dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 648 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 648 ogłoszeń

1 150 000 zł117 m² 9 829 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż oferuję piękne, starannie wykończone mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze elegancko odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,57 m² 6 691,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Pabianice, ul. Tkacka | 48,57 m | balkon Na sprzedaż oferuję przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,57 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 660 zł51,70 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle, które składa się z czterech budynków (3 budynki 4 piętrowe oraz 1 budynek 10 piętrowy) umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł170,10 m² 9 406,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Na sprzedaż - dom wolnostojący w Łodzi- osiedle Chojny Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 170 m , położony w jednej z najbardziej cenionych,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka Z zabudowaniami | wadlew | 1200 m | 200 000 zł Lokalizacja: wadlew, gm. Drużbice, pow. bełchatowski, woj. łódzkie Powierzchnia działki: 1200 m Dom mieszkalny: ok. 120 m (do.

Szczegóły ogłoszenia

323 120 zł4 616 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 616 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 33 m, głębokość 100 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 001 m² 199,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna idealna pod market lub inny obiekt handlowo usługowy Działka ma powierzchnię 3001m2 znajduje się w Cielcach gm. Warta niemalże w samym centrum zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł196,10 m² 3 666,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży funkcjonalny i praktyczny dom w zabudowie bliżniaczej. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Dobra oferta dla Rodziny. Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 500 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna-budowlana o powierzchni 1500m2 znajdująca się w Sewerynowie gm. Nowy Kawęczn. Malownicza nieruchomość z bezpośrednim dostępem do rzeki Chojnatki która stanowi prawy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł70 m² 4 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzysz, aby mieszkać w wygodnym mieszkaniu z dala od ruchliwej ulicy, a zarazem blisko miasta? Przedstawiamy Państwu nieruchomość znajdującą się w Lubczynie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł321 m² 15 264,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu przy ul. Babiego Lata. Jest to niewątpliwie najlepsza lokalizacja w Łodzi i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł35,43 m² 2 822,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

474 940 zł53,90 m² 8 811,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 2-pokojowe Mieszkanie 53,90m w zabytkowej Kamienicy przy Parku Źródliska w Łodzi Idealne zarówno dla miłośników klimatu łódzkich kamienic, jak i dla Inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,04 m² 9 787,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: osiedle jest ogrodzone i zagospodarowane zielenią. Budynki mieszkalne są nowoczesne i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z dodatkowym lokalem użytkowym - gotowiec inwestycyjny | Łódź, okolice ul. Białostockiej Cena: 499 000 zł Powierzchnia działki: 120 m Typ zabudowy: segment (zabudowa szeregowa) Rok.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł31 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Cena nie podlega negocjacji. .kawalerka Z pięknym widokiem na zachód I profesjonalnym operatem wyceny Atrakcyjna kawalerka położona w samym centrum Retkini, ul.Rajdowa 14. Super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł4 289 m² 55,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka budowlana z potencjałem pod zabudowę jednorodzinną Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o nieregularnym kształcie, położoną w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,94 m² 7 161,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które łączy spokój życia blisko natury z wygodnym dostępem do infrastruktury? Ta nieruchomość to prawdziwa perełka położona w kameralnej kamienicy, w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł82 m² 10 548,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie 81,5 m przy ul. Sąsiedzkiej 7 w Łodzi. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Chojny Park II, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48,50 m² 10 907,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Słoneczne, rozkładowe oraz ustawne mieszkanie na Starym Polesiu dwa przystanki autobusowe od Parku Zdrowie, bardzo blisko wam (wojskowa Akademia Medyczna). Mieszkanie po generalnym remoncie w 2026.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę o powierzchni 4000m2 w miejscowości Polków gm Zduńska Wola. W okolicy, znajdują się domy mieszkalne jednorodzinne oraz powstają nowe inwestycje. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Sprzedaż działki budowlanej z mpzp pod zabudowę jednorodzinną. Cena tylko 150 zł /m2. Wola Grzymkowa - ul. Placydowska.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł140 m² 4 635,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Kup przytulny i przestronny dom wolnostojący z ładnym tarasem i ogrodem! Oferuję sprzedaż domu wolnostojącego o powierzchni zab. 140m2, w tym powierzchnia użytk. wynosi 104m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 479 m² 269,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraszew w gminie Andrespol, 10 minut samochodem od granic Łodzi, niemalże na obrzeżach Andrespola. Działka przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 6. piętrze w wieżowcu z nową windą, przy ul. Babickiego 8 w Łodzi. Mieszkanie znajduje się w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł76,80 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

| dom letniskowy w miejscowości Łęg Ręczyński do sprzedania Na działce o powierzchni 700m2 położony jest domek letniskowy. Powierzchnia domu 77m2. Parter: salonik z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 541 zł36,77 m² 9 832,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w Łodzi, które z pewnością spełni oczekiwania zarówno singli, jak i par. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z budynkiem gospodarczym, który można adaptować na dom. Zlokalizowana na obrzeżach Zduńskiej Woli. Działka o powierzchni około 900m2, do wydzielenia wg potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł36,56 m² 12 828,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkanie w Pabianicach! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36,56m2 zlokalizowane w Pabianicach. Lokal znajduję się na 4 piętrze - w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł25,89 m² 7 840,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie ok. 26 m2, 2 pokojowe na 11p wieżowca, osobna kuchnia, położone przy ul. Mochnackiego na Chojnach , blisko Czerwonego Rynku. Winda nowa. Mieszkanie jest świetne pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł104 m² 3 980,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną- siedlisko. Działka o powierzchni 23300 m2 częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł267 m² 2 584,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 267m2 mieszczący się na działce o powierzchni 1500m2 w miejscowości Opiesin, powiat zduńskowolski. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł74 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Są nieruchomości, które po prostu się ogląda i są takie, które od razu zaczynają pracować na wyobraźnię. To mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi należy zdecydowanie do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zamieszkaj w urokliwym mieszkaniu na obrzeżach miasta! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 387 m² 104,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł231 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym domu, ale cenisz sobie miejski styl życia? Mamy idealną ofertę dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł168 m² 9 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący miejscowość Bukowiec-Brójce Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronny dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1 596 m , w spokojnej.