dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 268 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem działki o powierzchni 8.000m2 - Polesie ok. ul. Drewnowskiej. Możliwość wynajęcia większej powierzchni działki - 12.000m2. Ruchliwa ulica. Bardzo dobra ekspozycja. Najem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

48,03 zł/m²40,60 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia biura W bardzo dobrej lokalizacji W śródmieściu, ścisłe centrum. Do wynajęcia lokale o charakterze biurowym zlokalizowane na czterech kondygnacjach. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²1 000 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

<b>wyjątkowa okazja! Przestronna powierzchnia produkcyjno-magazynowa w Łodzi 1000 m w doskonałej lokalizacji za jedyne 10000 zł miesięcznie!<br/></b><br/> Szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom jest aktualnie wynajęty z możliwością wprowadzenia się w ciągu 2-3 tygodni od podpisania umowy najmu. Do wynajęcia luksusowy dom z 2022 w zabudowie bliźniaczej położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowy loft przy ulicy Tymienieckiego w kompleksie apartamentowca 'U Scheiblera.' Posiada powierzchnię 100m2 i położony jest na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

15 660 zł580 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu kamienica z 1934 r. o powierzchni użytkowej ok. 580 m2:. 1)na parterze-ok. 200 m2,ogrzewanie podłogowe,marmurowe podłogi i parapety,okna drewniane-duża powierzchnia handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

19 200 €6 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy możliwość wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowej typu bts (build-to-suit) - projektowanej i realizowanej zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Najemcy. Lokalizacja: łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w stylowym apartamencie w samym sercu miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł33,46 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 15.02 LOKALIZACJA: Ulica Kasprzaka znajduję się w pobliżu ulic Włókniarzy, Drewnowskiej, Srebrzyńskiej dzięki bliskości tych ulic wjazd i wyjazd z miasta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł18,50 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

#ponownie aktualne Oferujemy do wynajmu w pełni wyposażoną kawalerkę. Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane, łącznie z wymianą instalacji i wyposażone w nowy sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w topowej lokalizacji! Oferujemy przestronny lokal o powierzchni 280 m w samym centrum miasta, idealny pod działalność handlową, usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajem lokalu handlowo-biurowego w atrakcyjnej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim Szukasz miejsca na swoją działalność? Prezentujemy atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 23.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł400 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala, magazyn 400 m.kw, parking, centrum, Pabianice BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu halę magazynową o powierzchni około 400 m.kw. Hala znajduje się na parterze jednopoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł3 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa 3000m2 + przynależne do niej 150m2 powierzchni biurowej + około 100m2 powierzchni socjalnej Budynek położony jest zgodnie z planem zagospodarowania na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osiedle Słowackiego. Centrum. Do wynajęcia lokal, położony na pierwszym piętrze budynku handlowo - usługowego. Lokal świetnie nadaje się na usługi tj.: dydaktyka, gabinet, biuro. Powierzchnia 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

28 782 zł1 300 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferuje do wynajmu halę magazynową o powierzchni 1300 m2 ( wymiary 18 m x 72m) i wysokości 5 m. Hala posiada 6 bram wjazdowych o wym 3,5m x 4,2m konstrukcji panelowej otwieranych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne biuro na wynajem o powierzchni 100 m przy ulicy Obywatelskiej w Łodzi. Lokalizacja Budynek położony przy ul. Obywatelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

19 974 zł1 997,41 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Przedmiotem najmu jest powierzchnia magazynowo -handlowa w dwukondygnacyjnym budynku handlowo-administracyjnym położonym przy ul. Wydawniczej 1/3 w Łodzi. Nieruchomość do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Łodzi - od zaraz! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 1 - pokojowego mieszkania na wynajem znajdującego się przy ul. Wólczańskiej w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

14 861 zł386 m² 38,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

DO wynajmu:Powierzchnia biurowa 386 m2 w budynku mieszczącym się w zrewitalizowanej części przemysłowej Łodzi,z czego na parterze 216 m2 (2 pokoje + pomieszczenie socjalne) i na pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania 4 pokojowego na Bałutach. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia umeblowana, pokoje podłogi - parkiety, na ścianach - gładzie. Opłaty: 3500 zł + czynsz ( 1200 zł, zawiera ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem komfortowego mieszkania składającego się z 2 pokoi. Mieszkanie położone na 3 piętrze bloku 4 piętrowego. W okolicach ul Narutowicza. Mieszkanie po remoncie, posiada balkon. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m w spokojnej okolicy w nowej inwestycji przy ulicy Telefonicznej Przytulny estetycznie urządzony lokal w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²290 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

0% prowizji prowizję agencji pokrywa właściciel nieruchomości Lokal handlowy z witryną ok 300 m , zachodnie Śródmieście Łodzi Proponujemy do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nr oferty: mw-976 Poszukujesz wyjątkowego miejsca do zamieszkania w historycznym centrum Łodzi? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną ofertę wynajmu ekskluzywnej i umeblowanej kawalerki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia lub sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 2800 mkw. Teren jest położony w miejscowości Włodzimierzów między Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł16 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information. Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną przy ul. Wysokiej 26 w Łodzi. Zacznijmy od.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²180 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Są miejsca, które nie tylko spełniają funkcję one realnie wspierają rozwój biznesu od pierwszego dnia. Lokal przy ul. Długosza 7/9 w Łodzi to przestrzeń, która łączy widoczność,.

Szczegóły ogłoszenia

4 620 zł2 100 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. informuje o możliwości wynajęcia niezabudowanego i nieutwardzonego terenu o powierzchni 2100 m2 położonego w Łodzi przy ul. Służbowej ( w okolicach dworca pkp Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 518x090x074 for more information Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużą antresolą o powierzchni 24 m (+8 m2 antresola), położona na parterze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Drewnowskiej 77. Posiada powierzchnię 43m2 i położone jest na pierwszym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie nowe, do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Dla studentów i osób do 30 roku życia! Do wynajęcia jednoosobowy pokój przy ulicy Wojska Polskiego (1,2 km od Akademii Sztuk Pięknych) Mieszkanie po generalnym remoncie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²30 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale biurowe w przystępnych cenach do wynajęcia w centrum Miasta Łodzi! Zapraszamy do wynajmu powierzchni w pięknym biurowcu zmodernizowanym w 2018 roku zlokalizowanym na rogu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 zł28 m² 46,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej oraz Ronda Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estetyczne 2-pokojowe mieszkanie ul. Lutomierska , w okolicach Manufaktury. W dobrym punkcie komunikacyjnym - komunikacja z ul. Lutomierskiej, limanowskiego i Al. Włókniarzy, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym i balkonem na zamkniętym osiedlu. Przytulne, słoneczne mieszkanie z wystawą zachodnią! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

53,45 zł/m²58 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| bez prowizji: do wynajmu lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 58 m 2 , w wysokim standardzie wykończenia, położony w Centrum Zgierza, blisko najważniejszych Urzędów Zgierza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od miłych właścicieli, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze przy ul. Wileńskiej na Karolewie. Lokalizacja: rozkładowe słoneczne mieszkanie blisko Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:68 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sklepu - lokalu użytkowego w Zgierzu , osiedle 650-lecia do wynajęcia. Lokal wybudowany na działce 68m2, dzierżawionej od.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,46 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego (54,46m2) mieszkania na prestiżowym osiedlu Barciński Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²282 m² 5 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis ogólny Hala magazynowo - produkcyjna o pow.; 282 mkw. położona jest w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi na Widzewie. Obiekt znajduje się na prywatnym, ogrodzonym.