dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

2 400 000 zł350 m² 6 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gratka dla inwestorów! Nieruchomość w centrum miasta. Na sprzedaż trzy poziomowy lokal mieszkalno-usługowo-biurowy o powierzchni 350 m2. Doskonale usytuowany w ciągu komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 707 zł58,20 m² 11 885 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy gotowy do użytkowania, o powierzchni 58,20 m , zlokalizowany na parterze w zakończonej, nowoczesnej inwestycji Between Dowborczyków 12 w Nowym Centrum Łodzi. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 790 zł54 m² 11 885 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy gotowy do użytkowania, o powierzchni 54,00 m zlokalizowany na parterze w zakończonej, nowoczesnej inwestycji Between Dowborczyków 12 w Nowym Centrum Łodzi. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 224 698 zł197,40 m² 11 270 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych arterii Łodzi - ul. Włókniarzy 182. Doskonała ekspozycja, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy w Skierniewicach -osiedle widok(plastry Miodu) o pow.75m2. Cena tylko3600/m2! i jest ceną do negocjacji. Lokal posiada Księgę wieczystą i jest bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 360 zł44 000 m² 56,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Inwestycja dla wymagających Prezentujemy wyjątkową nieruchomość łączącą funkcje rolnicze, przemysłowe i rezydencjonalne. Położona zaledwie 500 m od drogi wojewódzkiej nr 702.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł235 m² 3 617,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum Zgierza składająca się z zabudowanej działki o powierzchni 387 m2, na której znajdują się: 1. Budynek murowany, wybudowanym w 1956.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 105 zł84,01 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy o powierzchni 84,01 m , zlokalizowany w budynku H, w III etapie inwestycji Art Modern w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 155 zł46,11 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy o powierzchni 46,11 m , zlokalizowany w budynku H, w III etapie inwestycji Art Modern w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 775 zł52,55 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal usługowy o powierzchni 52,55 m , zlokalizowany w budynku H, w III etapie inwestycji Art Modern w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 788 m² 1 255,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwukondygnacyjny podpiwniczony obiekt produkcyjno-hotelowy o powierzchni 2 788 m2: 1. z częścią produkcyjną w parterze - 919 m2, rozładunek: poziom "0" 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł254 m² 4 921,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowy w centrum Kutna przy ul. Podrzecznej 9. Parter 254 mkw. Aktualnie przystosowany do działalności biurowo usługowej. Odrębna własność z udziałem w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do sprzedania budynek w centrum Bełchatowa Budynek parter + piętro. Dotychczasowy najemca - Biedronka. Parter 372m2. Duża powierzchnia handlowa, zaplecze. Rampa dla dostaw. Piętro 278m2. Jedno.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal pod działalność, w Zgierzu, w centrum miasta. Powierzchnia lokalu ok.50m 2. Lokal znajduje się na I piętrze budynku handlowo- usługowego. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł247 m² 2 489,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek biurowo-magazynowy w spokojnej lokalizacji Kolumny k/łasku bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni ok. 247 m.kw usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 390 000 zł1 076 m² 5 938,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowy zlokalizowany w Łasku. Lokal o powierzchni całkowitej 1076 m2, położony na działce o metrażu 4700 m2. Nieruchomość dochodowa-umowa wynajmu do 2024 r. Po.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł3 312,55 m² 3 622,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: sl/klmgb2/2020 Oferujemy do sprzedaży budynek magazynowo -biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 3312,55 m2. Budynek położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł27,47 m² 8 336,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny lokal handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji na łódzkiej Górnej, przy ul. Łącznej 28a. To idealna propozycja dla osób prowadzących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy z najemcami, znajdujący się w Tomaszowie Mazowieckim, w doskonałej lokalizacji charakteryzującej się dużym ruchem pieszym i samochodowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 925,64 m² 2 336 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowy budynek zlokalizowany jest w centralnej części Kutna przy ul. Grunwaldzkiej jednej z głównych ulic miasta, o dużym natężeniu ruchu kołowego i pieszego. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł242 m² 6 818 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal biurowo - usługowy zlokalizowany w budynku wielopiętrowym na ul. Traktorowej w Łodzi. Cena sprzedaży: 1 650 000 zł netto Lokal o powierzchni użytkowej 242 m2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł699 m² 844,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Dodatkowy rabat - 15 000 złwarunki uzyskania rabatu: - złożenie oferty zakupu nieruchomości do 15.06.2026 r. - deklaracja zawarcia umowy zakupu do 30.06.2026 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w doskonałej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim - przy ul. Słowackiego 129 (w sąsiedztwie ch Focus Mall). Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł1 690 m² 497,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Dodatkowy rabat - 100 000 złwarunki uzyskania rabatu: - złożenie oferty zakupu nieruchomości do 15.06.2026 r. - deklaracja zawarcia umowy zakupu do 30.06.2026 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł95 m² 11 052,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. Parter 95 mkw. Połowa kondygnacji budynku. Lokal o przeznaczeniu biurowo usługowym. Aktualnie wynajmowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł80 m² 5 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atuty nieruchomości Centralna lokalizacja przy Placu Narutowicza w Bełchatowie. Dwa niezależne poziomy o zbliżonej powierzchni. Wejście bezpośrednio z ulicy, wygodne dla klientów. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł650 m² 1 998,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam budynek na działce 6053 mkw. położony bezpośrednio przy trasie 92 Warszawa - Poznań, w Kutnie. Budynek murowany, częściowo podpiwniczony, stropy betonowe. Parter i piętro.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64 m² 7 188 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży lokal usługowo - biurowy usytuowany na parterze w budynku wielopiętrowym na ul. Próchnika. Lokal o powierzchni całkowitej 64 m2 składa się z: - dwa pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł67 m² 7 597,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis ogólny Na sprzedaż lokal hanldowo - usługowy W stanie deweloperskim O pow.: 67 MKW., położony na parterze W NOWYM BUDYNKU przy ul. 6 sierpnia w Łodzi (dzielnica Polesie - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł674 m² 4 154,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż: nieruchomość biurowo-magazynowa w świetnej lokalizacji blisko trasy W-Z Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną i przestronną nieruchomość komercyjną, zlokalizowaną przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

P.O.W. 29 : Lokal Usługowy w Centrum Parter (92m ) Lokal idealny na kancelarię prawną z racji bliskości do Placu Dąbrowskiego i Sądu Okręgowego. Lokal na wysokim parterze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł351 m² 2 276,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż obiekt gastronomiczny z częścią mieszkalną oraz kolejnym budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona w gminie Wola Krzysztoporska w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł58,47 m² 4 532,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym potencjale, położone w samym sercu Łodzi - przy ul. Nawrot 43. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z prześwitu bramowego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł213,31 m² 15 001,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł128 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nr oferty eks-ms-15521 Sprzedaż lokalu ul. Piotrkowska parter front! Obecnie lokal mieszkalny , w trakcie przekształcania na lokal użytkowy Odcinek Piotrkowskiej za Centralem- przejezdny dla aut.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł670 m² 5 373,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Łódź, ul. Proletariacka - sprzedam obiekt komercyjny, odnowiony, o pow. 670 m2, w pełni wykończony. Do dyspozycji kilka lokali w zróżnicowanej konfiguracji + kilkanaście miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł46,30 m² 799,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami w Warszawie ul. Armatnia 14, 01-246 Warszawa posiada do zbycia nieruchomość położoną w Jeżowie Przedmiotem sprzedaży jest: - prawo.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł522,20 m² 2 487,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy frontowy lokal użytkowy usytuowany na parterze wieżowca położonego w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 204/210. Lokal z ogrzewaniem miejskim, posiadający trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 438 300 zł443,83 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

- lokal usługowy - ul. Rewolucji 1905 r. 69 w Łodzi Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal usługowy przy skrzyżowaniu ul. Rewolucji 1905 r., a ul. Kamińskiego. Powierzchnia: - poziom 0 373,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł95 m² 3 157,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: do sprzedaży budynek w centrum Żychlina, ul. Kilińskiego 20a. Budynek z przeznaczeniem pod działalność biurową, magazynową lub usługi. Powierzchnia ok.95.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł109,40 m² 3 199,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 109,40m2 z możliwością podziału. Lokal jest zlokalizowany na parterze budynku w Bełchatowie. Powierzchnia spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł242 m² 5 495,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 502,35 m , zlokalizowany przy prestiżowej ul. Piotrkowskiej 204/210 w Łodzi. Jeszcze rok temu działał tu sklep sieci.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lub wynajem budynek handlowo-usługowy w gm. Błaszki Budynek o powierzchni 100 m 2 znajduje się na działce o powierzchni 6766m 2. Składa się z dużej sali.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij