dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 203 ogłoszenia

99 000 zł18 800 m² 5,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki leśne, o łącznej powierzchni 18800mk. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Chobanin, w gminie Wieruszów, w powiecie wieruszowskim. Działka 29:.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł34 000 m² 21,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren na rezydencję ewentualnie do podziału na mniejsze działki; aktualnie działka rolna: 8400 m2 - rolno budowlana + pastwisko, 25600 - las, częściowo 90-letni, częściowo ponad 100 letni (dęby);.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 346 m² 147,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

**ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Wincentowie, gmina Dobroń** Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1343 m , położona w malowniczej miejscowości Wincentów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowo - usługowa - 1 057M 2 - aleksandrów łódzki (możliwość dokupienia działek sąsiednich) Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki mieszkaniowo - usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej pow. 6638 mkw. położone we wsi Bartolin w gminie Stryków. Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie działek ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo ładna działka przy drodze asfaltowej z dostępem do wodociągu i prądu, a także światłowodowej sieci internetowej. Na działce wydane są warunki zabudowy, działka mieszkaniowa,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł24 218 m² 5,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki budowlanej w rozsądnej cenie? To propozycja dla Ciebie. A może szukasz gruntu pod produkcję rolną lub działy specjalne? Ta nieruchomość równiez spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł4 000 m² 109,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki położone w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji regionu w miejscowości Piaski blisko Nieborowa, pomiędzy Skierniewicami a Łowiczem. To.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 144 m² 69,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy + blisko rzeka | Gieczno, gm. Zgierz Szukasz miejsca, gdzie możesz zwolnić tempo, a jednocześnie mieć szybki dojazd do miasta? Ta działka to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 226 100 zł4 087 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest spora działka w okolicy Nowosolnej o powierzchni 4087 mkw. Działka posiada pozwolenie na budowę dwóch domów jednorodzinnych. W pozostałej części rośnie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł19 883 m² 30,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

* * * * * prezentujemy I przyjmujemy nieruchomości na sprzedaż Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Dokumenty wymieniamy mailowo. Zapraszamy * * * * * Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Obecnie 2 z 8 działek zostały już zarezerwowane, co potwierdza atrakcyjność inwestycyjną projektu oraz rosnące zainteresowanie.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł8 282 m² 5,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w urokliwej i spokojnej wsi Grabostów, w powiecie bełchatowskim, gminie Zelów. Szczegóły: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

81 900 zł1 300 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka w miejscowości Mokracz gmina Belchatow woj. łódzkie. Do Bełchatowa około 6km. Kilka kilometrów do obwodnicy na Kamieńsk, łódź, warszawa, wrocław. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 002 m² 48,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Bobrowniki, gm. Sieradz - 3002 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3002 m położona w miejscowości Bobrowniki , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł13 700 m² 64,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością oferujemy Państwu dwie atrakcyjne działki w miejscowości Rusiec, położonej w powiecie bełchatowskim. Obie działki mają prostokątny kształt i znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł2 942 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nspace ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2942 m zlokalizowanej w Luboszewach - gmina Lubochnia. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

162 360 zł1 358 m² 119,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną - Kwiatkowice, gm. Wodzierady Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w samym centrum wsi. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł649 m² 106,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o pow 0,0659 ha położoną w miejscowości Glinnik Al. Bukowa 32. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, media w drodze. Na tym obszarze nie ma obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł7 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży działki gruntu o pow. 7500m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł2 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Patrzykowie (pow. Pajęczno). Działka o pow. 2800 m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł987 m² 100,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 938 m 2 w gminie Zapolice miejscowość Marcelów na pięknych terenach w otoczeniu lasów. Na działkę zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 228 m² 130,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Kazimierz (okolice Łodzi) Oferuję na sprzedaż 4 działki budowlane, każda o powierzchni 1228 m . Szczegóły: przeznaczenie zgodnie z mpzp: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł895 m² 1 005,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Lider Nieruchomości Pabianice sp. z o.o oferuje na sprzedaż działkę budowlaną z przeznaczeniem w MPZP na tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Brudzewice - wieś położona w gminie Poświętne w powiecie opoczyńskim i oddalona od Opoczna o 30 km, od Tomaszowa Mazowieckiego o 33 km oraz od Inowłodza o 16 km.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Zawady, w gminie Kowiesy, województwo łódzkie. To idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 935 m² 89,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność przedstawić działkę budowlaną o powierzchni 1935 m2. Lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Nieborów. Zlokalizowana w spokojnej okolicy, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł11 897 m² 12,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grabostów, gm. Gorzkowice - działka 1,19 ha z rozpoczętą budową domu Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Grabostów, powiat piotrkowski. Działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł1 540 m² 154,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w malowniczej okolicy. Idealna na wymarzony dom. Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii, blisko lasu to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

130 860 zł1 454 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1454 M2 przy ulicy dworskiej Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w interesującej lokalizacji w Sieradzu przy ulicy Dworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł851 m² 116,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren pod dom jednorodzinny. Możliwość kupna drugiej działki. Wybierając działkę oraz decydując się na budowę najbardziej należy zastanowić się również nad własnym komfortem. To właśnie ta.

Szczegóły ogłoszenia

173 740 zł2 044 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| oferta sprzedaży działki położnej w gm. Sulejów, obręb Zalesice. Nieruchomość o powierzchni 2044m2 ( wymiary około 44m x 35m). Dojazd do działki droga wewnętrzną. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł1 400 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1400m2, położona w Tuszynie przy ul.Żeromskiego. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 10m x 140m - teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł5 448 m² 89,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty sprzedający płaci wynagrodzenie pośrednikowi! Transakcja sprzedaży terenu budowlanego o pow. 5448 mkw. położonej w północnej części Aleksandrowa Łódzkiego -.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł5 805 m² 119,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które połączy spokój wiejskiego życia z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Kluczowe atuty nieruchomości: - imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł6 315 m² 249,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,2 ha, z czego 6 315 m przeznaczonych jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych w Bechcicach - działka 1 - 1200 mkw - działka 2 - 1200 mkw - działka 3 - 1200 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze) - wymiary: 48x25m - droga - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 168 m² 128,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na relaks lub na budowę domu, a może stabilnej lokaty kapitału? Zapraszam! Oferuję możliwość zakupu działki rolno-budowlanej w otulinie pięknego lasu i małym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 000 m² 76,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki z dala od zgiełku miasta z kawałkiem lasu? Jeśli tak to mam świetną propozycję! Oferuję na sprzedaż przepięknie usytuowaną działkę o powierzchni 3000 m2. Jej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł6 641 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o miejscu, gdzie zamiast sąsiada za płotem zobaczysz sarny, a poranną kawę wypijesz w akompaniamencie śpiewu ptaków? Ta działka to nie tylko grunt to Twój prywatny kawałek.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij