dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 267 ogłoszeń

43,10 zł/m²116 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu , przedstawia ofertę atrakcyjnego lokalu użytkowego do wynajęcia- zgierz, ul. Musierowicza. Lokal położony w ciągu dobrze prosperujących lokali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| okazyjna cena Lokal handlowo-usługowy 560m 2 do wynajęcia w Piotrkowie Oferta wynajęcia lokal położonego na parterze w kilkuletnim bloku. Powierzchnia handlowa lokalu 400m2 + zaplecze 86m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60,60 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Przestronne mieszkanie z balkonem na Julianowie - w najbardziej prestiżowej dzielnicy Łodzi. Lokalizacja: ul. Bema 40,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:360 m²

| do wynajęcia hala-chłodnia Powierzchnia 360m2. Wymiary 12x30m. Rampa rozładunkowa. Cena najmu 15zł/m2 + vat. Zapraszamy. :dodatkowe informacje | Czynsz najmu netto /m2: 15 | :link do strony |.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Różyckiego w Łodzi. Lokal dostępny od zaraz, idealny dla singla lub pary. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący budynek na działalność gospodarczą - biuro, usługi, firma komputerowa, firma architektoniczna, itp. Budynek na osiedlu mieszkaniowym karolew, blisko Dworca Kaliskiego i Al.

Szczegóły ogłoszenia

19,74 zł/m²770 m² 15 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 770m2 zlokalizowana w miejscowości Jadwinin. W bezpośrednim sąsiedztwie węzła S8 - świetna lokalizacja pod logistykę, dystrybucję lub lekką.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000m2 w Kutnie. Obiekt znajduję się w Kutnie w bliskiej odległości Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Klimatyczne biura w rewitalizowanej fabryczce Łódź zachodnie Śródmieście Proponujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe w wyjątkowej, pięknie odrestaurowanej fabryczce, wyróżniającej się.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tytuł: idealne dla pary - 2 pokoje w cichej uliczce przy ul. Życzliwej, w okolicy ul. Pabianickiej. Treść: szukasz komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w historycznej Willi Moniuszki, nowe Centrum Łodzi! Oferuję do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji "willa Moniuszki" wyjątkowym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł600 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia urokliwa działka rekreacyjna o powierzchni ok 920 m2, usytuowana w malowniczej okolicy Mogilna, w gminie Warta (ok. 40km od Łodzi). Teren ten to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę wynajmu lokali w Zgierzu. Lokale o powierzchni od 16 do 80m2 na parterze. Przeznaczenie usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny i w pełni przygotowany lokal użytkowy o powierzchni 40 m , posiadający wszechstronne przystosowanie, umożliwiające prowadzenie różnorodnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 74 m , położony przy ul. Śląskiej w Łodzi (dzielnica Górna), w bezpośrednim sąsiedztwie nowej inwestycji mieszkaniowej ecomłynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²62,09 m² 1 863 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal nr 1 o pow. 62,09 m2 w budynku dworca pkp Głowno z bezpośrednim wejściem z poczekalni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest w Łodzi, na nowoczesnym osiedlu "fuzja" przy ul. Tymienieckiego 13b, w nowopowstałej inwestycji o wysokim standardzie. Usytuowane jest na piątym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie w inwestycji 'Narutowicza Residence'. Posiada powierzchnię 76m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Teren posesji strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem obiektu komercyjnego Konstantynów Łódzki, ul. Łódzka (trasa Łódź Konstantynów) Do wynajęcia lokal użytkowy idealny pod działalność gospodarczą magazynową, handlową, usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowaną kawalerkę po remoncie przy ul. Tymienieckiego. Nieruchomość o powierzchni 36 mkw znajduje się na 2. piętrze (winda) w nowym, klimatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn klasy A o powierzchni ok. 4 158 mkw. położony w Piotrkowie Trybunalskim Magazyn bezpośrednio przy drodze ekspresowej S8 (węzeł Moszczenica) - lokalizacja tuż przy wjeździe na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu oferujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 202m2 usytuowany na parterze. Budynek jest dobrze widoczny z ruchliwej ulicy jaką jest ulica Inflancka. Po sąsiedzku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m w spokojnej okolicy w nowej inwestycji przy ulicy Telefonicznej Przytulny estetycznie urządzony lokal w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł62 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. położone przy ul. Matejki 11 w Łodzi. Mieszkanie składa się z 4 oddzielnych pokoi (zamykanych na klucz), wspólnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 €3 000 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 3 000 mpl, z podstawową obsługa logistyczną, tj transfer pełnopaletowy, depozyty. Kluczowe informacje: dostępność: do ustalenia indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

29,31 zł/m²51,18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

- atrakcyjny lokal na parterze z wejściem od ulicy, świetna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biuro! Bardzo dobry dojazd, lokalizacja w rejonie ul. Zgierskiej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

35,01 zł/m²74,26 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajmu lokal użytkowy położony na parterze frontowej części kamienicy,użytkowany dotychczas jako sklep (36,87 m2) z zapleczem biurowym (23,23 + 14,16 m2). Lokal wymaga remontu-jego zakres oraz.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia lokalu użytkowy z przeznaczeniem na warsztat samochodowy w Grocholicach. Obiekt składa się pomieszczenia warsztatowego o pow. 114m2 i wysokości 4,88m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Odstępne 61 000 pln Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w prywatnej kamienicy przy ul. Próchnika. Lokal składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne trzypokojowe mieszkanie w kompleksie apartamentowców Narutowicza Residence. Posiada powierzchnię ok. 60m2 i położone jest na ostatnim ósmym piętrze. Całość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

22,15 zł/m²260 m² 5 759 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

W przepięknej odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta dostępny lokal gastronomiczny o powierzchni 260 m2, z której sala konsumpcyjna to 100 m2. Z pozostałego zaplecza można.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypoziomowy loft przy ulicy Tymienieckiego 25c w kompleksie "u Scheiblera". Posiada powierzchnię 130 m2 i położony jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Teren posesji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 2 pokojowy apartament z miejscem w garażu i komórką w centrum Łodzi, rejon ul. Gdańskiej/mickiewicza 2 oddzielne pokoje + kuchnia + łazienka + balkon - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom W otoczeniu zabudowy jednorodzonnej Z trzema sypialniami, garażem klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym I dwoma balkonami Dom w zabudowie szeregowej skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

24,29 zł/m²70 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia lokal na parterze przy ul. Roosevelta 36 Lokal na parterze o powierzchni około 70m2. Dwa pomieszczenia i toaleta. Dwa wejścia do lokalu. Lokal bardzo dobrze widoczny z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł540 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży hali w Łodzi. Nieruchomość składa się z budynku produkcyjno-magazynowego z halami.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł48,40 m² 33,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni 48,40m 2 , położony na pierwszym piętrze w bloku wielomieszkaniowym w Zgierzu (osiedle 650-lecia). Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne dwa pokoje z balkonem przy ul. Gojawiczyńskiej. To wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 czeka na nowych lokatorów, którzy docenią spokój oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł1 200 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży hali w Zgierzu. Budynek produkcyjno-magazynowy o pow 1200 m2. Parter Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł2 300 m² 0,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Utwardzony plac do wynajęcia w Henrykowie o powierzchni 2300m 2 Plac ogrodzony betonowym płotem. Na działce jest prąd i monitoring. Szerokość placu to 57m a jego długość 40.