dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 267 ogłoszeń

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stan: bardzo dobry rodzaj materiału budowlanego: cegła pomieszczenia: typowo biurowe, dodatkowo sala konferencyjna o pow. 68 m2 Z gniazdkami sieciowymi, kuchnia, łazienka z wc inne:.

Szczegóły ogłoszenia

74,47 zł/m²47 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal 47 mkw. w ścisłym centrum Kutna przy Placu Wolności 14. 3 pomieszczenia. Parter z osobnym wejściem z korytarza. Możliwość reklamy na elewacji budynku. Toaleta obok na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z antresolą w samym centrum - ul. Rewolucji 1905 Roku. Mieszkanie o powierzchni 26 m2 znajduje się na II piętrze w całkowicie odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²118,40 m² 3 315 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Digital Broker prezentuje na wynajem lokal usługowy o powierzchni 118,4 m2 gotowy do użytkowania, w pełni wyposażony, niewymagający inwestycji w meble. Lokal usytuowany przy ul. Skorupki.

Szczegóły ogłoszenia

32 875 zł1 285 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Firma pawlik nieruchomości S.C. oferuje Państwu do wynajęcia w imieniu właściciela budynku część parterową halę magazynową o pow. 1100 m2 położoną w południowej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

46,25 zł/m²80 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia warsztat w centrum miasta. Budynek/lokal świetnie nadaje się na usługi związane z szeroko pojętą mechaniką pojazdową. Garaż dwustanowiskowy, przystosowany pod warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

59,70 zł/m²67 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta najmu w pełni wyposażonej kliniki medycznej w centrum Łodzi. Na 67 metrach powierzchni lokalu znajdują się: - dwa pokoje medyczne: 1. wyposażony w biurko, szafki, zlew medyczny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at   Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 maja Wynajmę mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 18. IV piętro, 47 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój i balkon. Mieszkanie umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w inwestycji "willa Moniuszki" w Łodzi. Apartament znajduje się w całkowicie zrewitalizowanej willi wybudowanej przez łódzkiego fabrykanta, ludwika Meyera.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie | od zaraz | konstantynowska 66| botanic park | zieleń | ogród botaniczny | zoo | łódzkie błonia Biuro Sulma Real Estate proponuje na wynajem niesamowicie przytulne 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Retkini, przy ulicy Olimpijskiej. Posiada powierzchnię 30m2 i położona jest na dziewiątym piętrze w wieżowcu z windą. Całość po remoncie, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

56,35 zł/m²62,11 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy idealnie nadający się pod biuro, sklep, cukiernię albo małą gastronomię. Lokal położony jest na parterze, w ciągu innych lokali usługowy, na osiedlu nowych bloków.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł77 m² 87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Tuwima 15. Posiada powierzchnię 77m2 i położone jest na drugim piętrze ekskluzywnego budynku z basenem, sauną.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł178,94 m² 39,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:697 m²

Do wynajmu obiekt usytuowany na ogrodzonej działce o pow. 697m2. Obecnie znajduje się tam warsztat samochodowy. Powierzchnia użytkowa 178,94m2. Warsztat składa się z hali warsztatowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie na zamkniętym osiedlu, ul. Obywatelska. Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i wyjątkowym spokojem? To wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

110,01 zł/m²112,01 m² 12 322 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Premium we flow | Nowe Centrum Łodzi | Przy Dworcu Fabrycznym Lokalizacja: łódź, ul. Kilińskiego / Hasa (inwestycja flow - Archicom) Przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2022r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o pow 2280 m2, duża działka łacznie 6 ha, utwardzona w połowie, możwliośc wynajęcia obiektów biurowo socjalnych o pow 363 oraz 371 m2. Cena netto wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35,96 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35.96 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Tymienieckiego 16 ab. Posiada powierzchnię 57m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Całość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²14 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia biura W bardzo dobrej lokalizacji W śródmieściu, ścisłe centrum. Do wynajęcia lokale o charakterze biurowym zlokalizowane na czterech kondygnacjach. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

48 645 zł4 068,67 m² 11,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 054 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia nieruchomość zabudowaną położoną w Kutnie stanowiącą część działki nr 1054/13 w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w centrum miasta o powierzchni 55 m2, usytuowany na parterze. Wejście do lokalu od frontu ul. Łaskiej. Dobra widoczność z głównej ulicy handlowej. Lokal nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój na pierwszym piętrze w budynku trzy kondygnacyjnym. Powierzchnia pokoju 17 m2, dwu- trzy miejsca noclegowe, cena jednego miejsca 800 zł Dodatkowo możliwość wynajęcia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł21 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu położone W łodzi, dzielnica bałuty, oś. Doły (ok. Asp) Mieszkanie o pow. 21 m kw., znajduje się w na III piętrze, w niskim budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | 2 pokoje | widok osiedle | klimatyzacja Do wynajęcia, od zaraz nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe do, o powierzchni ok 40 m 2 , położone na 3 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,31 m² 49,69 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 50 m2, wraz z miejscem parkingowym na poziomie -1 oraz komórką lokatorką. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

23,87 zł/m²70,38 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy. Powierzchnia to 70,38 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze z windą. Posiada parking za opłatą 100 zł netto miesięcznie jedno miejsce. Opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28,67 m² 52,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wybór kierunku marszu po wyjściu z klatki to Twój jedyny realny problem. Twoje zaciszne drugie piętro w solidnej cegle staje się azylem, gdy miasto pulsuje tuż obok. Czujesz zapach świeżej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem parterowy lokal o pow. 50 mkw. z witryną od podwórza przy ul. Piotrkowskiej 240. Nieruchomość położona w centrum Łodzi, zaraz przy przystanku tramwajowo/autobusowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł123 m² 32,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupoziomowe z dwoma balkonami i dużym tarasem o powierzchni 122,60 m2 na wynajem okazjonalny. w Skierniewicach na osiedlu Widok. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł/m²1 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu powierzchnie pod ulokowanie bankomatu w zmodernizowanym budynku dworca kolejowego pkp Łowicz Główny. Miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania typu M-3, o pow. 30 mkw., na I piętrze w budynku wolnostojącym przy ul. Wierzbińskiej Czynsz najmu 2.000 zł miesięcznie , opłaty dodatkowe: woda ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: al. Lipowa 96, nieborów Powierzchnia.: 53,54 m2 (lokal mieszkalny), 18,44 m2 (garaż) Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 586 o pow. 700 m2 Cena: 34,00 pln /m2 netto - lokal mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

116 090 zł6 110 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Parametry obiektu: powierzchnia całkowita: 6110 m Hala: 5640 m Biura i zaplecze socjalne: 470 m Czynsz najmu: 4,50 eur/m Najważniejsze cechy hali: niepylną posadzka o nośności 5.

Szczegóły ogłoszenia

60,07 zł/m²298 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal w stylu loftowym , z 2 odrębnymi wejściami z poziomu chodnika też dla niepełnosprawnych, w rejonie ul. Tymienieckiego , z parkingiem na ok. 5 miejsc najemca 0%.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka premium o powierzchni 20m2 + 6m2 antresola do wynajęcia Mieszkanie umeblowane Zaprojektowane i wykończone przez profesjonalnego projektanta. Apartament położony przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa inwestycja stacja augustów rokicińska | | pierwszy najem | | miejsce postojowe W cenie Do wynajęcia przestronna kawalerka pow. ok. 33 m 2 , położona na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł22 m² 82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od czerwca z możliwością obejrzenia już teraz. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wigury 23. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

95 700 €33 000 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala / magazyn o powierzchni nawet 33 000 mkw. (możliwy mniejszy metraż) dostępny od zaraz. Istnieje możliwość elastycznego okresu najmu oraz dopasowania wielkości modułu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij