dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 544 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 544 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Łódź,łódzkie

428 000 zł53 m² 8 075,47 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie do sprzedaży mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej okolicy a jednocześnie blisko centrum. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Julianowskiej. W bliskiej okolicy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

770 000 zł70 m² 10 923,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam gotowe do wprowadzenia mieszkanie na osiedlu 'nad Jasieniem', położone od strony ulicy Rydza Śmigłego. Nieruchomość: - składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koluszki

Koluszki,łódzkie

379 000 zł55 m² 6 863,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Koluszki - są już po odbiorach, gotowe do zamieszkania. Mam przyjemność zaprezentować Państwu Apartamenty Koluszki wyjątkowy, zamknięty kompleks apartamentów położony w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Teklinów

Teklinów,łódzkie

459 850 zł65 m² 7 085,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Firma Expander prezentuje mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w miejscowości Teklinów o łącznej powierzchni 64,9 m2. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

480 000 zł60 m² 8 067,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 59,5 m , parter, ul. Paderewskiego, łódź Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

389 000 zł50 m² 7 842,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1879

Na sprzedaż: duże, jasne i przestronne mieszkanie 3 pokoje, 61 m , z piwnicą, 2. piętro, winda dostępne od zaraz Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Zgierz,łódzkie

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

579 840 zł60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowoczesne osiedle w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

339 000 zł31 m² 10 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Z balkonem! * Mieszkanie w Centrum Łodzi - Apartamentowiec "dom na Polesiu", ul. Więckowskiego 54. Budynek z 2018 r. posiada windę oraz wszelkie udogodnienia dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Łódź,łódzkie

322 000 zł44 m² 7 250,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Szukasz ciepłego, cichego i funkcjonalnego mieszkania w Łodzi, w zielonej i świetnie skomunikowanej lokalizacji? To 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

320 000 zł48 m² 6 629 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

2-pokojowe mieszkanie Śródmieście. Opis lokalizacji: śródmieście blisko deptaka w Centrum, 2 pokoje do generalnego remontu. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

367 900 zł37 m² 9 916,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie "perełka", której nie można przegapić - warte swojej ceny, wykończone z dbałością o detale, z nowym sprzętem agd i klimatyzacją w pakiecie! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

180 000 zł19 m² 9 625,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 18,7 m , zlokalizowaną w samym sercu Łodzi. Mieszkanie mieści się na parterze kamienicy i stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

359 000 zł45 m² 7 999,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na III piętrze kameralnej inwestycji 13 mieszkań w Łodzi. Pow. 44,88m2. Oddane do użytkowania, stan deweloperski. Wysokość pomieszczeń 2,65m Bez pcc Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

490 000 zł46 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 2 pokojowego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. W skład 46 mkw mieszkania wchodzą: - 2 rozkładowe pokoje - osobna kuchnia - łazienka - loggia Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

690 000 zł81 m² 8 551,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do kamienicy na Pogonowskiego 26, do nietuzinkowej przestrzeni, która, mamy nadzieję, spełni Wasze wyobrażenia o "mieszkaniu z duszą". Na pięknych zdjęciach już widać charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

298 573 zł30 m² 9 879,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce - nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane w zabytkowej fabryce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koluszki

Koluszki,łódzkie

379 000 zł55 m² 6 863,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

560 000 zł108 m² 5 170,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1930

Topowa lokalizacja W łodzi tuż przy teatrze wielkim! Przedstawiam Państwu ofertę przygotowaną dla klienta inwestycyjnego prężnie funkcjonującą i zarządzaną - gotową do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sojczyńskiego Warszyca

Łódź,łódzkie

372 000 zł52 m² 7 112,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, zachęcam do obejrzenia przestronnego (53 m2), dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na urokliwym, zielonym Marysinie w sąsiedztwie 4 parków (ul. Sojczyńskiego 3). Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Łódź,łódzkie

1 497 000 zł92 m² 16 355,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Chciałbyś zamieszkać w dużym komfortowym apartamencie, który zaprojektowano w myśl klasycznego stylu ale z unikalnym charakterem? Historia tej lokalizacji łączy cegłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowskiego

Łódź,łódzkie

399 000 zł44 m² 9 166,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania przy ul. Brzozowskiego w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 43,53m wraz z piwnicą lokatorską. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Łódź,łódzkie

540 094 zł44 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie idealne dla konesera perełek inwestycyjnych! Powierzchnia: 44,27 m Wysokość sufitu: 378 cm Piętro: 2 Stan: deweloperski Cena: 540 094 zł Lokalizacja: centrum Łodzi, obok off.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jachowicza

Łódź,łódzkie

435 000 zł45 m² 9 602,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Łódź, dzielnica Górna. Oddane do użytku. Stopy procentowe w dół - czas na hipotekę! Ми також розмовляємо.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

399 000 zł58 m² 6 855,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz gotowego mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Zależy Ci na przestrzeni urządzonej ze smakiem i funkcjonalnością? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Łódź,łódzkie

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 metrów kwadratowych, zlokalizowane w dzielnicy Górna (stare Chojny) przy ul. Mieszczańska 11, nieopodal Parku Miejskiego - Stawy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

434 596 zł54 m² 8 073,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Koluszki

Koluszki,łódzkie

379 000 zł55 m² 6 863,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Łódź,łódzkie

849 000 zł68 m² 12 394,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne i stylowe 4 - pokojowe mieszkanie, usytuowane w cenionej lokalizacji na Placu Słonecznym przy ul. Nastrojowej na Radogoszczu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuźnicka

Łódź,łódzkie

650 000 zł76 m² 8 608 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeżeli poszukują Państwo dużego mieszkania z ogródkiem bądź tarasem w stanie deweloperskim w kameralnej szeregówce z doskonałą infrastrukturą to ta alternatywa spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

434 596 zł54 m² 8 073,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Pabianice,łódzkie

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

53 m2 za drugim piętrze z dwoma balkonami! Polecam! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53 m2 w zasobach wspólnoty mieszkaniowej. Lokal znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnkowska

Łódź,łódzkie

375 000 zł34 m² 11 062 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie, o powierzchni 33,9 m . Mieszkanie przeszło kompleksowy remont z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

289 000 zł38 m² 7 561,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko tu! Dwa pokoje z balkonem i panoramicznym widokiem! Wedle zasady skromne, ale własne :-) Zapraszam do uroczego mieszkania z pięknym widokiem na wschodnią część Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne, wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m , położonego na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

449 900 zł65 m² 6 974,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wprowadzenie Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Mogą stać się Twoje od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

363 540 zł41 m² 8 929,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Kutno,łódzkie

670 000 zł68 m² 9 876,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy na sprzedaż nowe, urządzone mieszkanie o powierzchni 67,84 m2 znajdujące się na parterze przy ul. Bukowej 18, osiedle Słoneczny Łąkoszyn. Idealne rozmieszczenie sypialni oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Łódź,łódzkie

459 000 zł47 m² 9 720,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji w sercu zielonej dzielnicy Zarzew w Łodzi o powierzchni użytkowej 47,22 m2. Osiedle otoczone bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuszyńska

Łódź,łódzkie

439 000 zł51 m² 8 602,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż oferuję bezpośrednio komfortowe, 2-pokojowe - rozkładowe mieszkanie powierzchnia 51 m , zlokalizowane na 2. piętrze w niskim bloku na osiedlu Chojny w Łodzi. Mieszkanie: dwa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij