dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 919 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - Nowostawy Dolne koło Strykowa - powierzchnia 8724 m 2 (ze wstępnym projektem zagospodarowania terenu 5 domami typu bliźniak) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 697 m , położona w Łodzi przy ul. Nowe Górki i al. 600-lecia miasta Łodzi. To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 131 m² 2 652,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Oferta sprzedaży hali przemysłowej położonej W łodzi, dzielnica widzew - blisko zjazd Z autostrady Hala o pow. 1131 m kw., posadowiona jest na działce o pow. 7150 m kw. Do.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł496 m² 199,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mała kameralna Działka w mieście, super lokalizacja. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o pow 10.000 m2. Pow działki 3,9 ha. Prąd (2 transformatory 600 kv będące własnością pge), ogrzewanie w części pomieszczeń socjalnych, woda na cele socjalne,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,31 m² 7 638,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Twoja słoneczna baza na 1. Piętrze zero kompromisów! Szukasz mieszkania, ale masz dość oglądania wnętrz, które wyglądają jak muzeum lat 90. albo szybki lifting pod sprzedaż? Chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

362 900 zł45,36 m² 8 000,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów Prezentujmy Państwu ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Osiedle Jaskółki, zlokalizowanym przy Alei Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł45,35 m² 6 835,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie do zamieszkania, na osiedlu Koziny. Niedaleko centrum handlowo-rozrywkowe Manufaktura oraz tereny zielone - Park Zdrowie. Dobrze skomunikowane. Blisko punkty.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki budynek biurowo-usługowy, o łącznej powierzchni 150m, położony na parterze i na piętrze w rejonie osiedla Retkinia Z klatki schodowej wejście do lokalu na parterze +.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł64 m² 6 984,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie | Radogoszcz-Wschód | Łagiewniki w zasięgu ręki Przestronne, zadbane mieszkanie w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych lokalizacji w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

849 360 zł220 m² 3 860,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Komfortowy i zadbany dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Rosanowa, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,50 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do pierwszego wynajmu dwupokojowe mieszkanie przy ul. 6 sierpnia 19a w Łodzi. Apartament ma powierzchnię 36,5m2 i znajduje się na czwartym piętrze nowo oddanej do użytku inwestycji. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 360 zł6 317 m² 190,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. Kosodrzewiny Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupoziomowy loft w kompleksie 'U Scheiblera' przy ul. Tymienieckiego 25. Posiada powierzchnię 114m2 i położony jest na drugim piętrze w budynku. Całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

453 760 zł11 344 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chojny, gmina Lututów Do sprzedaży działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej zlokalizowana w miejscowości Chojny, gmina Lututów, pow. wieruszowski. Powierzchnia 11344 mkw. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł889 m² 328,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro sulma real estate prezentuje na sprzedaż działkę letniskową z cudownym nowym drewnianym domem, idealną na weekendowy wypoczynek, bazę letniskową lub stworzenie własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

36,35 zł/m²39,70 m² 1 443 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 39,70 m2 ( parter) w budynku dworca Łowicz Główny. Opis lokalu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł43 278 m² 113,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna , położona w miejscowości Wola Pękoszewska (gmina Kowiesy, powiat skierniewicki). Nieruchomość o łącznej powierzchni 43 278.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²115 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow 115 mkw, w cenie 5000 zł/mies + media wg zużycia (ogrzewanie, woda miejskie z sieci). Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

W spokojnej, zielonej części Stefanowa Barczewskiego, zaledwie 18 kilometrów od Sieradza, znajduje się nieruchomość o powierzchni ok. 63 mk. Posadowiona na działce, która ulegnie podziałowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł15 191 m² 140,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Teren o powierzchni 15.191 m2 położony w Woli Grzymkowej, okolice ul. Placydowskiej /w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal dla kosmetyczki lub pod gabinet masażu. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje na wynajem estetyczny lokal usługowy o łącznej powierzchni 35 m.kw usytuowany w wolnostojącym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł508 m² 3 149,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zarabiaj od pierwszego dnia! Biuro nieruchomości Locatus przedstawia na sprzedaż funkcjonalny obiekt usługowo-mieszkalny - Radomsko, ul. Krakowska Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

349 260 zł77,27 m² 4 519,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł180,85 m² 8 238,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Takich domów jak ten, nie ma na rynku wiele, wierz mi. To jeden z tych, który potrafi nieźle zaskoczyć. Z zewnątrz całkiem niepozorny ale środek to idealnie zaprojektowany układ.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł52,77 m² 5 476,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,77 m , zlokalizowane w Łasku przy ul. Spółdzielczej, na 4. piętrze w ocieplonym bloku. Największym.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 000 zł159,20 m² 6 953,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Już sprzedane! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu z 2009 roku, położonego w malowniczej miejscowości Ostrów, zaledwie kilka minut od Łasku. To wyjątkowa okazja,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis ogólny Na sprzedaż 50% udziału w nieruchomości wspólnej, obejmującej część czterokondygnacyjnej kamienicy o pow.: ok.: 250 m z działką o pow.: 465 mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł25,80 m² 7 713,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:6 678 m²

Do sprzedaży teren zabudowany budynkiem mieszkalnym w miejscowości Borowa, gmina Wola Krzysztoporska. Nieduży dom o pow. użytkowej ok. 25,80m2. Powierzchnia zabudowy 36,84 m2. Dom oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 898 zł32,62 m² 10 481,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania. i jest to mieszkanie. 32,68 m czystej przyjemności, gdzie każdy centymetr ma sens. Ogródek - 12,1 m prywatnej zieleni, idealny na poranną kawę i popołudniowe grilla.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie. Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,71 m² 7 159,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połączenie miejskiej wygody i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

98,36 zł/m²61 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy lokal położony w ścisłym centrum Kutna o łącznej powierzchni 61m 2. Lokal znajduję się na parterze budynku. Posiada jedno duże pomieszczenie o powierzchni około 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 518 m² 164,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedaż działki w Rąbieniu ul. Szklarniowa 10 - działka - 1518 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze), gaz (w drodze) - droga utwardzona wyłożona płytami uwaga Opis został sporządzony.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokoje w pełnym rozkładzie o powierzchni użytkowej 56.61m2 Lokal składa się z: -Salonu z wyjściem na balkon -2 sypialni -Osobnej kuchni -Łazienki z WC -Przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł71 m² 6 971,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przestronne bezczynszowe apartamenty w standardzie domu Iglasta Ostoja zlokalizowana jest przy ul. Iglastej we wschodniej części Bełchatowa, tuż przy dużym obszarze leśnym, co zapewni Ci ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

698 360 zł66,52 m² 10 498,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe mieszkanie na Starym Polesiu, przy ul. gen. Lucjana Żeligowskiego 43 przestrzeń, która łączy wygodę życia w centrum z ciszą rzadko spotykaną w śródmiejskiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł2 958 m² 179,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu natury, ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Na sprzedaż działka leśno-budowlana w miejscowości Sokolniki-Las, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł45 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:209 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Szczawinie Domek lektniskowy o powierzchni 45m2, na działce 209m2. W skład domku.