dowolna

Działki łódzkie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

2 202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 202 ogłoszenia

155 500 zł1 196 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko Sprzedający! dane ogólne: sprzedaż zadrzewionego (samosiejkami) działki budowlanej o pow. 1196m2 z aktualnym mpzp pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

72 360 zł963 m² 75,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Madaje Stare, w gminie Dalików, powiat Poddębice, województwo łódzkie. Nieruchomości zlokalizowane są na płaskim terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 000 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m z pozwoleniem na budowę Łódź, ul. Padokowa - Cena: 447 000 zł - Powierzchnia: 1000 m - Lokalizacja: łódź, ul. Padokowa - Status prawny: wydane pozwolenie na budowę! (dom ok.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 054 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ze ścianą lasu - Twoje miejsce na oddech. Są miejsca, które od pierwszej chwili robią wrażenie. Takie, w których cisza ma swoją jakość, powietrze pachnie lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 915 m² 35,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nad rzeką Rawką Nowe Kęszyce, gm. Bolimów Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 3915 m (obwód działki 371 m), położona w malowniczej miejscowości Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną 12 000 m Nowe Rowiska, okolice Skierniewic Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 12 000 m (1,2 ha) położona w miejscowości Nowe Rowiska, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej. Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł6 731 m² 138,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/kl/b1/2026 Duża działka z potencjałem - 6731 m | Gmina Dobroń | Blisko Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6731 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 100 m² 28,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 3100 m - mpzp rm - Wroników, gm. Rozprza Na sprzedaż działka o powierzchni 3100 m położona w miejscowości Wroników, gmina Rozprza, powiat piotrkowski. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki 3000 m przy parku krajobrazowym - Wola Pękoszewska Szukasz idealnego miejsca na ucieczkę od zgiełku miasta, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do Warszawy? Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o powierzchni 6 302 m , oznaczona numerem 308, położona w malowniczej miejscowości Kolonia Łaznów w gminie Rokiciny. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł749 m² 1 735,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Wydana decyzja warunkach zabudowy pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł3 700 m² 2,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Syndyk masy upadłości w postępowaniu ld1m/gup-s/607/2025 sprzeda nieruchomość w postaci niezabudowanej nieruchomości gruntowej, województwo: łódzkie, powiat: rawski, gmina: rawa Mazowiecka.

Szczegóły ogłoszenia

2 703 000 zł15 995 m² 168,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo/usługowa - 1,6ha - sosnowiec gm. Stryków Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki przemysłowej zlokalizowanej w Sosnowcu w gminie Stryków Teren.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 256 m² 314,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- ogólnie: działka budowlana przy ul. Brzezińskiej z bezpośrednim wjazdem z ulicy, media - woda, prąd, gaz - dostępne z ulicy, aktualny plan zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 190 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! atrakcyjna oferta! Transakcja sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1190m2 w Kazimierzu (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł9 945 m² 90,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży atrakcyjnej działki z garażem dwustanowiskowym, stawami i lasami w Głownie przy ulicy Bielawskiej 108a. Na terenie działki znajduje się nowo wybudowany garaż.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł13 417 m² 19,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji: w Śliwnikach pod Parzęczewem do sprzedaży duża kształtna działka o pow. 1 3411 m2. Działka o szerokości ok. 37m, długa na 356m. Działka ma dostęp do dwóch dróg-.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł9 952 m² 311,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi przy ulicy Pomorskiej. Działka budowlana o powierzchni 9952m2. Front działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję do sprzedaży dużą działkę w kształcie trójkąta Powierzchnia działki: 2058 m2 Bardzo dobra lokalizacja, konstantynów Łódzki, ul. Józefów 20 a, działka numer 2/1 obręb K-9 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł2 620 m² 219,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Grunwaldzkiej w Kutnie, przy zjeździe na Bielawki. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową niską. Możliwość prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 100 m² 145,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1100 m2, położoną w miejscowości Anielin Swędowski przy ulicy Chabrowej (województwo łódzkie, powiat zgierski,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o dużym potencjale w Piotrkowie Trybunalskim Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1340 m , zlokalizowaną przy ul. Witosa w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż w odległości 100 m od ul. Strykowskiej, atrakcyjna częściowo ogrodzona działka budowlano-rolna o powierzchni 3400,00 m2 w kształcie prostokąta (25m X136 m). Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy w kształcie trójkąta. Obecnie dojazd z ulicy Wilczej , w przyszłości od ul. Hubala. nr działki 343. więcej informacji na tel.  

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z domkiem letniskowym w malowniczej miejscowości Sokolniki - Las. Wyjątkowa oferta: 1009 m powierzchnia działki 76 m powierzchni mieszkalnej 349,87 zł/m Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż w odległości 250 m od ul. Klonowej w miejscowości Babiczki atrakcyjne działki budowlane z wz w ilości 5 sztuk o powierzchni 930,00 m2 i 957,00 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

9 460 920 zł19 308 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o ogromnym potencjale, położona w strategicznym punkcie Łodzi - tuż przy węźle.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł19 500 m² 117,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jadwinin | Gm. Pabianice | mpzp | Woj.Łódzkie Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 19 500m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz bliźniaczą, objęty.

Szczegóły ogłoszenia

270 600 zł1 353 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa Witczak tel. 576 *530 *843 Chcesz mieć działkę kilka kilometrów od Pabianic, gdzie naturę i wypoczynek masz w zasadzie bez granic - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 880 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9880 m , położona w miejscowości Borowa, w gminie Koluszki. Niespełna 4000 m stanowi teren budowlany, pozostała część.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 228 m² 69,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka oznaczona symbolem 2p/u łączy w sobie prestiżową lokalizację przy autostradzie A1 z elastycznymi zapisami planistycznymi. Dlaczego gmina Stryków? Inwestujesz w regionie, który.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł10 735 m² 619,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 10 735 m , położona w Łodzi bezpośrednio przy ul. Brzezińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

129 420 zł1 438 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1438 M2 przy ulicy dworskiej Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w interesującej lokalizacji w Sieradzu przy ulicy Dworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2 tys m2 w miejscowości Lisna w gminie Kowiesy. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

135 360 zł1 588 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Leśnej w Zelowie, w powiecie bełchatowskim, województwie łódzkim. Działka daje liczne możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł221 500 m² 8,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rzadko obecnie spotykana działka w jednym kawałku w okolicach Warszawy o powierzchni ponad 22 ha, kształtem zbliżona do rombu. Działka rolna, lekko falista, niezagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł829 m² 517,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w dobrej lokalizacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 829 m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł14 700 m² 10,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy Czartki gm. Sieradz 1,47 ha ze stawem i lasem! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty działki w urokliwym zakątku Czartek, gminy Sieradz. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 994 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę z domkiem letniskowym, położoną w malowniczej okolicy, blisko lasu i wody. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 2994 m 2 Domek letniskowy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij