dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

229 000 zł111 m² 2 063,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest budynek o przeznaczeniu handlowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 111 mkw. położony w odległości 300 m od zjazdu z autostrady S8 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

57,89 m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu usługowego o powierzchni 57,89 m2 znajdującego się w inwestycji Atrium w Łodzi. Powierzchnia użytkowa 57,89 m2 - lokal usługowy: 53,99 m2 - przedsionek wc: 2,49 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

57,63 m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu usługowego o powierzchni 57,63 m2 znajdującego się w inwestycji Atrium w Łodzi. Powierzchnia użytkowa 57,63 m2 - lokal usługowy: 53,44 m2 - przedsionek wc: 2,08 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

53,07 m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu usługowego o powierzchni 53,07 m2 znajdującego się w inwestycji Atrium w Łodzi. Powierzchnia użytkowa 53,07 m2 - lokal usługowy: 49,23 m2 - przedsionek wc: 2,16 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 500 zł76,50 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy, 76,50 m - Łódź, ul. Pogonowskiego Nowoczesny, przestronny lokal użytkowy w stanie deweloperskim, położony na parterze świeżo wybudowanego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł110 m² 2 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Masz pomysł na biznes a nie posiadasz lokalu? Mamy dla Ciebie lokal w najlepszym miejscu! Lokal w ścisłym centrum miasta! Prezentujemy Państwu lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 110.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł165,43 m² 7 979,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealny lokal na kancelarię, biuro, gabinety lekarskie, itp. z wejściem bezpośrednio z ulicy i z drugiej strony - z klatki schodowej. Ścisłe Centrum w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł23,27 m² 2 105,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję na sprzedaż przestronny lokal handlowo usługowy o powierzchni 23,27 m2 zlokalizowany w popularnej Hali C.H. Retkinia. To propozycja dla osób szukających miejsca do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 303 862 zł78,31 m² 16 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Unikalny lokal o powierzchni 78,31 metrów kwadratowych idealnie nadaje się na biuro, gabinet, kawiarnię, butik, czy atelier. Przestrzeń oferuje szerokie możliwości aranżacji, a dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 945 000 zł294,42 m² 6 606,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona w Łodzi, w dzielnicy Dąbrowa, w rejonie ul. Śląskiej. Budynek o powierzchni 294,42 m posadowiony jest na działce o powierzchni 1374 m i.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł62 000 m² 24,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótko: ośrodek wypoczynkowo-agroturystyczny I miejscowość Sieczka I 6,2 ha I Ogromny potencjał inwestycyjny Atuty: duży, ogrodzony teren - z możliwością dalszej zabudowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł613,13 m² 4 077,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz pomysłu na gotowy biznes, który będzie generował dochody od pierwszego dnia oraz taki, który jest rozwojowy i daje wielkie możliwości - Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł78 m² 3 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowo zmodernizowany lokal handlowo-usługowy na sprzedaż Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy, który po gruntownym remoncie jest gotowy na nowego właściciela. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 259 m² 532,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tytuł: działka zabudowana budynkiem dworca w Wieruszowie dz. nr 823/5 Cena orientacyjna: 670 000 zł pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o charakterze handlowo-usługowym o powierzchni 439,10 m^2, na działce 1 215 m^2, w atrakcyjnej cenie 1 550 000 pln, netto co daje cenę 3 530 pln za metr.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł391 m² 1 329,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

| oferta sprzedaży budynku mieszkalno - usługowego, wolnostojącego. Nieruchomość dwukondygnacyjna ( parter i poddasze użytkowe), z wiatą dobudowaną od frontu. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł75 m² 1 933,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Luksus expert posiada w sprzedaży obiekt handlowo - usługowy, po sklepie spożywczym. Powierzchnia budynku to 75 m2. Posadowiony jest na działce o powierzchni 0,588 ha. Nieruchomość ta znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 752 zł77,49 m² 10 824 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

W nowych Sadach 85 oferujemy nowoczesny lokal położony na parterze, z dużymi i bezpiecznymi witrynami o powierzchni 77,49 m . Cena standardowego niezależnego miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 504 501 zł353,99 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

