dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 203 ogłoszenia

299 000 zł30 605 m² 9,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania rekreacyjna działka rolna na terenie Zgierza - w rejonie ul. Wiosny Ludów. Grunt posiada powierzchnię ponad 3 ha (30 605 m 2 ) i tworzy zwarty obszar przylegający do.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł5 000 m² 3,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjny teren 17 000m pod wynajem długoterminowy, idealny dla firm z sektora usługowego, komercyjnego, logistycznego, budowlanego oraz produkcyjnego. Lokalizacja: bukowiec zaledwie 15 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł6 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna - działka Z warunkami zabudowy | łódź bałuty Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Łodzi, dzielnica Bałuty - idealna pod inwestycję komercyjną! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł25 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka narożna z dostępem do drogi gminnej. Na działce własny transformator zasilający inne obiekty z możliwością przyłączenia nowo wybudowanych bez konieczności czekania na decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli szukasz spokojnej i urokliwej działki, w otulinie lasu, pod budowę domu to jest to idealna Alternatywa dla Ciebie! lokazlizacja: skotniki gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 925 m² 92,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 12.925m2 w Nowej Gadce gm. Ksawerów. Działka gruntu z kw znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod ru:.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 068 m² 299,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji- do sprzedania działka budowlana z Warunkami Zabudowy, o bardzo szerokim froncie ok. 27m. Działka płaska, położona przy samym Osiedlu ( ul. Owsiana- polna). Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł5 549 m² 160,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka inwestycyjna przy ulicy Reymonta w Sieradzu Działka ma powierzchnię 5549m2 znajduje się w Sieradzu róg ulicy Reymonta i Topolowej. niemalże w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł900 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wydzierżawienia plac w Sieradzu, ul. Zakładników Działka ma powierzchnię około 900m2 (9arów) jest ogrodzona dookoła, posiada nową bramę wjazdową. Wraz z wjazdem na obiekt, wykostkowano.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł52 500 m² 156,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, grunt inwestycyjny, produkcja, usługi, magazyny, składy, 52 500 m2, radomsko, ochocice, kamieńsk, łódź. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu teren przemysłowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł31 398 m² 92,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony na obrzeżach miasta Rawa Mazowiecka, w miejscowości Pokrzywna. Nieruchomość jest idealna pod zabudowę magazynową oraz produkcyjną, stanowiąc doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działka jedna z kilku działek budowlanych w miejscowości Wola Pękoszewska gmina Kowiesy, powiat skierniewicki, woj. łódzkie. Kompleks składa sie z sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł5 745 m² 106,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka inwestycyjna z zabudowaniami - Ustków, gm. Warta, pow. sieradzki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Ustków (gm. Warta,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł800 m² 206,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 800m2 położoną w gminie Sędziejowice - Brzeski. Działka ogrodzona z bramą wjazdową, uzbrojona, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 582 m² 119,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni ok.1550 m2 usytuowaną w gminie Zduńska Wola - Czechy. Działka z bezpośrednim dostęp do drogi publicznej, w kształcie litery L. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 578 m² 44,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną w Ksawercinie która idealnie będzie nadawała się dla osób ceniących i poszukujących bliskości natury, działka w otulinie lasu z dala.

Szczegóły ogłoszenia

89 544 zł1 066 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku natury z szybkim dojazdem do miasta? Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę 1 066 m (20 x 54 m) w malowniczym Zarzęcinie zaledwie 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

343 910 zł4 913 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 913 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 71 m, głębokość 73 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł6 288 m² 79,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, a może terenu, który wygeneruje wysoki zwrot z inwestycji? Prezentujemy nieruchomość o ogromnym potencjale w sercu rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 200 m² 114,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Marianów, gmina Wodzierady Cisza, natura i idealne miejsce na Twój dom Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2617 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta działki nr 174/1 płożonej w Piotrkowie Trybunalskim w obrębie 29. Nieruchomość zlokalizowana jest między ulicą Malinową oraz Agrestową. Grunt o powierzchni 8236m2 ( wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł65 065 m² 73,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną 6,5 ha, gm. Zgierz. Szukasz perspektywicznej działki pod inwestycję deweloperską w dynamicznie rozwijającej się okolicy? Oferujemy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

73 150 zł1 463 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1463 m Grabów, gm. Żychlin Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1463 m , położona w miejscowości Grabów, zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł3 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki leśne na granicy dwóch miejscowości Słowik i Emilia gm. Zgierz ul. Leśna. Do każdej działki prowadzi wewnętrzna droga o szerokości 6 metrów. Wymiary działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł13 971 m² 100,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka inwestycyjna w Rosanowie - idealna pod rezydencję lub zabudowę deweloperską Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 13 971 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł1 303 m² 140,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana dobroń mały, gm. Dobroń Cena: 183 000 zł Powierzchnia: 1303 m Cena za m : 140 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1303 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 002 m² 29,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Grodzisku w gm. Żytno o powierzchni 3002 m2 działka : o pow. 3002 m2 wymiary : szer ok 100 m, dł. ok 45m.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł2 300 m² 0,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Utwardzony plac do wynajęcia w Henrykowie o powierzchni 2300m 2 Plac ogrodzony betonowym płotem. Na działce jest prąd i monitoring. Szerokość placu to 57m a jego długość 40.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowa domu w otoczeniu przyrody, w pobliżu rezerwatu i kąpieliska na terenach starej żwirowni ? Czemu nie! Mamy dla Ciebie taką alternatywę. Kontakt: rafał Sikorski tel. 606*892*245.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachwycające położenie działki, miejsce pełne uroku, doskonałe do wypoczynku lub stałego zamieszkania, bardzo blisko natury! Lubiaszów Stary - przysiółek wsi Lubiaszów w Polsce, położony.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w okolicy Woli Krzysztoporskiej Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy niedaleko Woli Krzysztoporskiej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł5 006 m² 85,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sporej parceli o powierzchni 5006m2 dla osób poszukujących ciszy i spokoju w bezpiecznym otoczeniu. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, we wsi chętnie wybieranej na.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 602 m² 127,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z domkiem letniskowym z możliwością przekształcenia działki w budowlaną. Działka znajduje się w Wilkowie gm. Dalików z dala od zgiełku miasta. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Wysokiej Wielkiej pod Kutnem. Powierzchnia 2500 mkw. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Działka "w drugim rzędzie" od drogi. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 237 m² 120,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych pod Lutomierskiem Cena działek 120zł/mkw - działka 4 - 1300 mkw - działka 5 - 1300 mkw - działka 6 - 1237 mkw - media: prąd (w drodze), gaz (w ulicy) - droga utwardzona -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 246 m² 176,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow.od 1246 m , w atrakcyjnej lokalizacji. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostępne media : prąd- jest,.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa