dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 643 ogłoszenia

316 000 zł58,65 m² 5 387,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,65 m , zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł64,72 m² 12 963,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 64,72 mkw położony na Osiedlu Primo przy ul. Tramwajowej Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu z windą od.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Oferuję do sprzedaży budynek, położony przy jednej z głównych ulic Zgierza. Pełni on funkcję hotelu. Usadowiony jest on na dwóch działkach o powierzchni 1107m2. Na działce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena podana w ogłoszeniu jest kwotą netto (należy doliczyć 23% vat). Sprzedający wystawia fakturę vat. Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 7498 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31 m² 9 645 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

TA oferta tylko U nas! Więcej informacji: telefon: przemek 604*940*753 Jeśli szukasz umeblowanego, przytulnego mieszkania, gotowego do wejścia, z niskim czynszem, to ta alternatywa jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł630 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 017 m²

Dla domatorów lubiących przestrzeń i prywatność, ceniących komfort, dobry styl i jakość życia mam idealną rezydencję w stylu francuskim. Dlaczego domatorów? Bo na miejscu jest.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Sprzedam dom pod Kutnem w miejscowości Malina - Kutno Gmina. Powierzchnia domu ok. 100 mkw., + poddasze. Mieszkalny parter: 3 pokoje, łazienka z kotłownią, kuchnia, spiżarnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł440 m² 3 406,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowy dom z dodatkowym budynkiem usługowym - idealny dla rodziny i biznesu. Szukasz miejsca, które połączy komfort rodzinnego życia z możliwościami prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 207 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 3207 m2 o wymiarach ok. 32 x 100 m, w miejscowości Józefów ul. Sportowa 21 , gmina Rogów , powiat brzeziński, województwo łódzkie. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

468 840 zł3 907 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3907 m i wymiarach ok 61m x 63m położona w miejscowości Modlica, zaledwie kilka kilometrów od Łodzi. To doskonała oferta zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł386 m² 6 994,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Szukasz domu, który stanie się Twoją rodzinną enklawą? Prezentujemy nieruchomość o ogromnym potencjale, położoną w prestiżowej i spokojnej części Konstantynowa Łódzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł631 m² 11 093,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 609 m²

Historyczna nieruchomość z potencjałem premium w Arturówku To nie jest standardowa nieruchomość inwestycyjna. To unikalny, historyczny obiekt położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł161,60 m² 4 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

| oferta nowych domów w Piotrkowie na spokojnym osiedlu w otulinie lasu Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy o pow. użytkowej 134,6 m 2 Dom parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w dobrym punkcie, mogący funkcjonować choćby jako salon usługowy, biuro czy nieduży sklep. Położony na obrzeżach osiedla mieszkaniowego w sąsiedztwie przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 232 m² 133,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2230 m , zlokalizowaną w malowniczej okolicy w miejscowości Borowa, gmina Koluszki , w powiecie łódzkim wschodnim , województwo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł114,75 m² 2 605,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Dom na sprzedaż w Łowiczu - ul. Mickiewicza 32 Na sprzedaż dom w Łowiczu przy ul. Mickiewicza 32 o powierzchni użytkowej około 114,75 m , położony na działce 354 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł93,80 m² 7 249,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:675 m²

Aps 332 (parterowy) - salon z kuchnią, trzy sypialnie, garderoba, łazienka, kotłownia. Dom posiada strop z elbetowy Powierzchnia domu aps 332: 90m2+3,8m2(kotłownia) Cena domu aps 332: 680 000.

Szczegóły ogłoszenia

188 220 zł3 137 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 137 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 99 m, głębokość 24 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 380 m² 79,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działki rolnej w Rabieniu - media: woda, prąd, gaz (w drodze) - dojazd: droga utwardzona - zabudowa jednorodzinna i usługowa uwaga Opis został sporządzony na podstawie informacji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,02 m² 8 300,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,02 m2 usytuowane na II piętrze - osiedle Południe. Mieszkanie 2- pokojowe z balkonem typu loggia oraz komórką lokatorską. Dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,95 m² 6 457,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na Wschodniej potencjał i klimat w sercu Łodzi! Marzysz o przestrzeni, którą możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta klimatyczna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

321 840 zł3 576 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, składająca sie z dwóch działek o łącznej powierzchni prawie 3600 metrów kwadratowych. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w obszarze objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł169 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Pamiętaj. Nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera i profesjonalne wsparcie na każdym etapie! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Uczciwość i transparentność.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł244,80 m² 4 799,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 120 m²

Na sprzedaż przytulny dom parterowy w Petrykozach idealne miejsce dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu parterowego o powierzchni 122,4 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

281 030 zł1 570 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: marek Pańko tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł10 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1 ha z wydanymi warunkami zabudowy. Jeziory gm. Sieradz Działka znajduje się przy drodze Dąbrowskiej i zostały na nią wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł66 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 66 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł1 547 m² 294,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Zamieszkaj w miejscu, gdzie czas płynie wolniej! Prezentowana nieruchomość gruntowa, położona jest we wschodniej części Miasta Łodzi, przy ul. Szafrańskiej 24, to obszar dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,33 m² 10 606,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nie szukasz po prostu mieszkania. Szukasz standardu, który nadąży za Twoim tempem życia. Prezentujemy 75,33 czystej formy i funkcjonalności na jednym z najbardziej zadbanych i bezpiecznych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Zduńska Wola. Działka o pow 905 m2, przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Nieruchomość w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,97 m² 6 777,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 53 m Łódź, polesie ul. Bratysławska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze w bloku. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł5 209 m² 186,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka O powierzchni 5 209 m2 na ul. Synów pułku 24 W łodzi Oferta na wyłączność specyfikacja działki: działka nr 291/3, obręb P39 kształt nieregularny (prawie prostokąt).

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 586 m² 62,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom? Marzysz o spokojnej okolicy z dala od zgiełku a jednocześnie blisko miasta? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję! Działka budowlana o powierzchni 1586m2 oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 271 m² 77,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Madajach Starych, gmina Dalików, powiat poddębicki Cena: 99 000 zł Powierzchnia: 1271m Opis działki: wymiary: szerokość od drogi 27 m , długość 41.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż - 57 m , świetna lokalizacja. Układ mieszkania: salon: ~15,5 m Pokój 1: ~9,6 m Pokój 2: ~10,5 m Kuchnia: ~6,2 m wc: ~1,28 m Przedpokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł120 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mały, ciepły dom 108 m | Pompa ciepła | Fotowoltaika | Rekuperacja | Działka 900 m | okolice Zduńskiej Woli. Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 108.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł7 330 m² 21,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja! działka Z wydanymi bezterminowo warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Działka idealna pod zabudowę domu lub na potrzeby prowadzenia działalności gospodarczej. Tarnowska Wola - urocza.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł65,97 m² 11 596,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie | 65,97 m | Taras | Klimatyzacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,97 m , po generalnym remoncie , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł51,77 m² 7 031,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o powierzchni ok. 52 m , położone na 4. piętrze w niskim, kameralnym bloku przy ul. Poznańskiej w Łodzi. Lokal jest funkcjonalnie rozkładowy i składa się.