dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

870 zł53 m² 16,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze bloku przy ul. Olimpijskiej 14, na popularnym osiedlu Retkinia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

3 800 zł56 m² 68,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | park źródliska | miejsce postojowe Do wynajęcia przestronny apartament o pow. ok. 56 m 2 położony na piątym piętrze budynku, w prestiżowej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fuzja | śródmieście | 2 pokoje | widok osiedle | klimatyzacja Do wynajęcia, od zaraz nowoczesne mieszkanie, 2-pokojowe do, o powierzchni ok 40 m 2 , położone na 3 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołowa

Łódź,łódzkie

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie | widok na zachód | parking | do pierwszego zamieszkania Do wynajęcia do pierwszego zamieszkania, 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 usytuowane na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

1 900 zł31 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

K awalerka Z balkonem | neopolis | kopcińskiego Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o pow. ok. 31 m 2 położone na 5 piętrze inwestycji "neopolis" przy ul. Kopcińskiego. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

900 zł12 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia umeblowany pokój w mieszkaniu kilkupokojowym przy ulicy Wojska Polskiego( okolice Akademii Sztuk Pięknych) w budynku z windą. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Łódź,łódzkie

7 500 €3 000 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 3 000 mpl, z podstawową obsługa logistyczną, tj transfer pełnopaletowy, depozyty. Kluczowe informacje: dostępność: do ustalenia indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Rzgów

Rzgów,łódzkie

18 000 €6 000 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronny magazyn o powierzchni ok. 6000 m2 (możliwe elastyczne dopasowanie wielkości modułu - na większy i mniejszy) zlokalizowany w Rzgowie, w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Łódź,łódzkie

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem bezpośrednio od Właściciela, nie pobieramy prowizji. Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy przy ul. Kamińskiego 34 w Łódź. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Łódź,łódzkie

1 630 zł53 m² 30,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z wewnętrznym miejscem postojowym, położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Rolniczej 57 w apartamentowcu z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Prusa

Konstantynów Łódzki,łódzkie

10 000 zł180 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom o powierzchni 180m/k znajduje się na osiedlu Literatów w Konstantynowie Łódzkim Poziom zero: - salon z dużą kuchnią i pokojem gościnnym - łazienka Poziom I: - 2 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Łyszkowice,łódzkie

165 570 zł12 265 m² 13,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny o powierzchniach do 12.260 m2 okolice Łowicza województwo łódzkie przy autostradzie A2. Zwolnienie podatkowe dla najemcy! wynajem bezpośredni - od właściciela! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łyszkowice

Łyszkowice,łódzkie

12 000 €5 000 m² 2,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia w okolicach Łowicza - tylko 1 km od wjazdu na autostradę A2 - węzeł "łowicz". Powierzchnia magazynowa dostępna od zaraz - gwarantowane elastyczne podejście do klienta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skrzywana

Łódź,łódzkie

38,18 zł/m²110 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowa oferta powierzchni biurowej w zrewitalizowanej fabryce "z czerwonej cegły", symbolu łódzkiej architektury! Szukasz wyjątkowego i niepowtarzalnego miejsca pracy dla swoich pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skrzywana

Łódź,łódzkie

35,78 zł/m²204 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Skrzywana

Łódź,łódzkie

36,14 zł/m²83 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przytulne, nieduże, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku na Os. Osmolin w Zduńskiej Woli. To idealna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Konstantynów Łódzki,łódzkie

2 000 zł45 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m . Informacje o mieszkaniu Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc. Położony na parterze w bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Skorupki

Łódź,łódzkie

28 zł/m²118 m² 3 315 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Digital Broker prezentuje na wynajem lokal usługowy o powierzchni 118,4 m 2 gotowy do użytkowania, w pełni wyposażony, niewymagający inwestycji w meble. Lokal usytuowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Zakładników

