dowolna

Mieszkania na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży mieszkań

2 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 545 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1973

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Łódź,łódzkie

468 000 zł75 m² 6 240 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker regulamin sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Łodzi przy ul. Tamka. dla którego Sąd Rejonowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

275 000 zł32 m² 8 487,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zakupu gotowej do zamieszkania, przestronnej i ustawnej kawalerki z balkonem przy zbiegu ulic Al. Marszałka Rydza Śmigłego i Stanisława Przybyszewskiego Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ketlinga

Łódź,łódzkie

735 000 zł71 m² 10 352,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m na osiedlu Szlacheckim Ul. Ketlinga w stanie bardzo dobrym do wprowadzenia bez uciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwona

Łódź,łódzkie

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solna

Łódź,łódzkie

259 000 zł33 m² 7 916 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! piękna kawalerka | po generalnym remoncie | bardzo niski czynsz Opis lokalizacji: mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej części Bałut pomiędzy Parkiem Staromiejskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radwańska

Łódź,łódzkie

605 000 zł63 m² 9 650,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Szukasz komfortowego mieszkania dla swojej rodziny w centrum Łodzi? Ta oferta jest dla Ciebie! Inwestycja ta to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 44,5m2 na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Mieszkanie pełen rozkład Salon z balkonem, sypialnią, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-940 53 m.kw. / balkon / IV piętro rozkładowe / do wprowadzenia po remoncie: dwa pokoje, łazienka, wc do remontu: duży pokój, przedpokój, kuchnia Oferta dla: pary, rodziny, inwestora (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwona

Łódź,łódzkie

484 000 zł53 m² 9 132,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stemplew

Stemplew,łódzkie

229 000 zł57 m² 4 006,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 5 7,16 znajdującego się w Stemplewie, gm. Świnice Warckie , woj. łódzkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Czerwona

Łódź,łódzkie

304 000 zł28 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Łódź,łódzkie

664 000 zł80 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach z deweloperami, w znalezieniu najlepszego kredytu oraz analizie umów deweloperskich. Dlaczego ta inwestycja: gotowe do odbioru Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

339 028 zł26 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Szukasz komfortowej kawalerki w nowoczesnym osiedlu blisko centrum Łodzi? Mam dla Ciebie idealne miejsce do zamieszkania lub inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

745 000 zł66 m² 11 288 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o powierzchni 66 m2 z miejscem parkingowym w hali garażowej w Loftach u Scheiblera. Teren posesji strzeżony i monitorowany z bramą wjazdową na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czernika

Łódź,łódzkie

415 000 zł44 m² 9 325,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone na parterze w bloku na łódzkim Widzewie. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, funkcjonalność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

325 710 zł33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w ścisłym Centrum Łodzi z możliwością wydzielenia sypialni - 32,90m ; 2 piętro Idealna pod inwestycje, na wynajem! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

413 950 zł47 m² 8 799,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wykończenie pod klucz od 1100zł/m2 - 8 tygodni! zadzwoń po więcej szczegółów Możliwość wydzielenia 3 pokoi ( salon z aneksem kuchennym i 2 sypialnie) Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Łódź,łódzkie

308 240 zł28 m² 11 059,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki w eleganckim kompleksie mieszkaniowym. To mieszkanie jest idealne na start,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Łowicz

Łowicz,łódzkie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie w Łowiczu świetna okazja. Oferuję na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie położone w Łowiczu na osiedlu Noakowskiego, w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

423 621 zł43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym. Idealne dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

399 000 zł36 m² 10 992 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękny 2-pokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany w południowej części Łodzi - Górna. Lokal z balkonem znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

386 585 zł43 m² 9 093,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonałe mieszkanie w zielonej okolicy - Łódź Widzew zapraszamy na spotkanie - umów się i zobacz mieszkania w atrakcyjnych cenach - specjalnie przygotowane rabaty świąteczne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

299 000 zł27 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż piękny 2-pokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany w południowej części Łodzi - Górna. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku mieszkalnym z "wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

397 434 zł41 m² 9 789,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, które łączy komfort życia z bliskością miejskich udogodnień. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Telefoniczna

Łódź,łódzkie

679 000 zł76 m² 8 934,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Osiedle aura - atal | 4 pokoje | garaż podziemny | komórka | garderoba | zachodnia ekspozycja | ostatnie piętro | duży balkon Do sprzedania apartament przy ul Telefonicznej w inwestycji Aura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Łódź,łódzkie

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na trzecim piętrze w solidnym, ceglanym bloku. To słoneczne mieszkanie zachwyca wysokimi oknami, które wpuszczają mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Listopadowa

Łódź,łódzkie

803 376 zł96 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 95,64 m z 2 balkonami. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Sulejów,łódzkie

310 000 zł59 m² 5 259,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko u nas! na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 58,94 m2, usytuowane na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

541 000 zł77 m² 7 016,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

500 metrów do nowego metra w Łodzi to doskonała okazja dla rodziny z dziećmi lub inwestora. Szukasz mieszkania dla swojej rodziny? Jesteś firmą która potrzebuje biura? Chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

328 333 zł32 m² 10 276,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalny układ typu studio - strefa dzienna z aneksem i miejscem do wypoczynku Balkon z widokiem na wewnętrzne patio - idealne miejsce na poranną kawę Duże przeszklenia - zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Łódź,łódzkie

552 086 zł63 m² 8 779,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,88 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

539 440 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja na dni otwarte: najniższa cena na rynku za 3 pokoje + dodatkowo 2 łazienki oraz 2 balkony Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najtaniej na rynku! Promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbowa

Łódź,łódzkie

629 735 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,35 m , położone na unikalnym osiedlu w Łodzi. To inwestycja wyróżniająca się wysokim standardem, nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembielińskiego

Łódź,łódzkie

484 422 zł52 m² 9 301,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, które łączy nowoczesność z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łódź,łódzkie

355 350 zł31 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferujemę na sprzedaż unikalny loft w prestiżowej inwestycji, która harmonijnie łączy historyczną architekturę z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

400 000 zł43 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz mieszkania, które nie tylko wygląda jak z Pinterest, ale też pachnie nowością i nie wymaga absolutnie żadnych nakładów właśnie je znalazłeś! Generalny remont? Zrobiony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

369 000 zł47 m² 7 814,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 47,22m2: - salon (17,08m2) - sypialnia 1 (9,11m2) - sypialnia 2 (8,01m2) z balkonem - kuchnia (4,36m2) - łazienka (2,95m2) - przedpokój (5,62m2) - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 129,89 m , usytuowane na drugim piętrze elegancko odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Łodzi. To przestrzeń dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

265 000 zł40 m² 6 600,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Prezentujemy, przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w oficynie 3-piętrowej kameralnej kamienicy, zlokalizowanej przy ul. Kilińskiego 156. Oferta idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

497 617 zł62 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem życia. Idealne dla.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij