dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 647 ogłoszeń

Rynek pierwotny

532 962 zł44,89 m² 11 872,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,89 m . Lokal składa się z funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni, idealnej dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł59,23 m² 10 130 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Gotowiec inwestycyjny! 4 pokoje w sercu Łodzi Inwestycja w Apartamentowcu Etiuda Szukasz gotowego produktu inwestycyjnego lub komfortowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł2 096 m² 69,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy (możliwość realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Działka porośnięta jest drzewami iglastymi i liściastymi, co nadaje jej wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł110 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Kutno idealna dla osób, które marzą o spokojnym życiu blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 796 m² 28,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w woj. łódzkim miejscowości Kolonia Zawady, gm. Widawa, pow. łaski, na którą składa się prawo użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

616 572 zł62,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 532 m² 163,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w otoczeniu lasu cisza, natura i prywatność blisko Łodzi Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w spokojnej, zielonej okolicy idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30,20 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe w pełni umeblowane kompaktowe w fuzji! Gotowe do zamieszkania! idealna inwestycja nie wymaga żadnych dalszych nakładów! O fuzji: wyjątkowy projekt, składający się z 20.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł22 942 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2,29 ha (22 900 m2) położona w miejscowości Kiełmina (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Stryków), obręb ewidencyjny 0009.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł195 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży nieruchomości z parterowym domem jednorodzinnym w stanie deweloperskim. Cena ofertowa: 1.200.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 300 m² 88,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1300 m2 na terenie Zduńskiej Woli. Teren ogrodzony z dwóch stron od strony sąsiadów. Szerokość działki około 20m. Grunt znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

179 999 zł892 m² 201,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę usługową o powierzchni 892m2 położona w miejscowości Piątkowisko, przy ul. Cynkowej. - spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

201 600 zł1 682 m² 119,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena 120 zł / m ! Działka budowlana 1682 m - Sobień, gm. Aleksandrów Łódzki | mpzp | 25 km od centrum Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1682.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł75,13 m² 8 651,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 75,13 m , wybudowany w technologii prefabrykatów keramzytowych trwałej, ciepłej i energooszczędnej. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł15 515 m² 30,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta. Świetna cena. Przedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną we Florentynowie (gmina Parzęczew) w pięknym otoczeniu lasów i łąk, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 931 m² 254,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży dużą działkę położoną w malowniczej okolicy tuż przy lesie łagiewnickim - Krajobraz Wzniesień Łódzkich. Działka o pow 3931m2 ma ksztalt trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł320 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Nowoczesny dom z oranżerią i dużą działką Łódź, ul. Kąkolowa 90 | 250 m + ogród 1600 m <br/><br/><br/>na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł435,29 m² 1 539,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia propozycję kupna działki nr 823/5 zabudowanej budynkiem dworca kolejowego. Powierzchnia działki to 0,1259 ha, kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł29,49 m² 6 103,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,49 m położone na 1 piętrze w kamienicy z 1910 roku przy ul. Pomorskiej w Łodzi, w samym sercu Śródmieścia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

157 890 zł831 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 831 m w Bełchatowie - atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 831 m , położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 000 zł66,79 m² 8 489,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku. Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację! Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł290 m² 10 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:46 600 m²

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej na działce o powierzchni 4,66ha, obejmującej dwa domy z niezależnym wejściem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł246 m² 5 894,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 245 mkw. Jest to budynek dwukondygnacyjny (parter oraz piętro), usytuowany na działce o powierzchni 1047 mkw. co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do większych miejscowości, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Białej. Działka budowlana o powierzchni 4000m2 z warunkami zabudowy na 4 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł52,97 m² 7 721,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem na spokojnym, cenionym osiedlu Radogoszcz. Lokal posiada pełny rozkład pomieszczeń. Wnetrze jest dobrze doświetlone. Stan mieszkania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38,04 m² 14 169,30 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zawieszona.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 231 m² 61,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduję się w miejscowości Kokoszki 800 m od centrum Błaszek i całego zaplecza handlowo-usługowego. Powierzchnia 3231 m 2 o szerokości ok. 30 m długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł1 769 m² 847,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| 0% Bez prowizji od kupującego - działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych - Łódź Rogi, ul. Ametystowa Do sprzedania działka o pow. 1769 m 2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł288 m² 5 190,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 337 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze nieruchomości Bestate Pabianice Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w Pabianicach przy ulicy spokojnej, w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 310 zł56,35 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,38 m , położone na trzecim piętrze w budynku drugiego etapu inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Juliana Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł450 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:35 200 m²

Agroturystyka w Dąbiu! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż nieruchomość o powierzchni: 3,52ha zabudowaną klimatycznym drewnianym budynkiem jednorodzinnym, budynkiem socjalnym, budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 018 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 1,0018 ha z lasem, zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz gospodarczym, położona w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:313 m²

Wyjątkowa oferta! Dom jednorodzinny w Sieradzu w cenie mieszkania Zważając na ceny mieszkań jakie obecnie się utrzymują, mamy dla Państwa super okazje, by postawić jednak na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-24

274 000 zł9 133 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 9 133 m2 położoną w miejscowości Michałówek (powiat zgierski, gmina Stryków). Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:498 m²

Numer oferty W agencji: sd/ aw/mr/308/2017 idealne dla inwestorów! Oferujemy wolnostojący dom w cichej, zielonej okolicy o powierzchni 280mkw, na działce o powierzchni ok. 500 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,600 m w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 485 000 pln. Powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,20 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Sendlerowej 11 w Kutnie. Osiedle "zielone zacisze". Powierzchnia mieszkania 51,2 mkw. III piętro, salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 740 m² 109,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękną działkę położoną w Łasku, gmina Łask, obręb Łopatki na ul. Kilińskiego, o pow. 1740 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 947 m² 102,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W home park! Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1947 m , częściowo zalesiona, położona w spokojnej części miejscowości Ślądkowice. Nieruchomość znajduje.