dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 920 ogłoszeń

254 000 zł12 000 m² 21,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 12000m2 w Zalesiaki Pienki około Działoszyn Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 12 000 m2 w Zalesiaki Pieńki w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

306 499 zł37 m² 8 283,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m2 - kilka minut spacerem od Manufaktury! Lokal zlokalizowany jest na 3 piętrze w bloku z cegły. Dużym udogodnieniem jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł9 266 m² 97,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny przy dk91 Ogrodzona, gmina Daszyna Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna, powiat łęczycki, województwo łódzkie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 459 m² 1 233,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny zlokalizowany w sercu łódzkiego Polesia, bezpośrednio przy ul. Srebrzyńskiej 111. Nieruchomość posiada pełne uzbrojenie i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł202 m² 4 356,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest protokół przekazania informacji O nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł244 m² 4 487,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. III piętro z windą, 244 mkw. Całe piętro budynku. Okna na trzy strony. Lokal o przeznaczeniu biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

668 700 zł2 229 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! tylko U nas! ostatnie takie działki W kopance! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2229 m , położona w miejscowości Kopanka , na terenie Wzniesień Łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- duna Polska Real Estate Mamy przyjemność zaoferować lokal usługowy o powierzchni 84 m2 z witrynami, w samym sercu Łodzi w obrębie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż - apartament w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Wyjątkowa oferta dla osób, które cenią przestrzeń, wygodę i klimat kamienicy połączony z nowoczesnym, stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę domu w Zgierzu Dom w Proboszczewicach o powierzchni 120m2 składający się z: parteru: salon, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m w spokojnej okolicy w nowej inwestycji przy ulicy Telefonicznej Przytulny estetycznie urządzony lokal w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł89 m² 11 797,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Horyzont Nowosolnej: twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecując dzień.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Łódź, ul. 1 korpusu Pancernego wp Powierzchnia: 5226 m | Warunki zabudowy wydane | Prąd jest, woda, gaz w drodze | Wjazd na S14 w zasięgu kilku minut! Masz nosa do.

Szczegóły ogłoszenia

14 940 800 zł149 408 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 14.94 ha., położony w miejscowości Bagatelka, w powiecie Wieruszowskim, województwie łódzkim. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł10 069 m² 51,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki nr 694/3 w Rząśni Podstawowe informacje: numer działki: 694/3 Identyfikator: 100905_2.0013.694/3 Powierzchnia: 10 069 m Wymiary: długość 280 m szerokość na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108 m² 8 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom położony w spokojnej części Zgierza, usytuowany na dużej działce o powierzchni 1772 m . Budynek jest podpiwniczony, a przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł353,66 m² 4 806,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 425 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-biznesowym, położona w prestiżowej lokalizacji w Poniatowie, zaledwie 5 minut od centrum Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3001 m2 położona w miejscowości Anielin Swędowski - gmina Stryków, ul. Kwiecista. Działka budowlana objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący idealny dla rodziny lub pod działalność Na gabinety medycyny estetycznej, biura kancelarii, gabinety lekarskie, przedszkole, szkołę językową, itp. Oferta na wyłączność, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 €2 070 m² 1 497,58 €/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pałac malina - XIX-wieczna perła architektury W sercu polski Powierzchnia użytkowa: 2 070 m | Działka: 36 400 m | 20 pokoi noclegowych z łazienkami | Sala balowa | Biblioteka | 5.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł13 300 m² 12,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka gruntu w miejscowości Stawiszcze gm. Sieradz. Działka o powierzchni 13300m2 w kształcie trapezu, szerokość od drogi 104m. Na działce budynek gospodarczy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł63,56 m² 6 985,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferuję sprzedaż przestronnego mieszkania na dzielnicy Retkinia w mieście Łódź. Dodatkowo zachęcam do skorzystania z usług remontowych, które jestem w stanie zorganizować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek w Parzęczewie - działka 6/6 - 1120mkw - działka 6/8 - 1161mkw - działka 6/9- 1161mkw - cena: 84zł/mkw - media: woda (studnia na działce), prąd (w ulicy) - dojazd asfaltowy -.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł62 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. położone przy ul. Matejki 11 w Łodzi. Mieszkanie składa się z 4 oddzielnych pokoi (zamykanych na klucz), wspólnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 €3 000 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 3 000 mpl, z podstawową obsługa logistyczną, tj transfer pełnopaletowy, depozyty. Kluczowe informacje: dostępność: do ustalenia indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 572 m² 174,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Gałków Mały obok Koluszek, przy ul. Mickiewicza 19. Nieruchomość o powierzchni 1572 m ma charakter budowlany i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł7 200 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę o powierzchni 7200m2 zlokalizowana w gminie Sieradz -kowale - Żerosławice. Teren nieogrodzony i niezabudowany do własnego zagospodarowania. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł58,48 m² 8 977,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się we wschodniej części Śródmieścia, w rejonie ulic Narutowicza, uniwersyteckiej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,51 m² 6 931,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania? Interesuje Cię lokalizacja na Teofilowie? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu! Mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 mieści się na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł53,60 m² 5 401,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 53,6 m , zlokalizowane na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 275 m² 43,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę budowlaną o łącznej powierzchni ok. 2454 m (w tym działka główna 2275 m oraz działka drogowa 179 m ), położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł186 m² 16 123,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 067 m²

Mam zaszczyt przedstawić Państwu absolutnie wyjątkową posiadłość, położoną zaledwie 30 minut od centrum Łodzi, która łączy w sobie harmonię podmiejskiego życia z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 474 zł37,06 m² 9 834,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które łączy energię miasta z komfortową przestrzenią do życia? Ta propozycja to idealne połączenie nowoczesności, funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 200 m² 124,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest nieuzbrojona działka budowlana położona przy drodze asfaltowej, pomiędzy dwiema dużymi miejscowościami: lutomiersk (ok.: 3,5 km) oraz Wodzierady (ok.: 3 km).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 421 zł66,31 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - promocyjna cena! Przemyślany układ i komfort codziennego życia Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł42,42 m² 9 547,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 42,42 mkw na 4 piętrze w bloku po modernizacji. Składa się z; pokoju z balkonem 4,6 mkw , sypialni, zamykanej kuchni z oknem, łazienki ,wc i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł630 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 017 m²

Dla domatorów lubiących przestrzeń i prywatność, ceniących komfort, dobry styl i jakość życia mam idealną rezydencję w stylu francuskim. Dlaczego domatorów? Bo na miejscu jest.