dowolna

Ogłoszenia nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży i wynajmu

7 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 918 ogłoszeń

510 000 zł1 260 m² 404,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy: - położony w centrum Ozorkowa, - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i usługowej, - z miejscami parkingowymi na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29,64 m² 40,49 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17.00; - przykro mi, nie odpowiadam na SMS y ( proszę o telefon); - przeznaczone dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 075 zł36,51 m² 12 053,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

PCC - 0%, prowizja - 0%. Smart home premium w cenie tylko teraz! Targowa 6 w sąsiedztwie dworca głównego Łódź Fabryczna i kompleksu ec1 Łódź to jedno z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł157 m² 2 229,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położony w spokojnej i zielonej okolicy. Budynek dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, z wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł17 400 m² 4,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży grunt rolny o powierzchni 1,74 ha położony w miejscowości stara kolonia gmina Aleksandrów powiat piotrkowski. Grunt o szerokości 18 mb składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł20,07 m² 9 715,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego mieszkania w Łodzi przy ul. Felsztyńskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących gotowego lokum w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 854 000 zł151 m² 18 900,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nr oferty eks-ls-15514 Sprzedaż lokalu użytkowego ul. Piotrkowska parter front- lokal na deptaku Doskonała lokalizacja Lokal obecnie wynajmowany - firma sieciowa płaci 13 tys miesięcznie plus vat.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal biurowy W centrum miasta, w pobliżu placu niepodległości i rynku górniak, z dostępnymi miejscami parkingowymi. Lokal bardzo dobrze skomunikowany, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,03 m² 7 147,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46,03 m2 z balkonem typu loggia, zlokalizowane na parterze w wieżowcu przy ul. Beli Bartoka w Łodzi. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o powierzchni 1461m 2 położona w miejscowości Anielin Swędowski (gm. Stryków). Działka ogrodzona z jednej strony siatką. Wymiary działki: front ok. 30m, tył ok.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 243 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, jednopiętrowy, podpiwniczony, o powierzchni 120m2, usytuowany na działce 3243m2. W skład domu wchodzą: - 2 pokoje, kuchnia i łazienka - parter, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 296 zł47,01 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

witam, proponuję Państwu fajne trzy pokojowe mieszkanko znjdujące się na zamkniętym osiedlu w pobliżu parku i stawów Stefańskiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł80 m² 2 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 900 m²

Marzysz o ucieczce z głośnego miasta? Szukasz miejsca, w którym rano obudzi Cię śpiew ptaków, a z okna będziesz podziwiać ścianę lasu? Ta propozycja to prawdziwa gratka dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł150 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesny Dom Konstrukcja Drewniana Parzęczew- mikołajew Komfort, styl i nowoczesność w zaciszu zieleni Prezentujemy wyjątkowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 140 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł5 003 m² 939,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 003 m²

Gdy kończy się asfalt, za samochodem unoszą się tumany kurzu z polnej drogi. Tak zaczyna się artykuł o naszej nieruchomości w Gazecie Wyborczej. Oferujemy na sprzedaż gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dla amatorów większych przestrzeni. Oferujemy przestronne mieszkanie w Łodzi przy ul. Szczytowej. Metraż 80 m2 o bardzo korzystnym układzie- idealne dla większej.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł24 000 m² 170,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, grunt inwestycyjny, produkcja,usługi, magazyny, składy, 24 000 m2, radomsko, ochocice, kamieńsk. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G Oferujemy Państwu teren przemysłowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka siedliskowa W mikołajowie W gminie rokiciny oferta na wyłączność specyfikacja działki: * powierzchnia 1 595 m2 * dojazd drogą asfaltową * kształt prostokąta * media.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,26 m² 12 964,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Gotowiec inwestycyjny w centrum Łodzi 39,26 m , 3 niezależne kawalerki, wynajem od pierwszego dnia. Kamienica z centralnym ogrzewaniem i piękną klatką schodową! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł164,10 m² 8 470,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:949 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny. Lokalizacja : Brzeziny ul Polna Jest to spokojna część naszego miasta , oddalona od jego zgiełku. Dom o powierzchni 164.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł1 000 m² 2,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Adres: ul. Obywatelska 121/129, łódź Grunt: dz. ewid. nr 24, 26 o pow. 8687,00 m2 Cena: - 2,60zł /m2 - tir: 330360 zł/mies. - autobus: 360390 zł/mies. - pakiet (3 autobusy + 1 tir): 1 4001 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,80 m² 6 405,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego W kamienicy W łodzi przy ul. Piotrkowskiej Mieszkanie o pow. 49,80 m kw., położone jest na trzecim piętrze w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56,13 m² 57 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament w inwestycji "drewnowska 43". Posiada powierzchnię 56,31m2 i położony jest na dziesiątym piętrze w budynku. Całość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wynajmę lokal na warsztat samochodowy lub magazyn o powierzchni użytkowej 120 m.kw z dwoma bramami wjazdowymi i dwoma pomieszczeniami. Lokal połączony jest ścianą z domem.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52 m² 10 942,31 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

## Stylowe 2 pokoje | Wysoki standard | Śródmieście ul. Tramwajowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w świetnej lokalizacji ul. Tramwajowa, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł43,57 m² 8 033,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Marzysz aby mieszkać w wygodnym mieszkaniu z dala od ruchliwej ulicy, a za razem blisko centrum? Przedstawiamy Państwu nieruchomość znajdującą się w Wieruszowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63,30 m² 5 055,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Zamoyskiego w Kutnie - w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dane nieruchomości: pomieszczenia: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł147,10 m² 8 735,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położona blisko centrum przy ul. Orla 7 w Zgierzu, składająca się z z domu jednopiętrowego (103,6m2) i domku parterowego (43,5m2) na jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 na 6 piętrze na nowym osiedlu Narutowicza-Residence. Świetna lokalizacja m. in. dla pracowników biurowca Green Horizon przy Rondzie Solidarności, studentów uł,.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 063 m² 84,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł280 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta sprzedaży domu położonego w okolicach Wodzierad, w cichym i spokojnym miejscu Dom 3 kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 280 m2, nadaje się do wprowadzenia, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł72,50 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,50 m2. Wynagrodzenie Biura wgn pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży wygodne, duże, funkcjonale mieszkanie w dobrej lokalizacji. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł470 m² 5 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica z potencjałem inwestycyjnym naprzeciwko Manufaktury - ul. Drewnowska 17, łódź Oferuję na sprzedaż wyjątkową kamienicę z 1937 roku, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,94 m² 7 617,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,94 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję do sprzedaży dużą działkę w kształcie trójkąta Powierzchnia działki: 2058 m2 Bardzo dobra lokalizacja, konstantynów Łódzki, ul. Józefów 20 a, działka numer 2/1 obręb K-9 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł366 m² 5 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 366 m, położony w prestiżowej dzielnicy Łodzi Julianowie, przy ul. Malwowej 14. Dom usytuowany jest na.