dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 649 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 649 ogłoszeń

190 000 zł1 740 m² 109,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękną działkę położoną w Łasku, gmina Łask, obręb Łopatki na ul. Kilińskiego, o pow. 1740 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 947 m² 102,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W home park! Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1947 m , częściowo zalesiona, położona w spokojnej części miejscowości Ślądkowice. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł2 078 m² 54,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży dwie działki pod zabudowę na obrzeżach Zduńskiej Woli, o powierzchni niecałe 3000 m2 każda. Działki w kształcie zbliżonym do prostokąta (szerokość 22,5m),.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 122 m² 585,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedyna i wyjątkowa działka w unikatowej i kultowej lokalizacji przy " kaloryferze ' 50m od lasu Łagiewnickiego czyli zielonych płuc Łodzi Powierzchnia działki - 5123,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł86,30 m² 9 849,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

To 86 m , które działa lepiej niż większość podobnych metraży przemyślane, jasne i wygodne, z dwoma balkonami i możliwością dokupienia dwóch miejsc garażowych. W końcu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 40 m , położony przy ruchliwej ulicy, co zapewnia doskonałą widoczność oraz duży potencjał dla działalności usługowej lub handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 047 m²

( wynagrodzenie płaci tylko Sprzedający) transakcja sprzedaży zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz zabudowaniami gospodarczymi działki siedliskowej o pow. 7047m2, położonej w Borowie gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 650 zł35 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez podatku 2% pcc i prowizji biura nieruchomości nowe mieszkanie o powierzchni 35 m , znajdujące się na 7. piętrze w silikatowym budynku z 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 685 m² 409,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dla szukających miejsca dla swojej inwestycji mieszkalnej bądź usługowej. Atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy blisko Centrum w Tomaszowie Maz. Prezentujemy Państwu działkę o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł17,50 m² 2 851,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż o powierzchni 17,50 m2, położony w Piotrkowie Tryb., w okolicach ul. Pasaż Rudowskiego i ul. Próchnika. Garaż w dobrym stanie technicznym, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

274 200 zł2 285 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na zasadach wyłączności Położenie : Proponujemy do sprzedaży działkę gruntu o statusie budowlanej położoną w Pabianicach pomiędzy ul. Zielną a Wodną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł12 500 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w miejscowości Rogi, w gminie Wielgomłyny, o powierzchni 12 500 m2. Działka : o pow. 12 500m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 360 zł276,10 m² 5 792,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m | Powierzchnia całkowita: 276,10 m | Działka: 1848 m | Rok budowy: 2014 | Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł94,62 m² 3 899,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Pakiet 5 mieszkań inwestycyjnych ul. Jaracza 41, łódź centrum, roi 7 10% Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań zlokalizowanych w ścisłym centrum Łodzi, idealnych pod najem na pokoje lub najem.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł25 914 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki pod działalność rolniczą w okolicach łodzi/pabianic, ta oferta jest dla Ciebie. Grunty w większości IV klasy. Działka o pow. ok. 2,5 ha - płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł44,70 m² 6 979,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Łodzi, ul. Emilii Plater 35/37, to doskonała okazja dla osób ceniących spokój i komfort codziennego życia, z pełnym dostępem do miejskich udogodnień. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł137,50 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż hala pod firmę. Oferujemy na sprzedaż halę użytkową o łącznej powierzchni 137,5 m2. Hala została wybudowana w 2019 roku. Dach wykonany jest z blachodachówki a ściany.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 775 m² 31,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3376 m (dz. nr 496/1), położoną w spokojnej, zielonej okolicy w Rogowcu, gmina Kleszczów. Na działce obowiązuje Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 031 m² 60,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Oferowana działka o łącznej powierzchni 33 031 m , idealna pod działalność usługową lub turystyczno-rekreacyjną. W skład oferty wchodzą działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,73 m² 6 419,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy przy ulicy Drewnowskiej 33 w Łodzi. Lokal polożony jest na 1 piętrze .Powierzchnia uzytkowa wynosi 46,73 mkw. mieszkanie składa się z:1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki na sprzedaż w Sieradzu przy ul. Scaleniowej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech wyjątkowych działek w Sieradzu, przy ul. Scaleniowej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł113 m² 4 681,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 113 m , położony na dużej działce o powierzchni 1082 m . Nieruchomość posiada wszystkie media: prąd, gaz, kanalizację oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna w Sokolnikach-Lesie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, ogrodzoną działkę położoną w jednej z najpiękniejszych miejscowości wypoczynkowych.

Szczegóły ogłoszenia

772 000 zł58,19 m² 13 267 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupak inwestycyjny apartament i kawalerka wykończone w wysokim standardzie Opis lokalizacji: śródmieście, blisko Manufaktury Apartament i kawalerka - gotowce inwestycyjne Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł177,50 m² 8 169,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

177 m w centrum Łodzi - przestrzeń z historią i charakterem Niektóre mieszkania oferują metraż. To oferuje styl życia i klimat, którego nie da się odtworzyć. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 000 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy położona w miejscowości Longinówka w gminie Rozprza. Działka bardzo kształtna posiadająca powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz działki, która łączy naturę z wygodą? Oferujemy 1459 m w sercu Sokolnik-Lasu miejscowości o statusie miasta-ogrodu, uwielbianej za specyficzny mikroklimat i piękne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na siódmym piętrze wysokiego bloku z windą nieopodal Dworca Fabrycznego. Składa się z: salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,13 m² 7 533,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w spokojnej i otoczonej zielenią okolicy przy ulicy Hipotecznej. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 652 m² 301,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2652 mkw położona na Stokach. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł1 690 m² 497,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 585 m²

Duży teren z biurami i magazynami blisko Rynku. Przedmiotowa nieruchomość składa się z działki: o numerze: 59, będącej w użytkowaniu wieczystym orange polska S.A.,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,57 m² 6 657,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwstępna. Tylko U nas! Zadbane rozkładowe 3-pokoje, dostępne natychmiast Nieruchomość składa się z trzech pokoi, które są funkcjonalnie rozplanowane, co zwiększa komfort.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:657 m²

Sprzedam dom przy ul. Kochanowskiego w Kutnie. Powierzchnia całkowita 70 mkw., 2 pokoje, łazienka, kuchnia ślepa, przedpokój, wiatrołap. Budynek z cegły pełnej ceramicznej. Stropy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł1 812 m² 408,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowo-mieszkalny w centrum Głowna, tuż obok Urzędu Miejskiego. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 3 479 m . Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Widzewie. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,21 m² 6 989,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł180 m² 3 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Dom jednorodzinny w miejscowości Kosów, gmina Moszczenica. Szybki dojazd do Piotrkowa Trybunalskiego i Łodzi. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dom piętrowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł362,81 m² 2 747,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 145 m²

Nieruchomość inwestycyjna w Pałczewie wyjątkowa przestrzeń z potencjałem. Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość o niezwykle szerokich możliwościach wykorzystania,.