dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 918 ogłoszeń

220 000 zł35,80 m² 6 145,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum miasta. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,8 m , położone w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł128,73 m² 6 680,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128,73 m , położony w kameralnej inwestycji na Łódzkim Złotnie. To idealna alternatywa dla domu - przestronne, 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł70 m² 9 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Port Jastarnia w Łodzi funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy 70-metrowe mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł412,28 m² 5 578,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Sala Bankietowa z Możliwością Rozbudowy Idealna Inwestycja Na sprzedaż przestronna sala bankietowa o powierzchni użytkowej 412,28 m , położona na działce 1078 m . Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł129,43 m² 9 271,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Malowniczy dom na dużej działce wśród zieleni łódzkie Widzew | Malowniczy dom wśród zieleni przestrzeń, cisza i nowoczesność. Zieleń za oknem. Cisza zamiast miejskiego zgiełku. Dom,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł141,30 m² 8 987,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronny apartament w kameralnym budynku nieopodal centrum. Powierzchnia całkowita lokalu wraz z garażem to 141,30mkw. Garaż w parterze budynku ma powierzchnię 19,50mkw. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł184,24 m² 4 879,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych Chojne, ul. Makowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w miejscowości Chojne, przy ul. Makowej. Powstaje tu kameralne osiedle 18.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Feliksowie. 3 działki rolne. Każda o powierzchni 3500m2 w cenie 35zł/m2. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł2 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 2200m2 w Kole Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w odległości kilku kilometrów od Piotrkowa. Dojazd do działki drogą własną (część działki) - od.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł160,90 m² 4 972,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania parterowy dom w miejscowości Wincentów. Nieruchomość znajduje się koło Dobronia, dojazd drogą asfaltową, droga wewnętrza gruntowa utwardzona. Piękna, prostokątna, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bełchatowie, ulica Daleka. Działki są w trakcie podziału. Docelowa wielkość to około 1100m2. W drodze mamy prąd, wodę, kanalizację. Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38,50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Dąbrowie przy ulicy Umińskiego. Posiada powierzchnię 38,5m2 i położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł15 879 m² 100,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł304 m² 3 174,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży dom piętrowy w pięknej spokojnej okolicy ( ul. Dojazd ).

Szczegóły ogłoszenia

60,07 zł/m²298 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal w stylu loftowym , z 2 odrębnymi wejściami z poziomu chodnika też dla niepełnosprawnych, w rejonie ul. Tymienieckiego , z parkingiem na ok. 5 miejsc najemca 0%.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w południowo-wschodniej części Skierniewic. To doskonała propozycja dla osób, które marzą o budowie własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł134,40 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Nowoczesne domy w cenie mieszkania! Pieczyska gm. Wieruszów Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nowo wybudowane domy jednorodzinne położone w pięknej, spokojnej okolicy, dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²75 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena: 30zł/m2 + media ( do negocjacji ) Lokalizacja: obiekt położony w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego, blisko kluczowych dróg logistycznych o zapewnia dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dotyczy sprzedaży piętrowego domu wolno- stojącego, o pow. 220 m , położonego na obrzeżach Pabianic. Powierzchnia działki 1000 m . Media : woda, prąd, kanalizacja- lokalna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie powrót do domu, gdzie zamiast szumu autostrady wita Cię kojąca cisza i zapach pobliskiego lasu. Stawiasz stopy na własnym kawałku ziemi, bierzesz głęboki oddech czystym powietrzem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 259 m² 532,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tytuł: działka zabudowana budynkiem dworca w Wieruszowie dz. nr 823/5 Cena orientacyjna: 670 000 zł pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł28,74 m² 9 394,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Ciche mieszkanie 28,74 m w oficynie - ul. Anstadta 5 Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 28,74 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Anstadta 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 517 m² 62,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia z trzech działek po podziale, o powierzchni 3517 m2 z udziałem w drodze wewnętrznej z zawrotką, przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł5 209 m² 186,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka O powierzchni 5 209 m2 na ul. Synów pułku 24 W łodzi Oferta na wyłączność specyfikacja działki: działka nr 291/3, obręb P39 kształt nieregularny (prawie prostokąt).

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł280 m² 2 103,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 979 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość - dom dwurodzinny + zabudowania gospodarcze. Na sprzedaż kompleksowa nieruchomość położona w Radomsku, na działce o powierzchni 1797 mkw, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł34,87 m² 10 897,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: to spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł425 m² 30,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia nową halę produkcyjno - magazyową z częścią biurową Cechy nieruchomości: powierzchnia hali 355 m2,bardzo dobre doświetlenie światłem dziennym przez świetliki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowy, kompletnie umeblowany i wyposażony, 2-poziomowy loft w unikalnej inwestycji lofty "u Scheiblera", ogrodzony, strzeżony teren, miejsce parkingowe w garażu wielostanowiskowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł37 m² 9 378,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu na osiedlu Kurak w Łodzi. Lokal jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu - sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł8 210 m² 304,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 286 m²

Sprzedam obiekt produkcyjno magazynowy w miejscowości Wały pod Kutnem. W pobliżu kutnowskiej specjalnej strefy przemysłowej i węzła autostrady A1. W planie miejscowym przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 55,7 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie w pełnym rozkładzie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 45m2. Położone na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Waryńskiego. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

261 120 zł1 280 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę mieszkaniową, kolumna - Łask bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1280 m.kw, położoną w miejscowości Łask.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł5 588 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę rolno-budowlaną w Suchoczasach o łącznej powierzchni 5588 m2, dla której nie ma uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, ale w 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,73 m² 7 808,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ładnego , mieszkania w Zgierzu , osiedle 650-lecia. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

W home Park Nieruchomości mamy do zaoferowania komfortowe, duże mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 3 piętrze w cichej kamienicy, w centrum Zduńskiej Woli. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla osób szukających funkcjonalnego mieszkania na start lub gotowej inwestycji pod wynajem 2 pokoje, 38 m . Atrakcyjna cena 235 900 zł Na sprzedaż przytulne, 2pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje | 46 m | balkon | Widzew Wschód | 2 piętro | 355 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu na Widzewie Wschodzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych w Bechcicach - działka 1 - 1200 mkw - działka 2 - 1200 mkw - działka 3 - 1200 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze) - wymiary: 48x25m - droga - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję sprzedaż przytulnego mieszkania z potencjałem! Mieszkanie o powierzchni około 49m2 składa się z dużego pokoju (ok.25m2) z balkonem typu loggia, mniejszego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł220 m² 7 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Nieruchomość mieści się w malowniczej i spokojnej miejscowości dzierżązna koło.