Sieradz,łódzkie

18 000 zł840 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do wynajęcia hala przemysłowa 840 m2 wymiary szer20m długość 42m wys 5-7m. Hala znajduje się w Sieradzu na ul. Zakładników. Hala ogrzewana gaz ziemny. Na terenie hali jest instalacja 230/400V.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Rzgów

Rzgów,łódzkie

37 500 zł5 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia zadaszony plac składowy na terenie ogrodzonym, z dogodnym dojazdem dla samochodów ciężarowych i maszyn ac utwardzony, oświetlony, z możliwością całodobowego dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje na 5. piętrze | Łódź | balkon | świetna lokalizacja Opis: do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 5. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53,08 m2, położone na II piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Słowackiego (okolice Focus Mall). Mieszkanie po remoncie, umeblowana tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

1 290 zł47 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

1 280 zł21 m² 60,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579x523x584) for more information. Lokalizacja: ul. Kilińskiego 107, łódź Prezentujemy Państwu komfortowe studio o powierzchni ok 21 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

540 zł9 m²

 

Piętro:2/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia jednoosobowy pokój w mieszkaniu przy ul. Legionów 40 w Łodzi, w świetnej lokalizacji blisko Manufaktury i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w stylowym apartamencie w samym sercu miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość - elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Łódź,łódzkie

7 650 €1 700 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem magazyn o powierzchni ok. 1700 m2 oraz powierzchnią biurowo-socjalną w świetnie skomunikowanej dzielnicy Widzew w Łodzi. Główne cechy oferty: powierzchnia: 1700 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

1 330 zł31 m² 42,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-03-27 Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m przy ul. Wyszyńskiego 42. Mieszkanie posiada ogrzewanie centralne i znajduje się w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuszyńska

Łódź,łódzkie

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | balkon | 1 piętro | łódź górna Do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m 2 , położone na 1 piętrze bloku czteropiętrowego zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ujście

Łódź,łódzkie

35 zł/m²135 m² 4 725 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy Lokal Biurowo-Usługowy na Wynajem Ujście 11 (135 m ) Oferujemy do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 135 m , zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

1 100 zł32 m² 34,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,30 m2, położone na III piętrze w bloku w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (na przeciwko spółdzielni). Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Łódź,łódzkie

37,27 zł/m²33 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetna lokalizacja (piłsudkiego 133h) dla dodatkowego magazynu, okazjonalnego biura z częścią magazynową. Pomieszczenie można też zaaranżować na nieuciążliwą produkcję lub usługi. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Łódź,łódzkie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Łodzi przy ul. Lelewela. Lokal znajduje się na 11. piętrze, co zapewnia piękny widok oraz dużo naturalnego światła. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Łódź,łódzkie

1 790 zł52 m² 34,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem parkingowym, położone blisko centrum miasta przy ul. Tylnej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Partyzancka

Pabianice,łódzkie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę budynek gospodarczy o powierzchni 100 m , zlokalizowany w Pabianicach przy ul. Partyzanckiej 13. 11 pomieszczeń. Teren ogrodzony, możliwość podłączenia pieca gazowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzemińskiego

Łódź,łódzkie

1 800 zł76 m² 23,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Oferujemy do wynajęcia wyposażone trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Strzemińskiego 11 (okolice Parku Podolskiego) Budynek został wybudowany w 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Łódź,łódzkie

1 550 zł68 m² 22,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie z balkonem ul. Dąbrówki 18. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 68 m , wygodne i ładnie urządzone. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

1 900 zł50 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 50 m . w centrum Łodzi. Lokal został wyremontowany i estetycznie urządzony Informacje o mieszkaniu Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

1 900 zł30 m² 62,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne kawalerka Z balkonem | nowa przędzalnia | 4 piętro Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30,50 m 2 z balkonem, usytuowana na czwartym piętrze budynku położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

1 080 zł29 m² 37,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka na parterze niskiego bloku przy ul. Dąbrowskiego 64 w Łodzi. Nieruchomość: powierzchnia 29 m2. Centralne ogrzewanie bez podzielników ciepła. Lokalizacja: cicha.