dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 202 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji robert *660* 359 *762 **oto Alternatywa działka z wz | Sokolniki- las | 1680 m2 | Szukasz działki z warunkami zabudowy w spokojnej i widokowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

121 400 zł1 214 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w Woźniakowie, na terenie Gminy Kutno. W drodze wodociąg, kanalizacja, linia energetyczna i telefoniczna. Możliwość kupienia kilku działek.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 047 m² 106,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

( wynagrodzenie płaci tylko Sprzedający) transakcja sprzedaży zabudowanej działki siedliskowej o pow. 7047m2, położonej w Borowie gmina Bielawy - ok. 6km. do węzła autostradowego na A1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolno- budowlana o pow 1,0234 ha w Janówce przy ul. Głównej. Budowlana część działki o powierzchni 1250m2. Pozostałe 8984m2 to działa rolna. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w otoczeniu zieleni. Działka w cichej i spokojnej okolicy , w otoczeniu zieleni i lasów w miejscowości Kozia Woda, gmina Ładzice woj. Łódzkie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twoje miejsce wśród natury - Rydzyny. Cisza, zieleń i przestrzeń. I właśnie tu pojawiła się wyjątkowa oferta. * na sprzedaż działka budowlana - 800 m Rydzyny: piękna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1204 m , zlokalizowaną w malowniczej okolicy w miejscowości Łaznowska Wola, gmina Rokiciny, w powiecie tomaszowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki rolne gmina Pęczniew, obręb Księża Wólka Na sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 2479 m , położone w spokojnej okolicy, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

104 940 zł1 166 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 1 166 m2 w Dmosinie Drugim (gm. Dmosin, pow. brzeziński) oferta na wyłączność specyfikacja działki: * przybliżone wymiary - 26x45 * media.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 680 zł18 246 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka usługowo rekreacyjna 1,8246 ha - Stary Imielnik (okolice Łodzi) Opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 1,8246 ha, obejmujący działki: 8/1, 9/1, 10/1.

Szczegóły ogłoszenia

163 800 zł1 365 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci Sprzedający! dane ogólne sprzedaż działek budowlanych o pow. 1356 mkw i 1448 mkw, cena ofertowa 163.800 zł (120 zł/mkw działki ).

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m z potencjałem Łódź, ul. Gminna. Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej i zielonej części Łodzi? Mamy do zaoferowania wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m.

Szczegóły ogłoszenia

649 360 zł1 199 m² 541,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m , przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł3 398 m² 149,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3398 m na sprzedaż Spała.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł13 141 m² 25,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz spokojnego, zielonego miejsca na wybudowanie domu marzeń lub stworzenie kameralnego osiedla? Zapraszam! właścicel przyjmie mieszkanie 3pokojowe W bełchatowie W ramach rozliczenia!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę budowlaną z mediami w Skierniewicach z domem do remontu i dwoma garażami. Działka ma bardzo dobrą lokalizację. Blisko do Centrum Skierniewic.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyjątkowa! Sprzedaż działki budowlanej z domkiem letniskowym Zofiówka, gmina Tuszyn Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 274 o powierzchni 1517 m , usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł12 852 m² 23,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż działkę rolno - budowlaną w miejscowości Przyłęk Duży gmina Rogów cała działka ma powierzchnie 12852 m2 w tym z przodu jest część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlano-rolnej o powierzchni 3417m 2 {br-riiia 1266m 2 ; riiia 2151m 2 } w miejscowości Dąbrowice na Starym Rynku. Na działce znajduje się stary dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, naturę i ogromny potencjał biznesowy? Odkryj nieruchomość przy ul. Rąbieńskiej w samym sercu dynamicznie rozwijającego się Złotna. To 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł1 081 m² 10,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0.1081 ha granicząca z lasem, zlokalizowana w miejscowości Owadów, gm. Sławno, pow. opoczyński, woj. łódzkie. Wymiary i kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 702 m² 55,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1702 m , położona w Cedrowicach-Parcela (woj. łódzkie, powiat zgierski, gmina Ozorków). Najważniejsze atuty nieruchomości: przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

137 850 zł919 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane w Sieradzu - ul. Topolowa 150zł/m2 Są miejsca, które od razu czujesz - spokojne, zielone, z dobrym dojazdem i sąsiedztwem, które daje komfort na lata.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł764 m² 209,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną Z domkiem Kustrzyce, gm. Sędziejowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 764 m położona w malowniczej okolicy Kustrzyce, gmina Sędziejowice. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na wynajem część działki o powierzchni ok. 350 m z większego terenu o łącznej powierzchni 1450 m , położonej w Rawie Mazowieckiej przy ul. Wałowskiej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Piotrkowie Trybunalskim Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1338 m , położonej w malowniczym zakątku Piotrkowa Trybunalskiego. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni ok 5000 m2 znajdujące się w miejscowości Daniszewice. Bliskość natury, możliwość zabudowy oraz sąsiedztwo zalewu sprawią, że te działki będą.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł3 953 m² 396,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny położony bezpośrednio przy granicy Łodzi i gminy Aleksandrów Łódzki, przy ul. Kąkolowej. Oferta obejmuje grunt z prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł3 001 m² 129,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Powierzchnia 3001m2, znajduje się w miejscowości Borowa. Działka usytuowana w otulinie lasu, szerokosć działki 36m. W działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1972m2 położona przy ulicy Kleszcz Na działce: 1. budynek piętrowy murowany - bliźniak 12x7m do generalnego remontu. 2. Budynek gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 027 m² 876,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej W łodzi, dzielnica górna, ok. oś. Chojny Działka o pow. 1027 m kw., Szer.: ca 21 m kw. Długość: ca 49 m kw. Działka ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki:   Powierzchnia każdej z działek - 890m2. Działki położone są w spokojnej i zielonej okolicy Konstantynowa.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł21 000 m² 4,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 2,1 ha (las mieszany i samosiejki), położona w Bałdrzychowie pod Poddębicami. Łatwy dojazd do działki drogą gruntową. Na las składają się.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł506 m² 197,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest wieczyste użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 793 m² 124,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 2793 m2, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Porazińskiej, w Północnej części miasta. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka rolna w okolicach Warszawy o powierzchni ponad 26,16 ha o kształcie nieregularnym. Działka rolna, niezagospodarowana i nieuprawiana - ale wykaszana. Położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę w Wólce Łękawskiej ( gmina Bełchatów). Działka o powierzchni 3845m2 (wymiary ok.15 szerokości i 255 głębokości)m) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,1677 ha, położona w miejscowości Oporów Kolonia. Grunty dobrej klasy. Oznaczenia użytków: riii, riv, łiii. Najważniejsze atuty działki: -15 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł1 152 m² 50,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowa domu wiąże się z wyborem tej idealnej lokalizacji, gdzie dobrze będziemy się czuć, mieszkając kolejne lata. Ale oprócz lokalizacji, bardzo ważne są także aspekty takie jak wymiary,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij