dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 267 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta wynajęcia 2-pokojowego mieszkania zlokalizowane na ul Słowackiego Do wynajęcia mieszkanie o pow. 41,53 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł2 200 m² 0,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia plac utwardzony o wymiarach 80 m x 15 m. Teren ogrodzony, monitorowany z bramą na pilota. Na placu pomieszczenie biurowo socjalne. Ofertę możemy rozszerzyć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:suterena/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokoje dla wymagających! Wirtualny spacer 3D po mieszkaniu /spacer/ Bezpośrednio od właściciela Żadnych dodatkowych ukrytych opłat. Wszystko nowe! Pokój wielkości ok 12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

29,63 zł/m²27 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: łódź Śródmieście, ul. Zachodnia 70 Powierzchnia: 22 m Rodzaj nieruchomości: lokal biurowy lub usługowy Liczba pomieszczeń: 1 Dostępność: od zaraz Lokal świeżo odmalowany na.

Szczegóły ogłoszenia

36,03 zł/m²20,37 m² 734 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 20,37 m2 usytuowany w budynku dworca w Sieradzu przy ulicy Kolejowej 9.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,35 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Milionowej 8 w inwestycji "fuzja". Lokal o powierzchni 43,35 m został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Radogoszczu, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 €10 600 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

English below Do wynajęcia magazyn klasy A przystosowany pod produkcję o powierzchni ponad 10.000 m2 położony po południowej stronie Łodzi (okolice Łódź Górna). Nowoczesna hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł39 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne Mieszkanie z Widokiem na Zieleń - Idealne Miejsce do Życia! Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie - Łódź, ul. Tyrmanda Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 m²

Opis ogólny Do wynajęcia funkcjonalny budynek użytkowy o łącznej powierzchni ok. 600 m , zlokalizowany w Łodzi (radogoszcz). Obiekt składa się z trzech kondygnacji po ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne z początkiem czerwca. W ofercie do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,96 m, zlokalizowaną w prestiżowej inwestycji Nad Jasieniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Krótko: klimatyzowany lokal użytkowy 100 m - legionów 119 | Parter | Bezpośrednie wejście Atuty: najważniejsze atuty lokalu: świetna lokalizacja - dogodny dojazd, centrum miasta Klimatyzacja -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m . Mieszkanie znajduje się w stylowym kameralnym budynku "willa Amadeusz" w otoczeniu zieleni. Informacje o mieszkaniu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł75 m² 41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. św. Teresy w Łodzi, w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²807,19 m² 20 180 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Adama Mickiewicza 2/4, skierniewice Powierzchnia uż.: 807,19 m2 Grunt: dz. ewid. Nr 38/1, 38/2, 39/1,39/2 o łącznej pow.3716,00m Cena: 25 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²1 000 m² 59 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

homfi ma przyjemność przedstawić ofertę wyjątkowej przestrzeni z duszą w otoczeniu historycznej zabudowy fabrykanckiej z końca XIX wieku, ewenement w skali całej Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- ogólnie: mieszkanie w komfortowym apartamentowcu z basenem, sauną i salą fitness do dyspozycji najemców, ścisłe centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie park, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł4 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) o powierzchni 4 000 m2, możliwy short term (najem krótkookresowy), ale również najem długookresowy (long term).

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł72,80 m² 41,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i przestronne 4 pokoje w cichej i spokojnej okolicy, 2. piętro i jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem przy ul. Ciesielskiej na Bałutach o powierzchni 22 m , położona w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie świeżo po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

65,52 zł/m²29 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- super oferta nowoczesny lokal - usługowo - handlowo - biurowy, na parterze nowoczesnego budynku w ścisłym centrum miasta, w rejonie ul. Sienkiewicza, własne wejście do lokalu od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

15 200 €4 000 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronny magazyn o powierzchni 3 934 m2 zlokalizowany na Teofilowie, w północnej części Łodzi. Obiekt jest dostępny od zaraz. Parametry nieruchomości: - powierzchnia magazynowa:.

Szczegóły ogłoszenia

11 400 €3 000 m² 3,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 3 000 m2 w A-klasowym magazynie wysokiego składowania w dzielnicy Łódź Widzew. Lokalizacja magazynu w przemysłowej dzielnicy Łodzi zapewnia doskonałe połącznia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową położoną w Śródmieściu Łodzi. Biuro znajduje się na trzecim piętrze. Całe piętro ma powierzchnię ok 400 m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

86 400 zł7 200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o pow 7200 m2. Lokalizacja Łódź Widzew wszystkie media bez gazu, centralne ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, teren ogrodzony, brak tryskaczy, hydranty.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,50 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie znajdujące się przy ulicy Sterlinga 20 w Łodzi. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest w kamienicy własnościowej na 3 piętrze, która jest świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujmy do wynajęcia mieszknie usytuowane w dziesięciopiętrowym bloku spółdzilczym mieszczaym się w Pabianicach przy ul Łakiej. Blok mieści się w bliskim sasiedztwie dworca pkp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information. Do wynajęcia stylowa kawalerka typu studio o powierzchni 15 m , położona przy ul. Poznańskiej w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i wyposażone mieszkanie do wynajęcia. Przyjemne mieszkanie dwupokojowe, dwustronne, zlokalizowane w wygodnie położonym bloku z miejscami parkingowymi. Blok przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, mam do zaoferowania obiekt przemysłowy do wynajęcia. Hala znajduje się na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Teren utwardzony umożliwiający wjazd samochodom tir. Rozładunek.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,46 m² 49,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego (54,46m2) mieszkania na prestiżowym osiedlu Barciński Park. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 46,38 m2, położone na parterze w bloku w Woli Krzysztoporskiej, przy ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

32 400 zł1 800 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 1800 m2. Lokalizacja Łódź Bałuty. Obiekt magazynowo produkcyjny w Łodzi, 18 km od trasy A1. Teren przemysłowy, przeznaczenie obiektu: magazynowanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80,26 m² 43,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament w zabytkowej kamienicy w centrum Łodzi prestiżowa przestrzeń do życia i prowadzenia biznesu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²222 m² 5 994 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta 0% prowizji od poszukujących. Lokal handlowo-magazynowy Łódź Śródmieście / Widzew Proponujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 222 m położony w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Olsztyńskiej 1/5. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²271 m² 5 420 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal magazynowo-produkcyjny o pow. 271m2 , usytuowany w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania ulic : Wielkopolska/ Lutomierska/ Włókniarzy. W skład wchodzą : - 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

12 760 €4 400 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia magazynowa 4 400 m2 z częścią biurowo-socjalną, położona w doskonałej lokalizacji Rzgów, tuż przy dk 91, z szybkim dojazdem do Łodzi. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w atrakcyjnej części Łódź, przy ul. Emilii Plater. Lokalizacja łączy w sobie wygodę życia w mieście z dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł52,43 m² 30,52 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny, umowa na minimum rok. Dwupokojowe komfortowe mieszkanie na terenie zamkniętym, wyposażone, z miejscem postojowym w hali garażowej. Oferta na wyłączność tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

16,04 zł/m²18,70 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w centrum miasta Zgierza, usytuowany na 2p ., o powierzchni 18,70m2. Lokal znajduje się w głównym budynku i składa się z: jednego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij