dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 643 ogłoszenia

799 000 zł301 m² 2 654,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej /środkowy położony jest w Łodzi, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 800 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka w Cieszanowicach do sprzedania Powierzchnia 2800m2. Położona bezpośrednio przy drodze gminnej nieurządzonej. W odległości 120metrów droga asfaltowa w której jest wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł60,16 m² 9 059,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 60.11 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

405 500 zł56 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na II piętrze, do remontu i własnej aranżacji. Świetna alternatywa dla rodziny. Kontakt Rafał Sikorski tel. 606*892*245 e-mail:   .

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł34 600 m² 57,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Piotrkowie Trybunalskim. Działka o powierzchni 3,46ha - 34600m2. Działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33 621 m² 12,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość rolna zabudowana położona w Rokicinach, woj. łódzkie Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3,3261 ha, położona w miejscowości Rokiciny (woj.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł290 m² 2 065,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowy w centrum Złoczewa o pow. całk. 290m2 Cena: 599 000zł Budynek składa sie z dwóch lokali o pow. 135 m2 o pow. 94 m2 Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł730 m² 6 849,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 140 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek produkcyjny na działce o pow. około 8140 m 2 w Łasku Budynek o powierzchni ok. 730 m 2 szerokości 12m z lat 60 (po generalnym remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

220 500 zł42,67 m² 5 167,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie bezczynszowe! położone na pierwszym piętrze kamienicy lokalizacja : piotrków trybunalski ulica Wojska Polskiego sprzedawana nieruchomość to mieszkanie w kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł15 000 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**ogłoszenie sprzedaży działki inwestycyjnej w miejscowości Dobroń Mały w gminie Dobroń** Na sprzedaż działka o powierzchni 1,49 ha , położona w Dobroń Mały W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł290 m² 2 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Polecamy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość usytuowaną w malowniczej wsi Kochlew, składającą się z domu o pow. 290 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 100 m² 101,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odkryj swój kawałek natury w samym sercu Sieradza! Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży pięciu działek o powierzchni 1100m2 każda. Położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym budynku na łódzkim osiedlu Chojny-Dąbrowa. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 394 m²

Główny budynek biurowo-użytkowy to obiekt 4-kondygnacyjny wraz z piwnicą, o powierzchni prawie 2000 m 2 , który został wybudowany w latach 80. XX wieku. Do budynku prowadzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,50 m² 6 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Jak może wyglądać twój wymarzony dom ? A dokładnie tak! Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dostępem do miasta? Już za dwa miesiące możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł212 m² 2 264,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-techniczny położony na terenie kameralnego osiedla mieszkaniowego. Działka o powierzchni 419 m 2 zabudowana budynkiem mieszkalno-technicznym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł3 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki na sprzedaż i lasu nie trzeba podlewać ;-) Ostrów, gmina Aleksandrów Wybór należy do Ciebie: 1905 m bo przecież większe zawsze lepsze 1395 m idealne dla tych, co nie lubią.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł14 611 m² 239,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

: krótko: działka o powierzchni 14611 m2 w super lokalizacji, w centrum Kutna z przeznaczeniem usługowym/przemysłowym. : dla kogo? Dla inwestora pod budowę firmy, działalności,.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,73 m² 7 808,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ładnego , mieszkania w Zgierzu , osiedle 650-lecia. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł176 m² 3 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dom wolnostojący w Drużbicach duża działka, cisza i potencjał aranżacyjny o powierzchni użytkowej 147 m (bez wliczonego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł59,50 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? To propozycja dla osób ceniących funkcjonalny układ, solidną bazę techniczną i świetną lokalizację. Podstawowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

16 452 900 zł54 843 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Wieluń przy ul. Częstochowskiej o powierzchni 54 843 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%! działka :.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 300 m² 930,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedaż - działka przemysłowa o p owierzchni 4.300m2. Lokalizacja Łódź Polesie - strefa przemysłowa Nowe Sady Kształt kwadrat, wymiary ok. 60 x 80m , dwa wjazdy , grunt utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mieszkanie i biznes pod jednym dachem! Fotowoltaika 15 kw! Łódź - Górna, ul. Wiosenna 9 Duża część usługowa pod dowolną działalność! - ok. 200 m2 powierzchni z oddzielnym biurem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 685 zł54,71 m² 9 206,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę komfortowego apartamentu w nowopowstałej inwestycji na łódzkim Karolewie. Bez podatki pcc , bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 577 m² 221,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tytuł: gotowa pod budowę! Działka 1577 m z fundamentami i projektem Miriam VI opis: szukasz miejsca na swój wymarzony dom, gdzie cisza i spokój są standardem, a formalności.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł33,33 m² 8 397,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją i balkonem Parter Zduńska Wola Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez robienia remontu ? A może inwestycji pod wynajem, która nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł375 m² 1 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: dom szeregowy w Sieradzu cena 540.000 zł Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy w Sieradzu, idealny do połączenia prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł4 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Sprzedaż - kompleks hal położonych na terenie przemysłowym. Lokalizacja - Łódź Bałuty, strefa Teofilów Przemysłowy 2 hale magazynowo /produkcyjne o powierzchni 3.500m2 + biura.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł660 m² 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Pactum nieruchomości poleca do sprzedaży 3 budynki usługowe wraz z działką leżące bezpośrednio przy drodze krajowej nr 1 ok 1,5 km od Łęczycy. Budynki: - hala sprzedażowa/ warsztat- budynek 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł2 118,60 m² 2 596,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 763 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową - powierzchnia 5763m2 - zabudowaną budynkami przemysłowymi o łącznej powierzchni 2118,60m2. Nieruchomość składa się z działki gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 211 m² 172,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego działka na obrzeżach Zgierza - w dzielnicy Piaskowice. Oferujemy do zakupu działkę o powierzchni 1211 m 2 , w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,80 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kutna, ul. Braci Śniadeckich. Idealne pod inwestycję, do własnej aranżacji. Opis nieruchomości: * Lokalizacja: ul. Braci Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

1 624 000 zł116 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament 116 m z tarasem i garażem na sprzedaż Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o powierzchni 116 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł39,90 m² 5 513,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Sulejowie o powierzchni 39,90 metrów kwadratowych położone na piętrze wolnostojącego budynku czterolokalowego przy ul. Krakowskiej 4. Niedawny gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł44,83 m² 7 138,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe Łódź Bałuty (julianów), ul. Jana 16 Na sprzedaż komfortowe, dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 44,83 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:727 m²

Na sprzedaż przestronny dom o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowany na Osiedlu Rawka w Skierniewicach. Osiedle to w pełni rozwinięta część Skierniewic, oferująca kompletną.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł122 m² 6 475,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą domu jednorodzinnego w Szczercowie, w województwie łódzkim. Nieruchomość usytuowana jest w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję sprzedaż przytulnego mieszkania z potencjałem! Mieszkanie o powierzchni około 49m2 składa się z dużego pokoju (ok.25m2) z balkonem typu loggia, mniejszego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł72,97 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1992 roku, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

366 282 zł1 197 m² 306 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1197 mkw położona na Stokach. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod zabudowę.