dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

335 000 zł61,64 m² 5 434,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- atrakcyjny lokal na parterze z wejściem od ulicy - centrum Łodzi! Świetna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biuro! Bardzo dobry dojazd, lokalizacja w centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 850 zł85,10 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Lokal Komercyjny na Sprzedaż Nowa Strycharska, str 6 Na sprzedaż oferujemy lokal komercyjny w doskonałej lokalizacji przy ulicy Nowa Strycharska, w obrębie str 6. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 045 zł44,67 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:garaż

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy z mieszkaniem (biurem na piętrze). Lokal 2-piętrowy w pawilonie handlowym z zapleczem biurowym (mieszkaniem) na piętrze. Atuty oferty: - centrum osiedla - parter.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Sprzedam królestwo beauty 12 m Tomaszów Mazowiecki Masz wielkie marzenia, ale lubisz małe, sprytne metraże? To ogłoszenie jest dla Ciebie Na sprzedaż 12 m czystego potencjału w Tomaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 160 zł43,01 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania piękny, wysoki lokal usługowy z dużymi witrynami, położony w prestiżowej lokalizacji, obok Dworca Fabrycznego, ec1 i Bramy Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł980 m² 1 989,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek użytkowy trzy i pół kondygnacyjny w centrum osiedla mieszkaniowego w Bełchatowie.Przy jednej z głównych ulic. Działka o powierzchni 260 m2 własność gruntu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- duna Polska Real Estate Mamy przyjemność zaoferować lokal usługowy o powierzchni 84 m2 z witrynami, w samym sercu Łodzi w obrębie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowa nieruchomość inwestycyjna W piotrkowie trybunalskim Idealna pod działalność gospodarczą | Cicha okolica | Budynek biurowy | Dwa garaże ***** nieruchomość: na rozległej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł17,40 m² 11 436,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż w Skierniewicach, ul. Reymonta 16 oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 17,40 m , położony w doskonale znanym pawilonie handlowo-usługowym przy ul. Reymonta 16.

Szczegóły ogłoszenia

2 854 000 zł151 m² 18 900,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nr oferty eks-ls-15514 Sprzedaż lokalu użytkowego ul. Piotrkowska parter front- lokal na deptaku Doskonała lokalizacja Lokal obecnie wynajmowany - firma sieciowa płaci 13 tys miesięcznie plus vat.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł273 m² 4 578,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze przemysłowym, zlokalizowana w Łodzi przy dworcu Fabrycznym idealna pod działalność produkcyjną, usługową, magazynową lub inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł74,98 m² 4 334,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 74,98 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Próchnika 19 w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowy znajdujący się w miejscowości Wyszanów, zaledwie 9km od Wieruszowa. Nieruchomość położona na działce o pow. 2597mk.

Szczegóły ogłoszenia

353 082 zł42,54 m² 8 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Szukasz miejsca, które ma więcej duszy niż niejedna korpo-sala konferencyjna? Mamy coś specjalnego: lokal użytkowy przy ul. Nawrot w Łodzi wejście prosto z ulicy, zero barier, zero nudy, moc.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 005,58 m² 6 961,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Łódź Bałuty, ul. Zachodnia - obiekt komercyjny, nowy, oddany do użytkowania w 2023r ., w pełni wykończony, wyposażony w windę, z wentylacją grawitacyjną Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł115 442 m² 86,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta inwestycyjna 11,5442 ha przy S8 / mop III Restauracja mpzp Trafo Pozwolenie na pv 4 1 mw Przedstawiamy jedną z najbardziej atrakcyjnych nieruchomości komercyjnych

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Black friday! Czarny piątek to czas, gdy i u nas promocje zachęcają do zakupu. Tylko na ten czas aż do. mamy obniżenie ceny aż o 60tyś! Teraz dla osób zdecydowanych cena 320tyś! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 600 m² 1 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży częściowo zabudowanej działki o powierzchni 4086m 2 zlokalizowanej przy ulicy Jagiellońskiej w Kutnie. Na terenie obiektu znajdują się budynki biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł1 080 m² 3 332,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

