dowolna

Działki na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży działek

2 120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 120 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy na obrzeżach Pabianic. ul. Podmiejska to głównie zabudowa jednorodzinna i pola - idealnie na wybudowanie domu. Działka ma 1263mkw , i wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł20 989 m² 33,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są działki o numerach ewidencyjnych: 2648/22; 902/13; 991/19 położone w gminie Opoczno, powiecie opoczyńskim, województwie łódzkim. Działka nr ew. 2648/22 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł9 266 m² 97,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny przy dk91 Ogrodzona, gmina Daszyna Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w miejscowości Ogrodzona, gmina Daszyna, powiat łęczycki, województwo łódzkie,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 731 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4731m2, do zabudowy domem jednorodzinnym, położona w Izabelowie, gm. Zduńska Wola. Działka pomiędzy zabudowaniami, a widok na niezabudowaną część.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 997 m² 105,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Skotnikach Powierzchnia 1997m2, kształt prostokąta. Posiada plan zagospodarowania przestrzennego na budowę jednorodzinną. Teren wyrównany i wyczyszczony. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł863 m² 207,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przy ul. Parkowej w Piotrkowie Trybunalskim. Teren o powierzchni 863 m2, plus udział w drodze (zawarty w cenie). W skład powierzchni wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

329 475 zł2 857 m² 115,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana: powiat: zgierski Gmina: stryków Obręb: swędów Miejscowość: swędów ulica Leśna 1 Numer działki ewidencyjnej: 74 google maps:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł103 179 m² 8,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno budowlaną w miejscowości Zieleniew koło Krośniewic. Powierzchnia 10,3 ha. 0,5 ha. przy drodze powiatowej to obszar zadrzewiony z budynkiem mieszkalnym do rozbiórki lub.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł2 960 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 960 m , zlokalizowana w miejscowości Nieborów, bednary. Cena wynosi 355 000 pln, co daje jedynie 119 pln za metr kwadratowy. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł4 289 m² 55,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana z potencjałem pod zabudowę jednorodzinną Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o nieregularnym kształcie, położoną w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdzie luksus spotyka naturę: wyjątkowa działka pod prestiżowy dom. Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikatową działkę o powierzchni 5 000 m , położoną w malowniczym Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 3 ha Rozpoczęta budowa hali o pow. 1400 m2 oraz bud biurowo-socjalny 800 m2 Lokalizacja Gałkówek Parcela Cena 2,55 mln Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Dąbrówce Wielkiej. Działka budowlana o powierzchni 2872m2. Front działki 18m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł819 m² 256,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana na sprzedaż w Rzgowie Idealne miejsce na twój nowy dom! Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę budowlaną położoną w malowniczej, podmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 380 m² 48,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3380m2 z warunkami zabudowy na zabudowę siedliskową, zlokalizowana na skraju dużej wsi, 4km od Błaszek powiat sieradzki-jadąc z Błaszek.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

- okazja! - super cena! - 150zł/m2 Malownicze i ciche miejsce, wśród pól, lasów oraz szlaków konnych dla osób ceniących otwartą przestrzeń i bliskość natury. Piękna okolica pośród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1054m2, kształt prostokąta, szerokość od ulicy ok 25m. Wymiary: 25m x 42m. Woda i prąd w drodze. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

38 300 zł1 915 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedania działkę leśną położoną w miejscowości Nagawki, gmina Dmosin, powiat Brzeziński, województwo łódzkie. Numer ewidencyjny działki: 4. Działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł407 m² 137,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży działkę położona w miejscowości Duszniki ,w gminie Warta. Nieruchomość o powierzchni 407mk. Długość działki od frontu to 15m a szerokości 26m.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 593 m² 106,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W home park! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m , położona w spokojnej części miejscowości Ślądkowice. Nieruchomość znajduje się przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 859 m² 145,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Sieradzu ul. Krasawna 5859 m2 (58,6 arów) cena: 850 000zł 145zł/m2 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową działkę inwestycyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł7 956 m² 199,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki inwestycyjne w Zduńskiej Woli z dwoma niezależnymi wjazdami. Poszukuję inwestorów zainteresowanych budową marketu lub hali czy innego obiektu. Do sprzedaży jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Wysokiej Wielkiej pod Kutnem. Powierzchnia 2500 mkw. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Działka "w drugim rzędzie" od drogi. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Janowie. Działka budowlana o powierzchni 2500m2, nieogrodzona. Media: prąd, woda (w.

Szczegóły ogłoszenia

655 980 zł2 262 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki w Kurowicach, gmina Brójce o powierzchni 2262 m z wz. Działka położona jest w otoczeniu pól, lasu oraz zabudowy jednorodzinnej To.

Szczegóły ogłoszenia

164 600 zł1 524 m² 108,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie dla pośrednika płaci sprzedający! sprzedaż działki budowlanej o pow. 1.524 mkw. Cena ofertowa 164.600 zł. (108 zł/mkw.) do negocjacji. Dane ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł956 m² 135,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w miejscowości Strobów, w gminie Skierniewice, w powiecie Skierniewickim. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu, o powierzchni 956 m2.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 002 m² 29,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Grodzisku w gm. Żytno o powierzchni 3002 m2 działka : o pow. 3002 m2 wymiary : szer ok 100 m, dł. ok 45m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 706 m² 110,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| 0% bez prowizji - sprzedaż przepięknie położonej, słonecznej działki z własnym stawem, w samym sercu Dzierżąznej, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowego Parku Dworskiego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 004 m² 368,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona na pograniczu Aleksandrowa Łódzkiego z Rąbieniem ab (okolice ulicy Torfowej). Działka budowlana, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 950 m² 121,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Sokolniki-Las Powierzchnia 4950m2, działka duża z możliwością podziału na kilka mniejszych. Front ma szerokość 130m, udział w drodze gruntowej o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł800 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - narożna działka położona przy wjeździe na teren Manufaktury i granicząca z terenem ch Manufaktura. Działka objęta mpzp - uchwała nr LXIX/2061/22 rady miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 165 m² 136,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Kolberga w Kutnie. Zachodnia strona miasta. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

252 890 zł1 331 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki (działka nr 3) położonej przy ul. Krasawna o powierzchni 1331m2, oznaczonej jako działka nr 5583/8. Działka położona nieopodal ul. 1 maja (wjazd od 1 Maja). Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

188 280 zł1 569 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży kilku działek w Pabianicach. Działki budowlane o pow. od 1569m do 2770 m , w spokojnej okolicy. Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 700 m² 319,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą | Łódź Widzew ul. Olechowska Propnuemy do sprzedaży atrakcyjny teren inwestycyjny przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

162 500 zł1 300 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1.300 mkw., położoną w wyjątkowo urokliwej części miejscowości Nieborów miejsca rozpoznawalnego dzięki zabytkowemu zespołowi.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł1 636 m² 120,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki budowlanej, aktualny mpzp ( symbol 8mn/u), położonej w miejscowości Dalików przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł4 000 m² 13,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działki o powierzchni 4000 m 2 znajdującej się w miejscowości Okup Wielki trasie łask/zduńska Wola Całość to świetna inwestycja na powiększenie własnego.

Szczegóły ogłoszenia