dowolna

Działki na sprzedaż łódzkie - Oferty sprzedaży działek

2 120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 120 ogłoszeń

178 500 zł1 785 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka położona W modlicy gmina tuszyn - 1785 mkw 178.500 ZŁOTYCH Działka w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

89 544 zł1 066 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku natury z szybkim dojazdem do miasta? Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę 1 066 m (20 x 54 m) w malowniczym Zarzęcinie zaledwie 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł997 m² 195,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację działki o powierzchni 997 m 2 znajdującej się przy ulicy Sportowej w Karsznicach Teren świetnie skomunikowany dookoła osiedle domów jednorodzinnych, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub prestiżową siedzibę firmy? Prezentujemy dwie atrakcyjne działki budowlane położone w dynamicznie rozwijającej się części Poddębic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 605 m² 9,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania rekreacyjna działka rolna na terenie Zgierza - w rejonie ul. Wiosny Ludów. Grunt posiada powierzchnię ponad 3 ha (30 605 m 2 ) i tworzy zwarty obszar przylegający do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 678 m² 208,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka gruntu o regularnym, kwadratowym kształcie, położona w miejscowości Józefów, gmina Zgierz w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

143 520 zł1 254 m² 114,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej zalesionej działki w Jedliczach B przy ul. Stara Droga. Idealne miejsce dla pragnących ciszy, kontaktu z naturą ( duży kompleks leśny ).

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł1 600 m² 62,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dziewięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Wójcice, w gminie Błaszki, powiat sieradzki, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z mpzp | Centrum Skierniewic | potencjał ok. 1 200 m pum Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w ścisłym centrum Skierniewic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł22 942 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o powierzchni 2,29 ha (22 900 m2) położona w miejscowości Kiełmina (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Stryków), obręb ewidencyjny 0009.

Szczegóły ogłoszenia

60 500 zł1 096 m² 55,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks niezabudowanych działek rolnych położonych w miejscowości Nowy Adamów, w gminie Aleksandrów Łódzki, powiat zgierski, woj. łódzkie. Działki mają.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w okolicy miejscowości Strzyboga, w gminie Nowy Kawęczyn, w powiecie skierniewickim. Wydane warunki zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Dojazd do działki:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 018 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestronnego terenu w otoczeniu przyrody, z drzewami i lasem na wyciągnięcie ręki? Czy marzysz o miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się spokojem, zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł11 780 m² 4,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w gminie Sulejów, obręb Bilkska Wola. Nieruchomość o powierzchni 1.1780ha ha. Wymiary ok: 6m x 1220m x 14m x 1220m. Klasa użytku: lsiv -.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 655 m² 71,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Orchów, tuż przy granicy z Wydrzynem. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł15 879 m² 100,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 404 m² 163,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie. Twoje wymarzone miejsce, do którego wracasz po intensywnym dniu i już po kilku chwilach czujesz, jak napięcie znika, oddech się uspokaja, a ciało wraca do naturalnej równowagi.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 805 m² 886,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1805 m , położona w samym centrum Brzezin - doskonała lokalizacja pod inwestycję deweloperską, usługową lub mieszaną.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł15 515 m² 30,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super oferta. Świetna cena. Przedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną we Florentynowie (gmina Parzęczew) w pięknym otoczeniu lasów i łąk, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł16 900 m² 8,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej działki mieszkaniowo-rolnej w miejscowości Czestków A. To urokliwa miejscowość w gminie Buczek, gdzie można poczuć bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 270 m² 49,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w gm. Rozprza, w miejscowości Straszów. Nieruchomość o powierzchni 1270m2. Wymiary: 38m x 32m ( szerokość od frontu około 38m). Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Zgierzu Działka budowlana w centrum Zgierza o powierzchni 3000m2 idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł13 300 m² 12,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka gruntu w miejscowości Stawiszcze gm. Sieradz. Działka o powierzchni 13300m2 w kształcie trapezu, szerokość od drogi 104m. Na działce budynek gospodarczy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w konstantynowie Łódzkim Powierzchnia 2380m2, szerokość działki 19m. Częściowo ogrodzona w kształcie prostokąta. Na działce jest budynek do rozbiórki. Prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,700 m w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 510 000 pln. Powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

715 507 zł2 393 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w Łodzi (łódź- górna). Dla działki wydane pnb budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Powierzchnia zabudowy od 10-22 %. Wysokość od 6-9m. Wydana zgoda przez zwik.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł18 777 m² 30,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 18777 m 2 w Zapolicach Teren, na którym znajduje się nieruchomość, cechuje się samą naturą dookoła lasy, 10 minut spacerkiem nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno - budowlaną o powierzchni ok. 2300 m.kw w Bedoniu gm. Andrespol. Działka położona przy ulicy asfaltowej objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 460 m² 41,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zalew Jeziorsko, to miejsce gdzie można zrobić jednodniowy wypad i spędzić z rodziną miło czas nad wodą. My jednak chcemy zachęcić do pozostania tutaj na dłużej. Mówiąc to, mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 330 m² 97,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 1 330 mkw. położoną w urokliwej miejscowości Nieborów. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

199 600 zł2 218 m² 89,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2218mkw, z wydanymi warunkami zabudowy, położona w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy barwnej/tomaszowskiej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł12 000 m² 21,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 12000m2 w Zalesiaki Pienki około Działoszyn Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 12 000 m2 w Zalesiaki Pieńki w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł11 700 m² 81,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania obiekt inwestycyjny cielce gmina Warta Oferujemy Państwu ok. 1,17 ha gruntu Na wspomnianej działce znajdują się magazyny o powierzchni ok. 600m2 oraz budynek biurowy 70m2 z wagą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu natury - Pierzchnia Góra, gm. Warta Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć? Ta działka to idealne połączenie spokoju, zieleni i możliwości budowy.

Szczegóły ogłoszenia

592 440 zł14 811 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa, rozległa działka w malowniczej miejscowości Kowiesy, gmina Kowiesy, województwo łódzkie. Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 14 811 m to idealna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 021 m² 156,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - słoneczna działka budowlana w Sokolnikach z Planem Miejscowym Działka o pow. 1021 m 2 , w kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 41 m. Położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 800 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Tobiasze Ojrzanów, woj. Łódzkie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości.