dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 642 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 642 ogłoszenia

607 000 zł220 m² 2 759,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:349 m²

Pactum Nieruchomości oferuje: do sprzedaży dom po powierzchni ok 220 m położony w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu domów jednorodzinnych. Dom dwukondygnacyjny z bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu Dom o powierzchni 90m2, projekt Szyper4 (kanadyjczyk) usytułowany na działce 880m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł195 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezerwacja Ten pełen uroku dom czeka na swojego właściciela, aby znów ogrzał go ciepłem kominka i domowego ogniska. Dąbrowa - wieś położona w gminie Inowłódz w powiecie tomaszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł32,47 m² 9 701,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 370 m² 123,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1370 m , położoną w malowniczej miejscowości Romanów, w gminie Rzgów. Działka objęta jest mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,26 m² 10 902,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 29,26 mkw na 2 piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Fabrycznej w Łodzi. Nieruchomość jest po generalnym remoncie i w pełni wyposażone. Jest to nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł20,48 m² 11 181,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - nowoczesna kawalerka w doskonałej lokalizacji, ul. Orla 21, łódź Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 20,48 m , położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,92 m² 8 503,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe, w pełni rozkładowe, widne mieszkanie w samym sercu Bałut przy ul. Zgierskiej 75/81. Prezentowane mieszkanie położone na 7 piętrze 11 piętrowego bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł998 m² 99,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona działka w miejscowości Brzeski. Działka o wymiarach: 20 m szerokości i 50 m głębokości, powierzchnia 998 m2, przeznaczenie budowlana. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł4 000 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 276 m²

Skoro wiecie już, że potrafimy szybko i dobrze sprzedać nie tyko mieszkania, domy i posiadłości, ale także świetnie radzimy sobie z dużymi inwestycjami, nie będzie dla nikogo.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł72,96 m² 7 524,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 853 m²

Dom wolnostojący na dużej działce - gledzianów, gm. Witonia Przestrzeń | spokój | potencjał | zabudowania gospodarcze Jeśli marzysz o prawdziwym domu z dużą działką, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł79,60 m² 5 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy w centrum, w okolicy ul. Gdańskiej / 6 sierpnia. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny. Rozkład ścian.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 506 m² 106,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka, idealna dla osób marzących o własnym domu w spokojnym i zielonym otoczeniu. Nieruchomość znajduje się tuż przy ścianie lasu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż zabudowana działka o pow 30ar w miejscowości Dąbrowa gm Uniejów. Na działce usytuowane jest budynek gospodarczy połączony z mieszkalnym pow całkowitej około 60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością przejęcia najmu | 24 m | ul. Staszica | Łódź Szukasz mieszkania, które możesz kupić zarówno na własne potrzeby, jak i jako gotową inwestycję? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł14 549 m² 515,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Teren inwestycyjny stanowi atrakcyjną przestrzeń przeznaczoną pod rozwój działalności gospodarczej, oferując dogodne warunki zarówno dla firm produkcyjnych, logistycznych, jak i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł217,66 m² 7 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 544 m²

Piękny, przestronny dom wśród zieleni.miejsce, z którego nie chce się wracać Swolszewice Małe - wieś położona w województwie łódzkim. Pierwsza wzmianka o wsi pochodzi z 1511.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 175 zł38,43 m² 9 059,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Ostatnie mieszkania z ogródkami w promocyjnej cenie! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: kawalerka zlokalizowana na łódzkich Bałutach, na osiedlu Doły. Doskonale skomunikowana z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł206,62 m² 7 743,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 931 m²

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednika płaci klient sprzedający transakcja : sprzedaż domu wolnostojącego o pow.całkowitej 206,62 mkw., pow. użytkowej 166,01 mkw. Cena ofertowa 1.600.000.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł216 m² 3 930,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rezerwacja! Przestronny dom bliźniak o powieżcni użytkowej 169 m2 na Polesiu - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 169 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł25 500 m² 7,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położonej w gm. łęki Szlacheckie, miejscowość Kolonia Tomawa. Nieruchomość o powierzchni 2,55ha. Wymiar około: 48m x 548m. Szerokość od drogi około 48m.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,04 m² 9 948,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe Centrum Łodzi Opis inwestycji: w Kamienicy Przy Parku Kilińskiego 100, oferujemy 63.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł112,35 m² 7 111,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Nowy wykończony dom z garażem i ogrodem Budynek E2 Osiedle Ławy Szukasz nowego domu gotowego do zamieszkania bez remontu i bez czekania na budowę? Na sprzedaż wykończony dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł66,40 m² 11 069,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowoczesność, komfort, bezpieczeństwo to tylko niektóre atuty prezentowanego apartamentu. Znajduje się on w nowoczesnym budynku na zadbanym mini osiedlu z dużą ilością zieleni. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 161 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w okolicach Parzęczewa (wielka wieś) Działka budowlanao powierzchni 1161mkw, wymiary około.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł234 m² 4 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Do sprzedania 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 233,5 mkw usytuowany na działce o powierzchni 755 mkw. Ten piętrowy dom posiada bardzo ciekawą bryłę i funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

530 360 zł182 m² 2 914,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 840 m²

Szukasz dużego, solidnego domu z ogromnym potencjałem? Ta nieruchomość w centrum Zadzimia to propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł139,87 m² 6 756,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Oferuję do sprzedaży przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. Przędzalnianej 77 w Łodzi. W kameralnym 3 piętrowym budynku z cegły z 1998roku, z ogrodzonym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

- okazyjna cena - Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kaszewy Kościelna pod Kutnem. Powierzchnia 10600 mkw. Szerokość 60 m. dł. 200 m. Dwa wjazdy na działkę o szerokości 16 m.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł47,36 m² 7 960,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie, w niskim bloku, w spokojnej okolicy na Retkini. Mieszkanie ma powierzchnię 42,42 m i jest w bardzo dobrym stanie zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 360 zł450,50 m² 12 209,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:62 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-rezydencjonalna | 6,24 ha | Dworek + funkcjonująca dziewiarnia Na sprzedaż unikatowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkalna o łącznej powierzchni 6,2400 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł59,06 m² 5 062,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Uwaga, miłośnicy klimatycznych wnętrz! Marzy Ci się mieszkanie w kamienicy, które ma charakter i przestrzeń do życia? Dobrze trafiłeś! Co znajdziesz w środku? - 69,06 m pełnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 703 zł51,69 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez podatku pcc Super trzy pokoje z ogródkiem i wygodną garderobą. Inwestycja położona będzie przy ul. Orlej 12 w dzielnicy Nowe Miasto w Zgierzu, w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

333 333 zł1 896 m² 175,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł137 m² 12 408,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sulma Real Estate z przyjemnością prezentuje na sprzedaż wyjątkowy i przestronny apartament, zlokalizowany na 9. piętrze osiedla Arboretum przy ul. Łukasińskiego, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł4 500 m² 107,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 1,5 ha - Kruszów, gm. Tuszyn - przy drodze asfaltowej, media w drodze. Część budowlana to 4500 m2. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł58 m² 6 189,66 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienię mieszkanie o powierzchni 58 m2 na Os. Osmolin w mieście Zduńska Wola na mniejsze. Mieszkanie do zamieszkania, odświeżenia lub remontu, zależnie od potrzeb. Mieszkanie położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł54,08 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szukasz przestronnego, dwupokojowego mieszkania? Zależy Ci na wnętrzu gotowym do wprowadzenia? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Dokładny przedmiot sprzedaży stanowi 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

***tylko W home park nieruchomości*** Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 2747 m.2, zlokalizowana w Tuszynku Majorackim, przy wjeździe na trasę do Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł64 m² 3 828,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:916 m²

Na sprzedaż parterowy dom letniskowy o powierzchni 44m z tarasem i garażem 20m, położony na działce o powierzchni 916m. Barycz gmina Dobroń, obszar natura 2000 Dom w całości.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij