dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 647 ogłoszeń

650 000 zł231 m² 2 813,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

| szukasz domu blisko centrum Sulejowa miasta w okazyjnej cenie Mamy coś wyjątkowego! Proponujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,90 m² 8 200,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, w którym samochód stanie się zbędny, a może celujesz w pewną inwestycję pod wynajem? To mieszkanie przyciąga nie tylko metrażem, ale przede wszystkim stylem życia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł125 500 m² 27,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa położona we wsi Krzyżanówek, gm. Krzyżanów w powiecie kutnowskim, oznaczonej w ewidencji gruntów Obręb Krzyżanówek numerami geodezyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

423 990 zł57,06 m² 7 430,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą (od poziomu 0), w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł51,20 m² 9 941,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam nowe, wykończone mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Sendlerowej 11 w Kutnie. Osiedle "zielone zacisze". Powierzchnia mieszkania 51,2 mkw. II piętro, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

385 796 zł40,25 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną ofertę dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji mieszczącej się w Centrum Łodzi. Informacja o lokalu: mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 380 m² 48,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3380m2 z warunkami zabudowy na zabudowę siedliskową, zlokalizowana na skraju dużej wsi, 4km od Błaszek powiat sieradzki-jadąc z Błaszek.

Szczegóły ogłoszenia

999 360 zł823 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w sercu Łodzi, przy ul. Klonowej 11a - w obrębie B-45. To oferta skierowana zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

5 390 000 zł24 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka O powierzchni prawie 2,5 ha W łodzi na olechowie przy ulicy olechowskiej Idealna pod budowę garaży lub obiektów przeznaczonych na czasowy pobyt ludzi (hali). Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł39 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w Łasku, na pierwszym piętrze, w cztero piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

439 999 zł52,09 m² 8 446,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Jeśli masz dość słuchania kroków sąsiada z góry, mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne. Prezentujemy mieszkanie przy ul. Wielkopolskiej, położone na 4. piętrze w niskim bloku. Dlaczego to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną, o powierzchni 4304m2 w Zduńskiej Woli. Brak planu zagospodarowania na tym terenie. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania pod zabudowę jednorodzinną. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

658 999 zł85 m² 7 752,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

**home Park Nieruchomości** Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2, zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu na zamkniętym, spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł63,88 m² 11 897,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63.88 m , położone w apartamentowcu z windą oddanym do użytku na przełomie 2024/2025 roku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 835 zł75,22 m² 7 628,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Świeżo oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań)! indywidualne miejsce postojowe hali garażowej - gratis! (oferta niestety ograniczona czasowo) inwestycja deweloperska W ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom, który robi wrażenie już od bramy 70 m działka 525 m 310 000 zł Całoroczny? Rekreacyjny? A może Twoja prywatna oaza świętego spokoju? Jeśli masz dość sąsiadów za ścianą,.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł50,53 m² 9 063,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 50,53 m, położone na 2 piętrze w zadbanym, 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub prestiżową siedzibę firmy? Prezentujemy dwie atrakcyjne działki budowlane położone w dynamicznie rozwijającej się części Poddębic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 6445 m2 położona w miejscowości Besiekierz Rudny (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Zgierz), obręb ewidencyjny 0004. Teren,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł270 m² 6 292,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 717 m²

Oferujemy do sprzedaży duży dom jednorodzinny wraz z zabudowaniami produkcyjno- usługowymi we Wróblewie, w powiecie wieluńskim. Okolica Miejscowość Wróblew, gmina Skomlin, powiat Wieluń, na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 100 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Działka na sprzedaż O powierzchni 3 100 M Z zabudową, położona W cichej I zielonej miejscowości błonie W gminie łęczyca, woj. Łódzkie. Działka ma dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 940 zł36,28 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie idealne dla pary, położone w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Pryncypalnej 66 na osiedle Chojny w Łodzi. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł870 m² 734,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 200 m²

Tylko W home park nieruchomośći Oferuję na sprzedaż gospodarstwo rolne plus ziemie położone w miejscowośći Wójcice, gmina Błaszki, powiat Sieradzki, woj. Łódzkie. Gospodarstwo całe to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 125 zł36,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 36,25 m2 w najbardziej prestiżowej inwestycji w Skierniewicach. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

316 125 zł42,15 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Spalskiej 58 W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 42,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł134,40 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne nowe domy wybudowane w miejscowości Pieczyska gmina Wieruszów. Dwuspadowy dach pokryty ciemną dachówką nadaje nieruchomości nowoczesny wygląd. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

358 928 zł22 433 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Każda moja oferta jest wyjątkowa. Ta ze względu na lokalizację. Niecałe 10km od Bełchatowa w województwie łódzkim, powiat Bełchatów, gmina Kluki, mam do zaoferowania istną perełkę.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł586 m² 1 569,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 697 m²

" hala+biuro+mieszkanie+ budynek gospodarczy " "'"' inwestycja pod działalność " Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży obiektu w użytkowaniu wieczystym, znajdującego się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł1 711 m² 992,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjnie położony teren inwestycyjny w Piotrkowie Trybunalskim. Działka posiada trzy zjazdy w tym jeden z dk91 - jest to wylotówka na radomsko\\częstochowę. Duży ruch.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 975 m² 172,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1975 m z profesjonalnym kortem tenisowym, położoną w malowniczej i cenionej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł53,10 m² 9 190,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament - osiedle zamknięte Levityn Apartamenty , Pabianice, ul. Smugowa Oferujemy urządzony apartament o powierzchni 53,1 m , położony w prestiżowej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł700 m² 855,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży nieruchomości hala 700 m za 599 000 zł - gotowa baza pod twój biznes! okazja inwestycyjna | blisko A1 i S8 | duży potencjał, zlokalizowana w powiecie łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł110 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:999 m²

Zapraszam Państwa do kolejnej ciekawej nieruchomości. Lokalizacja : żelechlin gmina Żelechlinek , powiat tomaszowski , województwo łódzkie. Prezentowana oferta to zabudowana działka drewnianym domem.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł8 479 m² 695,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 479 m²

Skierniewice obiekt magazynowo - biurowy o łącznej powierzchni magazynów 4480,53 m2 położony na działce o powierzchni - 8479 m2 - na sprzedaż. Atrakcyjna nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł41 472 m² 154,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 4,14 ha, położony w miejscowości Przypusta, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A1 oraz drogi wojewódzkiej dw714.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł78 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł71 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta obejmuje sprzedaż lokalu użytkowego w nowo powstałym prestiżowym osiedlu. Inwestycja ta znajduje się w samym centrum miasta między Piotrkowską, tymienieckiego, kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł135 m² 2 444,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek handlowo-usługowy na sprzedaż w Woli Krzysztoporskiej Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 135 m , idealnie nadający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł71 m² 6 971,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przestronne bezczynszowe apartamenty w standardzie domu Iglasta Ostoja zlokalizowana jest przy ul. Iglastej we wschodniej części Bełchatowa, tuż przy dużym obszarze leśnym, co zapewni Ci ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł10 686 m² 187,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę stanowiącą świetną okazję inwestycyjną. Działka o powierzchni 10686 m , w kształcie prostokąta jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

2 385 000 zł220 m² 10 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 777 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 220 m kw posadowiony na przepięknej działce o powierzchni 1777 m kw ogrodzonej płotem betonowym. Dom położony 37 m kw od.