujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł400 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną z ogromnym potencjałem w ścisłym centrum Kutna przy ulicy Barlickiego. Działka o powierzchni 3052 m zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł270 m² 2 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:251 m²

Oferta dotyczy sprzedaży kamienicy o pow. użytkowej ok. 250 m . Kamienica do remontu, na działce o pow. 251 m idealna pod inwestycje! Budynek składa sie z : - parteru , 4 duże.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 501 m² 339,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, dostępna w Łodzi, obręb P-40, działka o numerze 178/29. Powierzchnia: 1501mkw Łódź, ul. Kirasjerów- złotno Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł39,98 m² 13 631,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA balkon czy na balkon?autem czy samolotem? Oto jest pytanie!masz problem z podejmowaniem decyzji? To świetnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wyzwanie, które pokochasz. Przedstawiam apartament.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł57,86 m² 6 740,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort życia i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

63 300 zł828 m² 76,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt pod zabudowę (oznaczenie Bi) .Działka 828 m2 .szerokość ok.35 m głebokość 27.Nieogrodzona.Media w ulicy głównej(prąd,wodociąg,kanalizacja).Wystąpiono o warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 058 042 zł74,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: funkcjonalny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest w Łodzi, na nowoczesnym osiedlu "fuzja" przy ul. Tymienieckiego 13b, w nowopowstałej inwestycji o wysokim standardzie. Usytuowane jest na piątym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w inwestycji 'Narutowicza Residence'. Posiada powierzchnię 76m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Teren posesji strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,35 m² 6 133,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na Śródmieściu w sąsiedztwie parku im. Staszica- ul. Narutowicza To mieszkanie to idealna definicja domowego ciepła. Na powierzchni 81,35 m znajdują się aż cztery ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem obiektu komercyjnego Konstantynów Łódzki, ul. Łódzka (trasa Łódź Konstantynów) Do wynajęcia lokal użytkowy idealny pod działalność gospodarczą magazynową, handlową, usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę po remoncie przy ul. Tymienieckiego. Nieruchomość o powierzchni 36 mkw znajduje się na 2. piętrze (winda) w nowym, klimatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

709 999 zł137 m² 5 182,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn klasy A o powierzchni ok. 4 158 mkw. położony w Piotrkowie Trybunalskim Magazyn bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 (węzeł Moszczenica) - lokalizacja tuż przy wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł58 m² 6 362,07 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 57,60 m , położone na 9. piętrze 10-piętrowego bloku przy ulicy Rysowniczej. Lokal składa się z: -3 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

287 200 zł1 795 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlano-usługowej zlokalizowanej w sercu Nieborowa. Numer ewidencyjny działki: 311/1 Powierzchnia: 1795 m2 Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu oferujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 202m2 usytuowany na parterze. Budynek jest dobrze widoczny z ruchliwej ulicy jaką jest ulica Inflancka. Po sąsiedzku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł300 m² 17 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

167 265 zł1 239 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1239 mkw położona przy ul. Wiśniowej w Dębniaku. Działka o wymiarach 22 x 55 m. Częściowo ogrodzona. W trakcie procesowane są Warunki Zabudowy pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością 3 pokoi | Łódź, ul. Tokarzewskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,16 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,700 m w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 510 000 pln. Powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł152,20 m² 5 847,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| kamienica przy Starówce w Piotrkowie do sprzedania Oferujemy do sprzedania budynek "plomba" przy ul. Rycerskiej w Piotrkowie T. Trzy kondygnacje o łącznej powierzchni użytkowej 152,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 174 zł39,14 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja przy ul. Pogonowskiego - 1000m od deptakowej części ul. Piotrkowska / 6 Sierpnia oraz w podobnej odległości od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego minimetra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł11 300 m² 6,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka na obrzeżach wsi Maluszyn-Kąty w gminie Żytno, powiat radomszczański. We wsi brak planu miejscowego zagospodarowania przestrzennego lecz zostały wydane warunki zabudowy,.