dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 920 ogłoszeń

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 48 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku 4 piętrowym, przy ul. Orkana na osiedlu Widok. Składa się z 2 dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł770 m² 25,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Do wynajęcia 2 hale magazynowe w Sieradzu: 250 m oraz 520 m - elastyczna oferta. Do wynajęcia dwie hale magazynowe zlokalizowane w centrum Sieradza: 250 m oraz 520 m Hale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1973 roku, łódź - Chojny, ul. Łączna 38/40. Lokal z loggią, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, obniżona cena 280 tysięcy. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Górnej. Powierzchnia wynosi 53,08 m 2. Lokal Znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57 m , położonego na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w sercu Retkini, przy ulicy Maratońskiej. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł105 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Rąbieniu ab. Funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej w otulinie lasu i rzeki to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 650 zł35 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez podatku 2% pcc i prowizji biura nieruchomości nowe mieszkanie o powierzchni 35 m , znajdujące się na 7. piętrze w silikatowym budynku z 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2219 mkw. położona w cichej, spokojnej okolicy, w miejscowości Sokolniki-Parcela, gmina Ozorków, z szybkim dojazdem do autostrady A2 - do węzła Emila.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Wyspiańskiego, piotrków Trybunalski Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,93 m , położone przy ul. Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do pierwszego zamieszkania | nowa inwestycja visavis z basenem | kampus politechniki łódzkiej | parking Do wynajęcia mieszkanie do pierwszego zamieszkania, o pow. ok. 34 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,17 m² 6 829,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m czystego potencjału na ul. Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł9 637 m² 23,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 9285m2 znajdującą się w miejscowości Rzechta, w gminie Sieradz. Wymiary działki: front 50m, długość 223m. Doskonały widok z trasy S8.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:566 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej w Zgierzu. Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic Zgierza- ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w spokojnej okolicy na obrzeżach Łasku. Las po drugiej stronie ulicy. Miejsca parkingowe, dwie piwnice, komórka, dedykowane miejsce pod garaż. Duży taras, na.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²236 m² 4 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal produkcyjno-magazynowo-usługowy, idealny na szwalnię, z windą! Świetna lokalizacja - centrum Łodzi! 236 mkw - III piętro - lokal produkcyjny, z windą - 17 zł/mkw netto + 2 zł/mkw.

Szczegóły ogłoszenia

438 600 zł34 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m przy ul. Sanockiej na I piętrze. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 000 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tania atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy - Włodzimierzów, gm. Sulejów Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 35/3, położona w miejscowości Włodzimierzów.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 216 m² 90,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w sprzedaży działkę położona w miejscowości Raducki Folwark, gmina Osjaków. Nieruchomość o powierzchni 1216mk. Dodatkowo na działce znajduję się budynek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł75,68 m² 6 567,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 500 m² 85,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży kolejne działki W malowniczej okolicy na wzniesieniach lódzkich. Lokalizacja to rozworzyn w gminie Brzeziny zostały już tylko dwie :) Dojazd do działek asfaltem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23 mkw, położona na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Organizacji win 52. Opis mieszkania: lokal w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowa kawalerka, w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Nawrot 50. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowej, zamykanej na bramę nowej kamienicy, która została oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł19 738 m² 9,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości - Małszyce k. Łowicza - 19 738 m Na sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 19 738 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,90 m² 6 910,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,9 m2 położone w dzielnicy Koziny w bloku z cegły na II piętrze. Jest to duża , rozkładowa kawalerka z balkonem, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Wyremontowany i bardzo widny lokal w centrum miasta. Lokal znajduje się na Ip w pięknym oszklonym i nowoczesnym budynku na Św. Antoniego. Posiada 24 m2 co stanowi jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 064 000 zł180,39 m² 5 898,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom na sprzedaż-Dzierżązna gmina Zgierz Nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Dzierżązna koło Białej To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 16. II piętro, 48 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój i duży balkon. Mieszkanie nowe, wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

131 850 zł1 465 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1465 M2 przy ulicy dworskiej Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w interesującej lokalizacji w Sieradzu przy ulicy Dworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 023 m² 171,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga: prezentowane w ogłoszeniu zdjęcia domu to wizualizacje przedstawiające potencjał zabudowy działki budynek nie jest przedmiotem sprzedaży. Kluczowe parametry I cena: - powierzchnia: 1023.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 000 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m z pozwoleniem na budowę Łódź, ul. Padokowa - Cena: 447 000 zł - Powierzchnia: 1000 m - Lokalizacja: łódź, ul. Padokowa - Status prawny: wydane pozwolenie na budowę! (dom ok.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38,12 m² 8 919,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dokładnie tak! 2-pokojowe mieszkanie 38 m , które pokochasz szybciej niż ulubioną pizzę! Twoje wymarzone lokum? A jakże! Właśnie na nie patrzysz. Przedstawiam mieszkanie, które ma wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł150 m² 5 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 150 m2, usytuowanego na działce o powierzchni 660 m2 w sercu uzdrowiskowego Uniejowa. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,56 m² 5 560,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,56 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Okrzei w Bełchatowie. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone na drugim piętrze, z dużym balkonem oraz miejscem postojowym i komórką, przy ul. Tylnej. Lokal składa się z salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł126,44 m² 7 110,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Jeśli szukasz przestronnego, energooszczędnego domu w spokojnej okolicy, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta - to oferta stworzona z myślą o Tobie. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Preferowany najem okazjonalny Koszty Najmu: 1700 zł. ( czynsz dla właściciela)+1100 zł. opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz. W sumie 2950 zł. Kaucja 3000.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł43 352 m² 18,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż nietuzinkowej nieruchomości w oklicach Kutna. Działka ogrodzona ze stawem ponad 4ha , wśród działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną , gdzie wkrótce powstanie nowe osiedle :).