dowolna

Działki na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży działek

2 120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 120 ogłoszeń

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bełdów od 1000 m , 160 000 zł Cena: 160 zł/m Powierzchnia: od 1000 m Lokalizacja: bełdów, gm. Aleksandrów Łódzki, pow. zgierski, woj. łódzkie Typ działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł18 800 m² 5,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki leśne, o łącznej powierzchni 18800mk. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Chobanin, w gminie Wieruszów, w powiecie wieruszowskim. Działka 29:.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł11 500 m² 3,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż rolną działkę w Nieceni gm. Sędziejowice. Działka o powierzchni 1,15ha składa się z gruntów V i VI klasy. Szerokość ok. 45m. Działka sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł24 215 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży duży teren we wsi Wygoda. Gmina Wola Krzysztoporska. Działka o powierzchni 2.4215 ha klasa gruntu RIVa,RIVb,RV,PsIV,W. Możliwość dokupienia działek sąsiednich o dodatkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł1 234 m² 80,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1234 m , położona w urokliwej miejscowości Stoczki, w gminie Sieradz. To wyjątkowa oferta dla osób marzących o budowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie powrót do domu, gdzie zamiast szumu autostrady wita Cię kojąca cisza i zapach pobliskiego lasu. Stawiasz stopy na własnym kawałku ziemi, bierzesz głęboki oddech czystym powietrzem.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł20 600 m² 5,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka w miejscowości Będzyn - Zbyłowice w gminie Ręczno. Teren o powierzchni 20600 mkw. Działka położona w bliskim sąsiedztwie rzeki Pilicy. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 483 m² 165,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Transakcja sprzedaży zagospodarowanej działki gruntu o pow. 1483m2 z domkiem holenderskim, garażem , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł33 100 m² 17,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy marzysz O przestrzeni, której nie ograniczają sąsiedzi? Prezentujemy unikalną nieruchomość, która łączy potencjał dochodowy z luksusem posiadania własnego kawałka natury. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł6 731 m² 138,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/kl/b1/2026 Duża działka z potencjałem - 6731 m | Gmina Dobroń | Blisko Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6731 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 722 m² 231,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1722 m , położona w malowniczych Prusinowicach zaledwie kilka minut jazdy od Pabianic, lutomierska i Konstantynowa Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę o powierzchni 4000m2 w miejscowości Polków gm Zduńska Wola. W okolicy, znajdują się domy mieszkalne jednorodzinne oraz powstają nowe inwestycje. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł4 675 m² 11,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania lub wydzierżawienia działka rolno-leśna w miejscowości Antoniówka / Żłobnica w Gminie Kleszczów. Działka jest położona pod samym lasem przy drodze asfaltowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł25 906 m² 15,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Wydział Sprzedaży Nieruchomości w Warszawie informuje, że planuje zbyć nieruchomości stanowiące działki nr 395 pow. 0,2560 ha, nr 456/1 pow. 0,2532 ha, nr 456/2 pow. 0,5451 ha, nr 456/4.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł973 m² 217,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dom w 90 dni? Gotowa działka z Pozwoleniem na Budowę Rosanów! Szukasz miejsca na swój wymarzony dom, ale przerażają Cię lata formalności, walka o warunki zabudowy i niekończące.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł705 m² 1 560,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum Łodzi, do Manufaktury 2min samochodem. Do działki są gotowe 'warunki zabudowy' z 2025 roku; zgodnie z którymi można wybudować średniej wielkości blok (do.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł3 270 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość niezabudowana, składająca się dwóch działek jedna o powierzchni 2110 m2 a druga o powierzchni 1160 m2, położona w miejscowości Adamów, gmina Wolbórz,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Zawady, w gminie Kowiesy, województwo łódzkie. To idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 999 zł13 718 m² 247,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 13 718m2 , położony w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Spółdzielczej , w obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

188 220 zł3 137 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 137 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 99 m, głębokość 24 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - prąd skrzynka przy działce, woda w ulicy, aktualna decyzja wz - o warunkach zabudowy - można od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z zabudowaniami ul. Wojska Polskiego 170, okolice Grocholic Na sprzedaż nieruchomość położona bezpośrednio przy ul. Wojska Polskiego 170, w rejonie Grocholic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł23 016 m² 65,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/mp81/2022 Mamy do zaoferowania teren w doskonałej lokalizacji na pograniczu Łodzi i Andresopla (w granicy administracyjnej miasta Łodzi). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł19 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna o powierzchni około 1,9ha, szerokości ok. 26m i długości ok. 700 m położona w południowej części Skierniewic. Przy drodze asfaltowej. W drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł895 m² 1 005,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Lider Nieruchomości Pabianice sp. z o.o oferuje na sprzedaż działkę budowlaną z przeznaczeniem w MPZP na tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 385 m² 576,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania ogrodzona i uzbrojona działka budowlana z domem z 1920 r o pow. ok 80m2 w centrum Tuszyna ul. Źródlana 3 o pow. 1385m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze bestate nieruchomości Pabianice. Działka rolna pod lasem o pow. 3 000 m.kw. Do sprzedaży 2 działki. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Muchnowie pod Kutnem. Powierzchnia 3000 mkw. Wymiary działki: szer. 21,5 m. dł. 143 m. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

267 520 zł3 344 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3344m2 w miejscowości Lisna w gminie Kowiesy. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 053 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka porośnięta samosiejkami przy terenach przemysłowych w Zduńskiej Woli. Działka o powierzchni 3000 m2, z możliwością dokupienia dużej powierzchni pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 004 m² 178,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka budowlana na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Józefowie Do sprzedania działka o pow. 1004 m 2 w kształcie prostokąta i wymiarach 25.

Szczegóły ogłoszenia

195 800 zł1 780 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane pod Łodzią! Z wielką przyjemnością pragnę zainteresować Państwa ofertą trzech działek budowlanych : 30/47 - o powierzchni : 1780,00 m2 , 30/48 -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł5 889 m² 169,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy propozycję dla wyjątkowych osób, wrażliwych na piękno natury i szukających spokoju w miejscu zamieszkania. Piękną, częściowo zalesioną, posiadłość z małym zarybionym stawem.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł714 m² 168,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki nad Zalewem Sulejowskim Proponujemy do sprzedaży działkę w bliskiej odległości do Zalewu Sulejowskiego. Powierzchnia działki 716 m Działka ogrodzona. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

203 800 zł2 038 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na budowę domu w cichej i spokojnej wsi niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego? Działka w Królowej Woli czeka właśnie na Ciebie. Królowa Wola wieś królewska z końca.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł704 m² 282,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sigma Nieruchomości z siedziba w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlano- rekreacyjnej w Łagiewnikach Nowych przy ul. Krótkiej. Jedyna taka oferta w tej.