W nowych Sadach 85 oferujemy nowoczesny lokal położony na parterze, z dużymi i bezpiecznymi witrynami o powierzchni 353,99 m . Cena standardowego niezależnego miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł130 m² 2 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal W centrum sieradza Lokal o pow. całkowitej ok 130 m2 - w domek szeregowy Lokal znajduje się w centrum miasta, dzięki czemu idealnie nadaje się na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł3 979 m² 1 156,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w centrum miasta: - idealna pod działalność usługową, - w pobliżu najważniejszych udogodnień publicznych, - z własnym parkingiem. Na sprzedaż prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł270,60 m² 5 543,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dobrze prosperujące Centrum Alergologii z gabinetami lekarskimi zlokalizowana w Łodzi przy ul. Kopernika 67/69 na I piętrze, działająca nieprzerwanie z podpisaną umową.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu położonego w Radomsku przy ulicy Reymonta. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Uwaga! Serdecznie polecamy! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem o charakterze usługowo-mieszkalnym. Budynek został zbudowany w 1994 r w.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł244 m² 4 487,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. III piętro z windą, 244 mkw. Całe piętro budynku. Okna na trzy strony. Lokal o przeznaczeniu biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 €2 070 m² 1 497,58 €/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pałac malina - XIX-wieczna perła architektury W sercu polski Powierzchnia użytkowa: 2 070 m | Działka: 36 400 m | 20 pokoi noclegowych z łazienkami | Sala balowa | Biblioteka | 5.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł77,50 m² 7 096,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Trójka Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal usługowy położony w samym centrum Łowicza. Ta oferta jest skierowana do klienta, który doceni zalety tego miejsca, a przede wszystkim bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł115 m² 4 086,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Masz dość płacenia za najem, a może chcesz kupić gotowy biznes i zacząć pracę od zaraz? Zapraszam do zakupu budynku wolnostojącego przy ulicy Kwiatowej! Na sprzedaż działka zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 850 m² 286,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Dodatkowy rabat - 100 000 złwarunki uzyskania rabatu: - złożenie oferty zakupu nieruchomości do 15.06.2026 r. - deklaracja zawarcia umowy zakupu do 30.06.2026 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 46,68 m , wraz z 1/3 udziałów w budynku, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji miasta ulicy Zduńskiej. Jeśli szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł151,28 m² 6 015,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 151,28 m , usytuowany w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bałuty. To.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,90 m² 5 870,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

To ostatnia szansa na własną przestrzeń biznesową w tej inwestycji - dwa pozostałe lokale znalazły już swoich nabywców. 33,90 m o genialnym, dwustronnym układzie z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania niesamowity, industrialny lokal usługowy z bardzo dużymi oknami, położony w prestiżowej lokalizacji - inwestycja Fuzja, bezpośrednio od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł108 m² 8 241 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowy monitorowany z dwoma frontowymi wejściami. Obiekt usytuowany w pawilonie na osiedlu Łódź Widzew na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni Mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienica w trakcie rewitalizacji z potencjałem inwestycyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kamienicy będącej w trakcie kompleksowej rewitalizacji to propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca z potencjałem pod działalność handlową lub usługową? Chcesz mieć własną przestrzeń na biuro lub rozwój firmy? Ta oferta może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 360 zł596,93 m² 2 092,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działka nr 42 o powierzchni 1 048 m , położona kilka kilometrów od Łodzi, bezpośrednio przy drodze krajowej dk14, w sąsiedztwie autostrady A2 oraz licznych stref logistycznych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł540 m² 644,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z czego słynie Goszczanów? Ta malownicza, położona na pograniczu województw łódzkiego i wielkopolskiego miejscowość gminna, łączy w sobie wiele - siedzibę urzędów, instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł20 m² 12 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o pow. 20 m2 Lokalizacja Łodź ul. Lipowa Media miejskie. Witryny, parter, rolety antywłamaniowe. Cena brutto 255 tyś Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

277 777 zł62,78 m² 4 424,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z potencjałem na Twój biznes + wyremontowana kawalerka w pakiecie! Szukasz miejsca, które można urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Szukasz miejsca, które zapewni komfort Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł2 700 m² 2 185,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu usługowo - mieszkaniowego, który znajduje się w samym centrum miasta, przy łęczyckiej starówce, w obrębie ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - Skierniewice, centrum, przy samym rynku. Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o pow. 78,10mkw i dużym potencjale, położony w sercu Skierniewic - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł318 m² 3 613 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

55 m | garaż 2-stanowiskowy | fotowoltaika | ul. Transportowa 28a Szukasz miejsca, które połączy komfortowe życie i przestrzeń do pracy? Ta nieruchomość daje Ci dokładnie taką.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł500 m² 1 580 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-