dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

260 000 zł44 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania lub zamiany (z dopłatą 3 - pokojowe na osiedlu 650-lecia) zadbane i niedawno wyremontowane mieszkanie czeka na nowego właściciela. Są to tbs na Parzęczewskiej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podhalańska

Łódź,łódzkie

259 000 zł38 m² 6 888,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni około 37 m2, położonego w spokojnej lokalizacji w Łodzi. Najważniejsze atuty: doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Łódzka giełda nieruchomości -dla biura Apartamenty Zdrowie 51 m2. Taras i ogródek z widokiem na las. Siłownia Apartamenty Zdrowie to wyjątkowa inwestycja na łódzkim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rembielińskiego

Łódź,łódzkie

325 000 zł34 m² 9 494,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania wprost idealnego dla studentki/studenta Politechniki Łódzkiej (i nie tylko!) a po ukończeniu uczelni - świetną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

443 000 zł39 m² 11 362 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zmienna

Łódź,łódzkie

394 900 zł50 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam na sprzedaż piękne, duże, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na terenie kameralnego, zielonego i zadbanego osiedla , w dzielnicy Bałuty - Doły. Mieszkanie (50m kw), znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

408 933 zł43 m² 9 424,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Jedna z ostatnich szans na wymarzone własne 48 m2 w inwestycji gdzie harmonia z naturą, to nie jest pusty slogan. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy! Lokal o powierzchni 36,5 m , położony w blokach, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Łódź,łódzkie

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | 57m | 7. piętro | Potencjał do własnej aranżacji w atrakcyjnej cenie 7 350zł/m. Szukasz mieszkania z duszą, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bema

Łódź,łódzkie

944 000 zł135 m² 6 992,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam apartament w prestiżowej lokalizacji ul. Bema 40, łódź 134,9 m - 4 pokoje, loggia, kuchnia, 2 łazienki, garderoba, balkon oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Łódź,łódzkie

400 000 zł56 m² 7 084,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

56 m na Dąbrowie - 2 pokoje z balkonem, oddzielna kuchnia, spokojne osiedle Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na osiedlu Górna Dąbrowa, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

380 000 zł55 m² 6 871,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na Polesiu przy ul. Srebrzyńskiej. Lokalizacja oferuje doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 999 zł39 m² 10 230,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie przy Parku nad Jasieniem gotowe do wprowadzenia! Lokalizacja: łódź Widzew, ul. Zbiorcza Cena: 399 999 zł Powierzchnia: 39,10 m Piętro: 2/4 Balkon: tak (5,8 m ) Loggia: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Skierniewice,łódzkie

455 000 zł66 m² 6 852,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż Skierniewice, ul. Sucharskiego 18 | 3 pokoje | Balkon | Piwnica Lokalizacja: skierniewice, ul. Sucharskiego 18 Powierzchnia: 66,40 m Cena: 469 000 zł Liczba pokoi: 3 Piętro: III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

399 000 zł47 m² 8 567,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przepiękne mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Przestronne mieszkanie położone w cichej, zielonej i spokojnej okolicy, starannie wykończone, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komunardów

Łódź,łódzkie

285 000 zł36 m² 7 901,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

519 000 zł56 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do końca czerwca specjalne rabaty!. Bez prowizji bez pcc Wyjątkowe nowe mieszkania, tylko od sprawdzonych deweloperów, czekają aż w nich zamieszkasz. Różne układy, piętra, metraże. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pabianice,łódzkie

299 000 zł70 m² 4 271 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Alternatywa dla osób, które szukają dużego, funkcjonalnego mieszkania do własnej aranżacji bądź pod działalność gospodarczą. Lokalizacja: pabianice okolice ul. Kilińskiego. Atrakcyjna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

199 000 zł25 m² 7 887,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka 25,23 m2 po generalnym remoncie, z antresolą znajdująca się w zadbanej kamienicy przy ul. Przędzalnianej, niedaleko Dworca Łódź Fabryczna. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

1 180 000 zł122 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferuję do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 121,80 m2 mieszczący się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na ogrodzonym terenie w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

299 000 zł31 m² 9 663,87 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zakupu uroczego mieszkania o powierzchni 30,94 m2 na osiedlu Retkinia w Łodzi ul. Olimpijska 5. To idealna propozycja dla singla lub pary poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

357 000 zł54 m² 6 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,85 m2 w super cenie i świetnej lokalizacji. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku otoczonego zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Łódź,łódzkie

350 000 zł51 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Alternatywa dla osób, które szukają funkcjonalnego mieszkania do własnej aranżacji oraz z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum Łodzi. Atrakcyjna cena lokalizacja: łódź - Widzew okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Łódź,łódzkie

420 000 zł57 m² 7 356,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,09 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części dzielnicy Górna w Łodzi. Układ pomieszczeń: 3 niezależne pokoje Duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Łódź,łódzkie

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji przy tej ofercie Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 45m - Zubardź, łódź Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m , znajdujące się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobrze usytuowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji Osiedla Południe w Zduńskiej Woli - na sprzedaż. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53 m2, bardzo funkcjonalne dzięki zmianie układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

420 000 zł37 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

607 000 zł53 m² 11 491,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: łódź Widzew, osiedle Janów Powierzchnia: 52,82 m Cena mieszkania: 607 000 zł Piętro: 2 z 2 (z windą) Typ budynku: apartamentowiec Osiedle zamknięte monitorowane opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

434 594 zł37 m² 11 868 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. 65 kompaktowych lokali mieszkalnych w dwóch 4-piętrowych budynkach wraz z miejscami postojowymi w podziemnych halach garażowychosiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Łódź,łódzkie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które łączy w sobie komfort, nowoczesność i świetną lokalizację! Lokalizacja: zarzew, ul. Gustawa Morcinka Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane w Łodzi przy ul. Rojnej (teofilów). Informacje o mieszkaniu: nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopolska

Łódź,łódzkie

429 000 zł45 m² 9 470,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja! Komfortowe mieszkanie na Marysinie-Doły - idealne dla singla, pary, rodziny z dziećmi lub jako inwestycja na wynajem. Marzysz o przestronnym, funkcjonalnym, w świetnej.