! obiekt produkcyjno-magazynowy doskonale skomunikowany! atuty: - atrakcyjna lokalizacja 35km od Łodzi! - Łączna powierzchnia zabudowy ponad 1000m2! - Utwardzony plac składowy ok 1500m2! - Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł1 889 m² 1 694,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam obiekt handlowo usługowy w Kutnie przy ul. Kopernika i Mickiewicza. Powierzchnia lokalu 1889 mkw. na dwóch kondygnacjach. Powierzchnia działki 2654 mkw. Budynek nowy, wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł87 m² 8 494 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis: szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji? Przedstawiam przestronny lokal użytkowy zlokalizowane w Łodzi na Bałutach o łącznej powierzchni 87 m . Miejsce które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł415 m² 4 024,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja w centrum Piotrkowa - obiekt z lokalami użytkowymi i restauracją na sprzedaż! Szukasz atrakcyjnej inwestycji w nieruchomości? Odkryj potencjał tego obiektu! Prezentujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

207 740 zł31,96 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 31,96 m2 w centrum miasta. Zlokalizowany na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i 6-go Sierpnia. Wejście i witryna od ulicy 6-go Sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,27 m² 6 910,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, stanowiącej doskonałą, gotową inwestycję w samym sercu Łodzi. Przedmiotem oferty jest lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Dlaczego warto zwrócić uwagę na ten lokal? Jeżeli poszukujesz miejsca na działalność handlową lub usługową w atrakcyjnej lokalizacji, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż parterowy lokal o pow. 50 mkw. z witryną od podwórza przy ul. Piotrkowskiej 240. Nieruchomość położona w centrum Łodzi, zaraz przy przystanku tramwajowo/autobusowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

998 769 zł227,50 m² 4 390,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Są lokale, które trzeba rozkręcić i są takie, które już na starcie mają wszystko oprócz Twojego logo na drzwiach. Ten zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. Charakterystyka lokalu: generalny.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł54,16 m² 7 754,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży połowy pawilonu handlowego na Widzewie! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży pawilonu handlowego o powierzchni około 54,16 m (lewa połowa widoczna na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł653 m² 4 441,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w południowo-zachodniej części Łodzi, na obrzeżach osiedla Retkinia, w sąsiedztwie osiedla Pienista. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu na sprzedaż lokal użytkowy w bardzo dobrym punkcie handlowym przy ulicy Wici 6 na łódzkim Teofilowie. Lokal po sklepie Jamir. Obok fryzjer, kosmetyka, sklep spożywczy, naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł150 m² 2 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży lokalu w Zgierzu. Lokal 150m2, 2 poziomowy pod działalność usługową typu: przychodnia, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 224 698 zł197,40 m² 11 270 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 197,40 m 2 usytuowany na parterze inwestycji przy ul. Dowborczyków 12 w Łodzi. Główne atuty inwestycji: duże.

Szczegóły ogłoszenia

69 999 zł32 m² 2 187,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, w którym Twoja działalność będzie mogła wystartować bez przeszkód? To propozycja dla tych, którzy chcą zacząć działać od razu - bez remontów, zbędnych formalności czy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 664 m² 1 773 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gratka dla Inwestora! polecam gorąco! Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - budynek 1664m2, działka 927m2. Ul. Mireckiego Piotrków Trybunalski, obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy. Funkcjonujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł752 m² 1 968,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny obiekt z lokalami usługowymi o łącznej powierzchni 650 m wraz z dodatkowymi wiatami o powierzchni 100 m , położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł60,03 m² 999,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest: - samodzielny lokal użytkowy numer 2 o pow. użytkowej 60,03 m2 mieszczący się w budynku mieszkalnym przy ulicy Rekreacyjnej 1 w miejscowości Jedlicze, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł239,50 m² 4 467,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. I piętro z windą, 239,5 mkw. Całe piętro budynku. Okna na trzy strony. Lokal o przeznaczeniu biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł500 m² 3 590 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam obiekt biurowo magazynowo usługowy na działce przemysłowej przy ul. Filipowicza w Kutnie - dojazd od ul. Grunwaldzkiej - były teren miflex. Powierzchnia działki 2208 mkw. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł14 549 m² 515,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Teren inwestycyjny stanowi atrakcyjną przestrzeń przeznaczoną pod rozwój działalności gospodarczej, oferując dogodne warunki zarówno dla firm produkcyjnych, logistycznych, jak i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest garaż murowany w Piotrkowie Trybunalskim, w rejonie Urzędu Miasta, przy ulicy Próchnika. Garaż środkowy o powierzchni 17,50m.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł80 m² 4 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal W piotrkowie trybunalskim lokalizacja : wojska polskiego Sprzedawana nieruchomość to lokal położony na parterze kamienicy piętrowej. Lokal składa się z dwóch.