dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 918 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - prąd skrzynka przy działce, woda w ulicy, aktualna decyzja wz - o warunkach zabudowy - można od.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie na Bugaju, od zaraz. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni użytkowej 26 m.kw, które znajduje się na parterze w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 zł16 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie przy ul. Pabianickiej 35 w Łodzi, w zadbanej kamienicy z bardzo dobrą komunikacją i szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Zawady, w gminie Kowiesy, województwo łódzkie. To idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Koniecpolskiego w Kutnie, przy osiedlu "słoneczne Tarasy". Powierzchnia 3000 mkw. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową niską.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1980 m , położona na obrzeżach Konstantynowa Łódzkiego. To propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni oraz wygodnego dostępu do miasta. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 925 m²

Oferta sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w lokalizacji Nowa Gadka, gm.Ksawerów. Dom z cegły czerwonej jednopiętrowy, na podłogach pierwsza wylewka, okna Urzędowski drewniane, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł32 700 m² 50,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - działka rolna z potencjałem inwestycyjnym Lokalizacja: miejscowość Syberia, powiat brzeziński, województwo łódzkie Podstawowe informacje: powierzchnia: 32 700 m (3,27 ha).

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł147,30 m² 7 460,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 372 m²

Na sprzedaż niepowtarzalny dom w Esterce - cisza, przestrzeń, romantyczne położenie. Szukasz domu, gdzie jedynym Twoim sąsiadem będzie natura? Mamy coś wyjątkowego! Kameralny dom na wzgórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 166 zł34,69 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o komforcie życia w centrum miasta, ale w spokojnym, kameralnym otoczeniu. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł57 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57 mkw z balkonem na osiedlu Jagiełły. Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, położone na 10. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest trzy pokojowe mieszkanie o pow. 47m zlokalizowane w Piotrkowie Tryb. w nowym bloku przy ulicy Reagana. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł125,59 m² 7 540,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię widok kojącej zieleni pobliskiego lasu, a nowoczesny komfort idzie w parze z ciszą i bezpieczeństwem zamkniętego osiedla. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł184 m² 6 793,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| oferta sprzedaży budynku biurowo-usługowego położnego w zachodniej części miasta. Nieruchomość o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł59,19 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

UL. Tymienieckiego | centrum łodzi | balkon | 2 miejsca postojowe Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 59 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł81 m² 3 148,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 81 m2 z działką 200 m2 zlokalizowany na Retkini. Jednym z największych i najbardziej rozwiniętych osiedli w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 000 zł12 847 m² 2 568,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:41 765 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-przemysłowy o całkowitej powierzchni zabudowy ok. 12 847 mkw. Cały kompleks składa się z czterech połączonych hal magazynowych powstałych pomiędzy 1998.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł11 700 m² 81,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania obiekt inwestycyjny cielce gmina Warta Oferujemy Państwu ok. 1,17 ha gruntu Na wspomnianej działce znajdują się magazyny o powierzchni ok. 600m2 oraz budynek biurowy 70m2 z wagą.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł181,60 m² 3 799,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż przestronny dom parterowy o powierzchni 146,8 m2, położony w spokojnej miejscowości Emilia, tuż obok Zgierza. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

856 000 zł1 400 m² 611,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 755 m²

Sprzedam gospodarstwo rolne składające się z: 1) Domu mieszkalnego pow. ok. 80m2 plus wbudowany garaż 2) Budynek gospodarczy (dawny kurnik) pow. ok. 1300 m2 3) Całość na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Brak windy rekompensują liczne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia | 60 m | 3 pokoje | bezczynszowe Piotrków Trybunalski, ul. Wojska Polskiego Na wynajem oferuję funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

666 666 zł3 732 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie w bloku z roku 2007, dwupokojowe w bloku z windą na piętrze czwartym z przepięknym narożnym tarasem o powierzchni 40 m kw zadaszonym na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł23 016 m² 65,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/mp81/2022 Mamy do zaoferowania teren w doskonałej lokalizacji na pograniczu Łodzi i Andresopla (w granicy administracyjnej miasta Łodzi). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 998 m² 35,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ta działka do referencji inwestycyjnej. Połączone przy Drodze Krajowej nr 91, łączy największe miasto, takie jak Gdańsk, toruń, łódź i Częstochowa, wyjaśnia wyjaśnienie i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł29,97 m² 8 341,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,97 m , położone na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z cegły przy ul. Kamińskiego 3/5 w Łodzi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł1 002 m² 321,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na prywatnym osiedlu przy Lesie Łagiewnickim homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę budowlaną w otoczeniu pól, lasu i zabudowy jednorodzinnej. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł36 500 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana, o charakterze siedliskowym, z możliwością zabudowy do 70 metrów od drogi. Nieruchomość jest malowniczo położona, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 550 m² 106,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny przedmiotem sprzedaży jest ogrodzona działka gruntu O pow.: 1 550 MKW., W SĄSIEDZTWIE LASÓW W MIEJSCOWOŚCI ROSANÓW NA TERENIE GMINY ZGIERZ. Najbliższe otoczenie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł11 887 m² 7,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną, częściowo zalesioną w gminie Sędziejowice, powiat Łaski. Może służyć jako leśna, rekreacyjna, wypoczynkowa, relaksacyjna, siedliskowa z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie.Ogrzewanie miejskie bez podzielników w cenie czynszu. Blisko szkoła , przedszkole , sklepy , komunikacja miejska i kolej łka.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł1 049 m² 416,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana Łódź Złotno (huta Jagodnica) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1049m , położona przy ul. Muszkieterów 5 w zielonej i spokojnej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł124,60 m² 10 593,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż restauracja-lokal użytkowy na Retkini Łódź, ul. wyszyńskiego 67 obiekt inwestycyjny, lokal użytkowy homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł77,52 m² 7 094,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyobraź sobie lot albatrosa nad sercem miasta, gdzie przestrzeń nie zna granic. To nie jest zwykłe mieszkanie, to Twoja prywatna dolina możliwości. Na 77 metrach kwadratowych poczujesz rozmach, którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:590 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja : sprzedaży budynku wolno stojącego 1 piętrowego o pow. całkowitej ok. 300 mkw. (w tym ok. 135m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które daje nie tylko metraż, ale realną przestrzeń do życia? Ta oferta może Cię pozytywnie zaskoczyć. 63,5 m | parter | balkon + dodatkowe wejście od strony balkonu |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 202 zł80,73 m² 8 314,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i kosztów dodatkowych gotowe, nowe mieszkanie w apartamentowcu z 2024r. Pomorska Park / Aura obok Ronda Solidarności, szpital ckd i ul. Pomorskiej bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż nowoczesny dom modułowy wolnostojący o powierzchni ok. 100 m , położony na działce 1263 m w miejscowości Balcerów 42 M.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:19 100 m²

Neo Nieruchomości prezentuje siedlisko rolne w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość rolna o powierzchni 1,90 ha na której znajduje się: dom mieszkalny o powierzchni użytkowej około 60.