dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 605 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

NA sprzedaż mieszkanie konstantynów łódzki, pierwsze piętro! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tabelowa 34

Ruda Pabianicka Łódź

546 910 zł60,10 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc oraz loggii. Lokal położony jest przy ul. Tabelowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tabelowa 34

Ruda Pabianicka Łódź

546 910 zł60,10 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tabelowa 34

Ruda Pabianicka Łódź

722 610 zł77,70 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Lokal położony jest przy ul. Tabelowej, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

479 000 zł100,90 m² 4 747,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam do zaoferowania wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 100 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej rozwijających się części Łodzi przy ul. Dowborczyków, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

349 000 zł34,74 m² 10 046,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie w sercu Łodzi ul. Piotrkowska | 34,74 m | 2 balkony | winda Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji idealnego do życia lub pod inwestycję? Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł72,80 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje, 72,80m2, 2. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą w pełni rozkładowego.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł21 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m , położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 725 zł72,23 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku B inwestycji Nowy Manhattan w Zduńskiej Woli. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 665 zł84,65 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 150 zł76,82 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

439 000 zł60,55 m² 7 250,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 60,55 m | Olechów ul. Dąbrówki | blisko planowanego Aquaparku Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

1 600 000 zł198,22 m² 8 071,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 198 m, | Łódź Śródmieście ul. Nawrot | Cena ofertowa 1 600 000 pln | Położone w pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł212 m² 2 344,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 212 m położony na działce 500 m w miejscowości Zgierz przy ul. Żytniej. Nieruchomość przez wiele lat funkcjonowała jako szwalnia, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 160 m, położony na działce 280 m przy ul. Łubinowej w spokojnej i kameralnej okolicy. Dom jest jasny i dobrze doświetlony, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 439 zł47,31 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 332 zł68,24 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 946 zł38,46 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł145 m² 6 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Energooszczędny dom 135 m | Jastrzębie Górne | Oaza spokoju ( cena do negocjacji) Opis: zdjęcie dokumentu charakterystyki. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom z 2010 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł25 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest unikalny doskonale skomunikowany teren inwestycyjny z duży potencjałem rozwojowym. Zlokalizowany przy dk91 tuż przy granicy Łodzi. Szczegółowe informacje wraz z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł45 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią, łazienką przedpokojem. Ustawne i słoneczne, usytuowane na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku. 2 pokoje w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł33 m² 7 303,03 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję przytulne mieszkanie na sprzedaż na Zarzewie, łódź. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej płyty. Posiada 33 m powierzchni, 2 pokoje rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł523 m² 229,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam państwo działkę o powierzchni 523mkw, zlokalizowanąw miejscowości Zofiówka ok. 25 km od Łodzi. Działka w kształcie kwadratu, ogrodzona siatką. Brama wjazdowa od drogi polnej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wyremontowanej w 2017 roku kamienicy przy ul. Mackiewicza 18. Jeśli szukasz miejsca z charakterem, a nie surowego stanu deweloperskiego, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni ponad 4268 m2 (185x23), położoną w spokojnej i zielonej okolicy Szczercowa w otoczeniu lasów, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pokaż na ile Cię stać :p ważne! zaoferuj swoją cenę :) Na sprzedaż działka mieszcząca się w Łodzi ul. Moskule o pow. 8 279 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł318 m² 3 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Nowoczesny dom w Łodzi z garażem i fotowoltaiką na starych zasadach! Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia domu dla swojej rodziny? Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł43 m² 6 883,72 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje mieszkanie z pięknym widokiem na Julianowie. Jeżeli poszukujecie 2 pokojowego, przestronnego mieszkania z pięknym widokiem, tuż obok Parku Julianowskiego a zależy Wam na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku. Całość jest ładnie utrzymana, a pomieszczenia są czyste i niezwykle zadbane. W bloku zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 65 m | duży taras 17 m | nowa inwestycja | 0% prowizji | bez pcc Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m w cenie 578 500 zł (8 900 zł/m ),.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,77 m² 9 248 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Lokal w inwestycji Lofty Tymienieckiego w Łodzi. Prestiż industrialny charakter gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-24

2 890 000 zł80 586 m² 35,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż wolnostojący

NA sprzedaż - wyjątkowy kompleks dla kochających konie -hotel dla koni, zadaszone hale treningowe, ponad 8 ha przeznaczonych dla koni i ich właścicieli w okolicach Strykowa. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł308 m² 3 568,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna w centrum Zgierza z dogodnym dostępem do głównych arterii komunikacyjnych. Aktualnie przystosowana do prowadzenia działalności motoryzacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 763 000 zł7 050 m² 250,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłową o pow. niemal 7050 m2 , zlokalizowaną przy drodze asfaltowej. Całkowicie ogrodzona płotem betonowym. Kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży 2 budynki o charakterze mieszkalnym, położone na działce o pow. 1200 m2. Nieruchomość znajduje się sąsiedztwie Łęczycy w miejscowości Borek. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w Łodzi przy ul. Obywatelskiej, na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy - zaledwie 2 przystanki do kampusu.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł59,77 m² 4 299,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,77 m.kw usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł937 m² 265,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Działka z domkiem letniskowym i budynkiem gospodarczym w otoczeniu lasów. Bestate Nieruchomości Pabianice.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł31,40 m² 7 643,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł110 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży zabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1007 m2 w kształcie trapezu. Działka ogrodzona, teren wyrównany i zagospodarowany, z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkania, położone przy ul. Jagiełły w Kutnie - w spokojnej, dobrze zorganizowanej części miasta, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł35,60 m² 11 488,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m w bloku z 2015 roku. Mieszkanie jest do zamieszkania i wykończone w standardzie zapewniającym komfort. W cenie sprzęty agd (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł796 m² 326,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja marzeń! Działka budowlana 796 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę Łódź. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową w Łodzi, przy ulicy Antoniego Książka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 25 m świetna lokalizacja, bałuty, al. Pasjonistów. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , usytuowana na 2. piętrze w niskim bloku na łódzkich Bałutach, przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł137,60 m² 6 388,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy ul. Sarnia, łódź Lokalizacja: apartament położony jest przy ul. Sarniej w spokojnej, kameralnej części Łodzi, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij