dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

420 000 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

359 817 zł39 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane w zabytkowej fabryce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

450 787 zł38 m² 11 951 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. 65 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowychosiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

477 000 zł119 m² 4 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

UL. Zgierska (blisko Manufaktury) - cena 477.000 zł Przestronne mieszkanie (118,74 m2) na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy. Widok z okien na Plac Kościelny i wewnętrzne podwórko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Kupujący przy tej ofercie 2000 zł. prowizji. Mieszkanie po generalnym remoncie opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rentowna

Łódź,łódzkie

579 000 zł64 m² 8 993,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,38 m , zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrześnieńska

Łódź,łódzkie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Miejsce z charakterem, które robi wrażenie od progu. To nie jest kolejna kawalerka jakich wiele. To starannie zaprojektowana, odnowiona z sercem przestrzeń, która łączy nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Łódź,łódzkie

520 000 zł64 m² 7 370,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Stan mieszkania: do remontu Do wymiany: meble w kuchni/ meble oraz kabina w łazience/ podłogi do wymiany lub cyklinowania/malowanie ścian/wymiana listew przypodłogowych. Uwaga: instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

369 494 zł30 m² 12 186 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolektywna

Łódź,łódzkie

359 000 zł51 m² 7 103,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie do remontu | 2 pokoje | blisko parki Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,54 m , położone na drugim piętrze zadbanego budynku z cegły z windą , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Baczyńskiego

Łowicz,łódzkie

565 000 zł76 m² 7 443,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 1992 roku, wykonanego z cegły. Składa się z trzech sypialni, przestronnej kuchni, salonu z jadalnią, wc, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

259 000 zł31 m² 8 371,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Startujesz z własnym M? A może szukasz gotowca pod wynajem? To mieszkanie to strzał w 10! Radogoszcz to spokojna i zielona okolica z pełną infrastrukturą - liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na parterze - Łódź, ul. Łanowa 6a Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

369 900 zł55 m² 6 725,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Łódź - Twoja Nowa Inwestycja z Potencjałem w Dzielnicy Górna! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,66 m z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością zapraszam do obejrzenia wyjątkowej, gotowej do wprowadzenia nieruchomości w nowej inwestycji zlokalizowanej w Centrum Łodzi. Osiedle Fuzja to połączenie historii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

558 981 zł56 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgierz,łódzkie

320 000 zł40 m² 7 948,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nie szukasz pałacu, tylko miejsca, do życia lub na nowy start ? Marzysz o miejscu, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej, wieczorne światło tworzy nastrój jak z filmu a kapcie same lgną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Łęczyca,łódzkie

220 000 zł38 m² 5 765 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta Łęczyca. Świetna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

268 000 zł32 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: łódź/łódź-Górna Cena: 268 000 zł ( 8 375 zł/m2 ) Powierzchnia: 32 m2, piętro: 3 / 3 Rok budowy: 2010, budynek: blok, pokoje: liczba pokoi: 2, kuchnia: rodzaj kuchni: aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

612 488 zł62 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Komfortowa, 3-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Koluszki

Koluszki,łódzkie

394 000 zł63 m² 6 242,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Koluszki - są już po odbiorach, gotowe do zamieszkania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu Apartamenty Koluszki wyjątkowy, zamknięty kompleks apartamentów położony w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazarowa

Łódź,łódzkie

360 000 zł37 m² 9 959,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy mieszkanie wyposażone, gotowe do pierwszego zamieszkania po remoncie. Znajduje się przy ulicy Bazarowej 12. Tuż obok Manufaktury. Teren posesji zamykany. Z miejscami parkingowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

313 000 zł34 m² 9 205,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 1 pokoju, oddzielna przestronna kuchnia, łazienka, przedpokój, do mieszkania przynależy również komórka lokatorska. dodatkową zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gandhiego

Łódź,łódzkie

274 900 zł33 m² 8 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Komfortowa alternatywa zarówno jako mieszkanie dla singla lub pary oraz inwestycyjnie pod wynajem lokalizacja: łódź - Bałuty okolice ul. Gandhiego. Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Pabianice

Pabianice,łódzkie

339 000 zł38 m² 8 982,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o komfortowym, w pełni wyposażonym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

285 000 zł68 m² 4 191,18 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie w bloku do remontu lub zamienię na mniejsze 2 pokojowe. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na IV piętrze w Zduńskiej Woli, na Osiedlu Żytnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Łódź,łódzkie

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szukasz mieszkania do wejścia? Nie masz ochoty na 6cio miesięczny remont generalny? Nie chcesz słuchać o kolejnych komplikacjach remontowych? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gandhiego

Łódź,łódzkie

250 000 zł38 m² 6 633,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zamieszkaj w oazie zieleni 1700 m od Manufaktury! Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na zielonym Żubardziu, na spokojnej ulicy Gandhiego, w bloku z cegły z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Zduńska Wola,łódzkie

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w bloku w stanie do wprowadzenia /media miejskie /kuchnia osobno/balkon/parking pod blokiem! Zapraszamy do mieszkania na ulicę Zieloną, do ustawnego M3: - 2 pokoje - odrębna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Łódź,łódzkie

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m zlokalizowane na 2 piętrze nowoczesnego, zamkniętego osiedla przy ul. Świętojańskiej. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

339 000 zł30 m² 11 483,70 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży kawalerki 29,52 mkw w centrum Łodzi Mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu, nieruchomość składa się z: - salonu - przedpokoju - łazienki - osobnej kuchni - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomologiczna

Skierniewice,łódzkie

349 000 zł47 m² 7 489,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,6 m , zlokalizowane w Skierniewicach, przy ulicy Pomologicznej, w centrum miasta. Cena ofertowa wynosi 349 000 pln, co daje cenę 7 489 pln za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

380 000 zł57 m² 6 661,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z własnym ogrodem! Marzysz o własnym, zielonym zakątku w mieście? Ta wyjątkowa nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

549 000 zł77 m² 7 129,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji -oferta bezpośrednio od właściciela. Dla osób, które wolą zakup poprowadzony przez agenta nieruchomości, oferta z pośrednictwem jest również dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

558 981 zł56 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Neonowa

Łódź,łódzkie

299 000 zł31 m² 9 504,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone w atrakcyjnej lokalizacji na dzielnicy Widzew w Łodzi, o powierzchni użytkowej 31,46 m2. Osiedle otoczone zielenią gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

378 430 zł46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje za 378tys. już z odbiorem w październiku 2025r. Zadzwoń i umów się na spotkanie - rabat tylko dla osób obecnych na spotkaniu. Szukasz nowego mieszkania w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

585 000 zł52 m² 11 260,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 52m2 przy ul. Pienistej, inwestycja Nowe Polesie II. Prywatne miejsce parkingowe za szlabanem w cenie! Mieszkanie usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

509 000 zł48 m² 10 602 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Oferujemy do sprzedania umeblowane , rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe , z aneksem kuchennym , przedpokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Łódź,łódzkie

1 422 000 zł158 m² 8 971,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: kamienica Gaz: jest Woda: bojler elektryczny Ogrzewanie: gazowe Rozkład: dwustronne rozkładowe Usytuowanie: dwustronne Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Stan lokalu:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij