dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 542 ogłoszenia

483 360 zł69,40 m² 6 964,84 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4m2, położone na 6 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu, w Sieradzu przy ulicy Jagiellońskiej. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 10. piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami na łódzkim Teofilowie (ul.

Szczegóły ogłoszenia

433 100 zł46 m² 9 415,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 419 zł66,40 m² 8 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym ogrodem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Kniaziewicza 4 w Łodzi. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja kapitału. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 733 zł54,69 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym, garderobą i łazienką 54,69m2 w stanie deweloperskim w stylowej kamienicy w centrum miasta - to oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł52,97 m² 8 306,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne i słoneczne mieszkanie położone w bloku 4 piętrowym na przyjaznym i zadbanym osiedlu Radogosz - zachód. Kuchnia po remoncie w 2021 roku. Przed blokiem duży parking na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł79,60 m² 5 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy w centrum, w okolicy ul. Gdańskiej / 6 sierpnia. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny. Rozkład ścian.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł66,82 m² 6 719,55 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,99 m² 7 480,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego Śródmieścia Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel.   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł35,80 m² 6 145,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Mieszkanie do własnej aranżacji w centrum miasta. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,8 m , położone w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł93,80 m² 4 797,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do kamienicy na ulicę Wólczańską 21. Dosłownie naprzeciw budowanej stacji łódzkiego metra. Co oznacza, iż po jego uruchomieniu, będzie to jedna z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł127,17 m² 5 504,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne trzypoziomowe mieszkanie z garażem w budynku, całość ogrodzona teren zamknięty. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, do natychmiastowego zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! Tylko 8 990 zł/m2! Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację aby zdążyć na promocyjną cenę! Jestem dostępna w godzinach 9:00-20:00! Bez prowizji! | Bez podatku pcc! | Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł58,15 m² 4 780,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI: PKP S.A. Oddział.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł34,87 m² 10 897,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: to spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł30,86 m² 9 883,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe Centrum Łodzi Opis inwestycji: w Kamienicy Przy Parku Kilińskiego 100, oferujemy 63.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,97 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,64 m² 7 545,27 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! - tylko 450 000 zł - tylko 7545 zł/m za 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta z parkingiem dla lokatorów Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,14 m² 6 767,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47, 14 m2 lokalizacja Łódź - Górna, ul. Sieradzka 9 Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Łodzi, przygotowane pod wynajem na pokoje. Lokal jest w pełni umeblowany, dzięki czemu może generować dochód od pierwszego dnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,34 m² 7 382,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,34 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Łodzi, przy ul. Zaolziańskiej 45/47, w dzielnicy Górna (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 682 zł62,87 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,87 m położone jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku w Zgierzu. To funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń z oddzielną łazienką i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego i przestronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni aż 138m2 w samym sercu miasta! Mieszkanie: nieruchomość składa się z : 5 rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

377 900 zł41,89 m² 9 021,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam do zakupu 2 pokojowy Apartament znajdujący się w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bednarskiej. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie ul. Rzgowskiej w łódzkiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,33 m² 10 606,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nie szukasz po prostu mieszkania. Szukasz standardu, który nadąży za Twoim tempem życia. Prezentujemy 75,33 czystej formy i funkcjonalności na jednym z najbardziej zadbanych i bezpiecznych.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł53 m² 7 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Są mieszkania, które po prostu są funkcjonalne, praktyczne, gotowe do zamieszkania. Ale są też takie, które przez lata stają się częścią historii rodziny. Takie, które pamiętają pierwsze kroki.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,53 m² 8 806,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,53 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku na Starych Chojnach - spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 648 zł38,36 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38,60 m² 9 196,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis lokalizacji: mieszkanie na Bałuckich Kozinach blisko Manufaktury. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum i uczelni. Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią, położone na 10. piętrze wieżowca przy ul. Milionowej 106 w Łodzi. Budynek wyposażony jest w dwie windy,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,90 m² 6 910,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,9 m2 położone w dzielnicy Koziny w bloku z cegły na II piętrze. Jest to duża , rozkładowa kawalerka z balkonem, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,21 m² 6 950,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Przewodniej 14 na Rudzkiej Górze. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i przeznaczony jest do generalnego remontu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł13,59 m² 11 699,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka inwestycyjna w pobliżu Łódzkiej Filmówki! Opis lokalizacji: śródmieście, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego, galerii Łódzkiej oraz deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł39,42 m² 5 580,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Sulejowie o powierzchni 39,42 metrów kwadratowych położone na piętrze wolnostojącego budynku czterolokalowego przy ul. Krakowskiej 4. Niedawny gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł46,80 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem | 2 pokoje | Broniewskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m , zlokalizowane na 4 piętrze w Sieradzu przy ul. Broniewskiego. Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niemal 47 m - 2 pokoje z aneksem kuchennym w Zgierzu - osiedle Rembowskiego. Idealna propozycja dla młodych i osób starszych,.