dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 203 ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł914 m² 152,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki o powierzchni 914 mkw, usytuowanej w otoczeniu natury i działek z przeznaczeniem na budowę domów jednorodzinnych. To.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł909 m² 220,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 909 m , zlokalizowanej na terenach podmiejskich. Dobry dojazd drogą asfaltową. Dostępne media : prąd przy działce, woda w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| 0% bez prowizji od kupującego - słoneczna działka budowlana w podłęczyckiej miejscowości Leźnica Mała. Działka o pow. 1044 m 2 , w kształcie prostokąta o froncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł13 400 m² 109,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Natolin k. Łodzi | Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha | mpzp: magazyny, usługi, produkcja, budowlana Na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni od 1,34 do 4 ha, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

139 998 zł3 100 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3100m zlokalizowana w Bryszkach, gm. Rozprza. Działka położona przy drodze asfaltowej o kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka między lasami w trakcie podziału. Posiadamy do sprzedania działkę 3000 m 2 przy trasie między Rossoszycą a Wartą w okolicy Pierzchniej Góry. Szerokość 40 m . Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł5 077 m² 181,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w pactum nieruchomości! wyjątkowa okazja - do sprzedania 3 działki inwestycyjne o powierzchni : 1785m , 1835,m 1457 m. Przy działkach znajdują się media: woda, prąd, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł2 617 m² 380,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę wraz z budynkiem magazynowo - produkcyjnym w Pajęcznie, przy ul. Majorat o powierzchni 2617 m2. Działka :.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł9 800 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| oferta sprzedaży działek położnych w gm. Ręczno, obręb Stobnica Piła. Nieruchomość o numerze ewidencyjnym 4, o powierzchni 0,94ha. Identyfikator działki - 101007_2.0014.4 Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł7 295 m² 301,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki dla inwestora w top lokalizacji poleca się na sprzedaż! Mam dla Ciebie działki w genialnej lokalizacji przy ul. Włókniarzy nieopodal ul. Drewnowskiej. Gdzie powstaje stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł17 760 m² 337,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usytuowana w Łowiczu pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Bliskość zjazdów: na drogę krajową nr 92 (warszawa-Poznań) - ok. 500 m; na autostradę A2 - ok. 11 km. Dane projektowe:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł704 m² 282,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sigma Nieruchomości z siedziba w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlano- rekreacyjnej w Łagiewnikach Nowych przy ul. Krótkiej. Jedyna taka oferta w tej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 800 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chciałbyś spędzać weekendy w sercu lasu, gdzie szum drzew zastąpi miejski zgiełk? Jeśli tak, ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Zapraszam na urokliwą nieruchomość składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowe miejsce z dala od zgiełku miasta., a jednocześnie w odległości ok. 30 minut jazdy od centrum Łodzi. Wyjątkowa działka budowlana , bo.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 300 m² 75,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek budowlanych, znajdującej się w miejscowości Janiszewice gmina Zduńska Wola Dookoła zabudowy jednorodzinne Świetny teren pod budowę wymarzonego domu bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 160 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę zlokalizowaną w Kwilnie, gmina Zgierz. Ta nieruchomość to propozycja dla tych, którzy chcą stworzyć przestrzeń dopasowaną do własnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł3 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 3900 m2, leżąca na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Do działki dochodzi woda, prąd i światłowód. Świetna lokalizacja w spokojnej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł18 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno- budowlaną we wsi Jeruzal gmina Kowiesy powiat Skierniewicki. Powierzchnia działki wynosi 18400 m2. Działkę można zabudować na długości ok 86 m od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

91 800 zł1 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1020 m2 położona w miejscowości Korytnica, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. Działka niezabudowana, posiada wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 018 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestronnego terenu w otoczeniu przyrody, z drzewami i lasem na wyciągnięcie ręki? Czy marzysz o miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się spokojem, zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł15 309 m² 182,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki inwestycyjne w Zduńskiej Woli z dwoma niezależnymi wjazdami. Poszukuję inwestorów zainteresowanych budową marketu lub hali czy innego obiektu. Do sprzedaży jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł9 357 m² 19,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w miejscowości Józefów gmina Bolimów. Powierzchnia - 9357 m2 - możliwość podziału działki wraz z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł8 081 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o przeznaczeniu przemysłowym, zlokalizowaną w Łasku, przy ul. Utrata. Działka posiada duży potencjał inwestycyjny, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 370 m² 123,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1370 m , położoną w malowniczej miejscowości Romanów, w gminie Rzgów. Działka objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł998 m² 99,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona działka w miejscowości Brzeski. Działka o wymiarach: 20 m szerokości i 50 m głębokości, powierzchnia 998 m2, przeznaczenie budowlana. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 506 m² 106,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka, idealna dla osób marzących o własnym domu w spokojnym i zielonym otoczeniu. Nieruchomość znajduje się tuż przy ścianie lasu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł25 500 m² 7,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w gm. łęki Szlacheckie, miejscowość Kolonia Tomawa. Nieruchomość o powierzchni 2,55ha. Wymiar około: 48m x 548m. Szerokość od drogi około 48m.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 161 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w okolicach Parzęczewa (wielka wieś) Działka budowlanao powierzchni 1161mkw, wymiary około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- okazyjna cena - Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kaszewy Kościelna pod Kutnem. Powierzchnia 10600 mkw. Szerokość 60 m. dł. 200 m. Dwa wjazdy na działkę o szerokości 16 m.

Szczegóły ogłoszenia

333 333 zł1 896 m² 175,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł4 500 m² 107,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 1,5 ha - Kruszów, gm. Tuszyn - przy drodze asfaltowej, media w drodze. Część budowlana to 4500 m2. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

***tylko W home park nieruchomości*** Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 2747 m.2, zlokalizowana w Tuszynku Majorackim, przy wjeździe na trasę do Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł15 612 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Transakcja sprzedaży terenu z zielenią niską (w mpzp) o pow. 1,5612 ha w Ciężkowie, gmina Aleksandrów Łódzki Cena ofertowa: 15zł/m2 (nie podpisuje umowy pośrednictwa, wynagrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 853 500 zł50 900 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo-usługowa Do sprzedania działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie podstawowe produkcyjno- usługowe, składy, magazyny. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł10 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka komercyjna o powierzchni 1 ha (17/5 i 17/4) Świetny dojazd do autostrady A2 w odległości 1km. Ogromny potencjał pod zabudowę inwestycyjną dzięki szybkiemu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł6 370 m² 19,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 6370 m2, położoną w miejscowości Anielin (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Stryków), obręb ewidencyjny 0001 Anielin.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 600 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Ustawna i piękna Działka w Drząznej, gm. Wróblew Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki o powierzchni 2600m2 (26arów ) położonej zaledwie 10 km od miasta Sieradza, w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 634 m² 94,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 2634 m 2 na Opiesinie Bliskość miasta Zduńska Wola to atut okolicy poza tym dookoła nowe zabudowy mieszkaniowe Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Kutna, przy ulicy H. Ch. Andersena. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij