dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Łódź,łódzkie

2 500 zł38 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze nowej inwestycji przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 44 w Łodzi o powierzchni 38,39 m2. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabieniec

Łódź,łódzkie

1 800 zł31 m² 58,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nowy przytulny 2 pokojowy apartament o powierzchni 30,81 m2 położony na dziesiątym piętrze w nowym apartamentowcu neoteo przy ul. Grabieniec 17 w Łodzi. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Łódź,łódzkie

45 900 zł2 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ok 2 700 mkw do wynajęcia w Teofilowie Przemysłowym (bałuty). Magazyn posiada dobry dostęp do komunikacji publicznej oraz znajduje się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Łódź

Łódź,łódzkie

40 zł/m²450 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni do 900 m2. Jest możliwość wynajęcia części powierzchni, około 200-500 m2. Lokal obejmuje: otwartą przestrzeń handlową, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

1 470 zł46 m² 31,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. 6 sierpnia 25 w Łodzi (polesie). Nieruchomość: lokal o powierzchni 45 m znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

2 900 zł58 m² 50,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy nowoczesne, stylowo urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m 2 położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu Uniwersum przy ul. Pomorskiej 169a w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Struga

Łódź,łódzkie

125 zł/m²96 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Wstęp: oferta wynajmu przestronnego i reprezentacyjnego lokalu w nowoczesnym budynku new iron to propozycja dla biznesu, który stawia na prestiż, komfort oraz doskonałą ekspozycję. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

2 990 zł50 m² 60,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,50 m2 położone na pierwszym piętrze w nowym apartamentowcu w centrum Łodzi przy ul. Wólczańskiej 248.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany w prestiżowych loftach w samym centrum Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25c. Mieszkanie urządzone w zabytkowych pomieszczeniach starej fabryki Karola Scheiblera. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

5 000 zł62 m² 80,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 62,25 m2 położony na ostatnim, czwartym piętrze apartamentowca przy ul. Nawrot 34 w Łodzi. Przykładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne dla studentów, singli lub par | Łódź Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Radomsko

Radomsko,łódzkie

21,60 zł/m²162 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal użytkowy blisko centrum miasta. Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 162 m2. Możliwość podzielenia powierzchni na mniejsze lokale,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ksawerów

Ksawerów,łódzkie

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na wynajem cały dom pracowniczy doskonały dla firm 18 miejsc noclegowych ( w przyszłości będzie kolejnych 14 ) monitoring oraz parking - Ksawerów, blisko Łodzi i Pabianic Do wynajęcia cały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzóski

Łódź,łódzkie

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 położone na czwartym piętrze w wieżowcu przy ul. Ks. Brzóski 36 na spokojnym osiedlu Bałuty Centrum w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagienki

Łódź,łódzkie

1 999 zł52 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Janów. Nieruchomość jest w pełni wyposażona, można w niej zamieszkać od jutra. Duży pokój tv, kanapa, stolik kawowy, stół + krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucyjna

Łódź,łódzkie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia | 32 m | 2 pokoje | pełen rozkład |parter w bloku 4 piętrowym funkcjonalne mieszkanie Mieszkanie całkowicie po remoncie wolne od 1 marca 2026 Do wynajęcia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zamorska

Łódź,łódzkie

9 900 zł308 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Nowoczesny dom do wynajęcia - elegancja i komfort - doskonała lokalizacja Przedmiotem oferty wynajmu jest elegancki, komfortowy i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 308.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Łódź,łódzkie

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Bałutach, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głowackiego

Brzeziny,łódzkie

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe ,przestronne ,urządzone mieszkanie na zamkniętym ,monitorowanym osiedlu przy ulicy Głowackiego w Brzezinach. Lokal o powierzchni 49 mkw znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

1 200 zł17 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Na wynajem stylowa i funkcjonalna kawalerka z antresolą przy ul. Żeromskiego 9, urządzona z dbałością o każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

