dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 544 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 544 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

1 072 451 zł98 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 98,39 m z absolutnie wyjątkową strefą zewnętrzną. Nieruchomość posiada bardzo duży taras o powierzchni aż 77,26 m oraz dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

815 147 zł74 m² 11 064,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73,67 m znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Dzięki loggii oraz przemyślanemu układowi pomieszczeń, lokal doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

675 000 zł54 m² 12 412,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament przy Rondzie Solidarności - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 54,38 m , zlokalizowany na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Wynajęty, zadbany, pracujący gotowiec inwestycyjny! Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego w świetnej lokalizacji tuż obok dworca Łódź- fabryczna. Oferty najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

445 838 zł45 m² 9 974 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta z rynku pierwotnego Bezpośrednio od dewelopera Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Atuty: doskonała lokalizacja - spokojne osiedle, łatwy dojazd do innych części miasta Architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

419 000 zł31 m² 13 546,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament dwupokojowy, nowocześnie wykończony, umeblowany w bloku z 2023r. Doskonała lokalizacja: ulica Wólczańska -blisko Politechniki Łódzkiej. Do Zatoki Sportu 5 min pieszo, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bratoszewskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

309 000 zł39 m² 7 919,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja!na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,02 m , położone w samym centrum Aleksandrowa Łódzkiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kuropatwińskiej

Zgierz,łódzkie

488 474 zł58 m² 8 380,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

- 0% prowizji - brak podatku pcc 2% _ _ Specjalna oferta na wybrane mieszkania w poniższej inwestycji Sprawdź dostępność lokali objętych promocją. Po szczegóły zadzwoń lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Łódź,łódzkie

627 445 zł66 m² 9 462,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | 66,31 m | Złotno Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,31 m , położone na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

605 014 zł66 m² 9 115,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Są miejsca, w których dzień zaczyna się spokojniej, dzieci szybciej zasypiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

329 000 zł45 m² 7 305 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakycjna cena! Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

399 000 zł26 m² 15 585,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Te mieszkania znikają w ekspresowym tempie! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

379 000 zł79 m² 4 797,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem w sercu Piotrkowa Trybunalskiego ul. Szkolna | 79 m | 4 piętro | Do remontu Przestrzeń, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz Ta oferta to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

295 000 zł52 m² 5 629,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 52,40 m2, położone na II piętrze w budynku w Piotrkowie Tryb., przy AL. 3 maja. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych, ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurczaki

Łódź,łódzkie

349 000 zł51 m² 6 839,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne - biurom dziękujemy Witam mam do zaoferowania mieszkanie które jest w pełni rozkładowe jasne i funkcjonalne. Mieszkanie o powierzchni 51,03 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciesielska

Łódź,łódzkie

350 000 zł46 m² 7 605,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj tuż przy Manufakturze! 2 pokoje | 46,02 m | 2 piętro / 4 | Pełna własność Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

649 932 zł79 m² 8 195,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 79,3 m | ostatnie 4 piętro | 8200 zł/m | klucze od zaraz Idealne dla rodziny lub pary, która potrzebuje przestrzeni Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

541 200 zł66 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To ostatni moment i ostatnie mieszkanie w niespotykanie atrakcyjnej cenie - gotowe do odbioru! Możliwe wejście już od 1 kwietnia! Umów prezentację i zobacz mieszkanie na żywo już dziś,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sanocka

Łódź,łódzkie

270 900 zł21 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu kompaktowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, w którym przemyślano każdy detal. Mieszkanie znajduję się na ul. Sanocka w całkowicie odrestaurowanej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

298 452 zł29 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,26 m2 z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

400 000 zł42 m² 9 429,51 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 42,42m2. Położone na szóstym piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego W lokalu przeprowadzono generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

407 875 zł38 m² 10 602,40 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Łódź,łódzkie

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miasteczko w mieście. Historia, która zrzuciła kurz i założyła designerskie okulary. Cegła, szkło, zieleń i życie wszystko połączone w jednym, wyjątkowym miejscu. To właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opoczno,łódzkie

340 000 zł67 m² 5 073,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 67m2*** Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 67,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

730 000 zł77 m² 9 530,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 76,6m2 usytuowanego na parterze kameralnego ogrodzonego bloku z 1993 roku z miejscem parkingowym na zamykanym podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbaraska

Łódź,łódzkie

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe przy parku - Łódź, ul. Zbaraska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze w czteropiętrowym budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Łódź,łódzkie

628 000 zł49 m² 12 805,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość klasy premium mieszkanie stworzone dla wymagających, w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu zieleni, blisko centrum Łodzi. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

590 000 zł70 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Wokół tętniące życiem centrum, bogata oferta handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 52,51 m na 2 pierze w bloku 4 piętrowym - świetna lokalizacja. Pełna własność Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,51 m , w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

849 000 zł101 m² 8 372,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Niezwykłe, jasne i wysokie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy. Lokal składa się z trzech pokoi, dużej kuchni z antresolą, łazienki, przedpokoju, garderoby. Parkiet w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Łódź,łódzkie

419 000 zł39 m² 10 843,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na Polesiu nowoczesne osiedle, parter, wysoki standard! Opiekun ofertybartosz tel.: Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym i spokojnym osiedlu na Polesiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Łódź,łódzkie

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie, o pow. 45m2, usytuowane na 3 pietrze w bloku 4 piętrowym z cegły znajdującym się przy ulicy Srebrnej , 2 km od Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

243 000 zł31 m² 7 738,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 31,40 m , położonego w dobrze skomunikowanej części Bałut- marysinie. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

485 000 zł48 m² 10 201,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,54 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku, zlokalizowane na osiedlu Nowe Rokicie w Łodzi. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Łódź,łódzkie

419 000 zł64 m² 6 529,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania własnościowego o powierzchni 64,17 m , położonego na drugim piętrze kamienicy, zarządzanej przez Wspólnotę Mieszkaniową Kubimex. Mieszkanie obejmuje dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Słoneczne

Bełchatów,łódzkie

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bełchatowa? To oferta, która może Cię zainteresować! -lokalizacja: osiedle Słoneczne zielona i cicha okolica, blisko.