2 000 zł45 m² 44,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany w prestiżowych loftach w samym centrum Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25c. Propozycja dla tych, którzy poszukują niebanalnych aranżacji i źródła inspiracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

57,30 zł/m²95 m² 5 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli zależy Ci na lokalizacji, która natychmiast zaczyna pracować na renomę Twojej marki - ten lokal to doskonały wybór. 95 m przestrzeni użytkowej na parterze, z dużymi przeszklonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałowcowa

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 40 m2 Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,0 m2, usytuowane na czwartym piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, sporego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łupkowa

Łódź,łódzkie

2 500 zł46 m² 53,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament z tarasem i ogródkiem na osiedlu Łupkowa Park, mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Łódź,łódzkie

2 750 zł63 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information. Do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

1 850 zł29 m² 64,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i funkcjonalne, w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o pow. 28,60 m 2 położone na czwartym piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Grunwaldzka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 50 m , usytuowany w kamienicy w samym centrum miasta, w pobliżu targowiska miejskiego. Lokal składa się z dwóch przestronnych pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Adama Mickiewicza

Łódź,łódzkie

3 300 zł63 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowoczesny 3 pokojowy, przestronny apartament o powierzchni 63,03 m2, położony na trzecim piętrze inwestycji przy al. Mickiewicza 4 w Łodzi. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

1 850 zł48 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,40 m2 położone na trzecim piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Wróblewskiego 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Toruńska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

26,55 zł/m²113 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy państwu lokal do wynajmu w dobrej lokalizacji Piotrkowa Trybunalskiego. Lokal jest przy samej ulicy, posiada duże witryny. Wewnątrz znajduje się jedno większe pomieszczenie 90 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Stryków

Stryków,łódzkie

16 800 €4 800 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia od zaraz o powierzchni ok. 4 800 m2. Proponowana powierzchnia w obiekcie A klasowym z dostępną powierzchnią biurowo-socjalną. Możliwe elastyczne umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajdowa

Łódź,łódzkie

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie - kawalerka o powierzchni 31 m2. Mieszkanie jest w bloku na 7 piętrze, usytuowane na południe. Blisko do sklepów, apteki, szkoły, przedszkola, przychodni lekarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Graniczna

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

63,83 zł/m²94 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 94m2, położony w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta, przy ulicy Granicznej. Idealnie nadaje się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Duńska

Łódź,łódzkie

15 zł/m²350 m² 5 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości 55 oferuje pomieszczenia biurowo produkcyjne Teofilów Przemysłowy w Łodzi ul. Duńska ,produkcyjny o powierzchni 350m2. z przeznaczeniem na biuro lub inne usługi (np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostatnia

Pabianice,łódzkie

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Ostatniej 3/7 w Pabianicach, położone na parterze, z balkonem. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mackiewicza

Łódź,łódzkie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 45m2 zlokalizowane na 3 pietrze Mieszkanie rozkładowe, posiada balkon. Wyposażone w podstawowy sprzęt i częściowo meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Grabowa

Łódź,łódzkie

1 120 zł25 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-02-10 Do wynajęcia jasna, nowoczesna kawalerka w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, zlokalizowana przy ul. Grabowej 11, w zielonej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

1 850 zł24 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia przytulne, słoneczne mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 23,5 m2, usytuowane na II piętrze. W mieszkaniu aneks kuchenny połączony z salonem, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Łódź,łódzkie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świtezianki | radogoszcz | nowy apartament | klimatyzacja | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 48 m 2 , położony na czwartym piętrze nowego budynku z 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 600 zł48 m² 33,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,41 m2, położone na I piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Wysokiej ( w okolicach sp nr 3). Główny pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Łódź,łódzkie

1 800 zł45 m² 39,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 45 m2, która znajduję się na osiedlu fuzja przy ul. Milionowej 8 w nowo oddanej inwestycji. Usytuowana na pierwszym piętrze z dostępem do.