dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 645 ogłoszeń

Rynek pierwotny

420 000 zł134,40 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne nowe domy wybudowane w miejscowości Wyszanów, gmina Wieruszów. Dwuspadowy dach pokryty ciemną dachówką nadaje nieruchomości nowoczesny wygląd. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł46,03 m² 7 592,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą, położone na 1. piętrze wieżowca z windą, na lubianym osiedlu Widzew-Wschód w Łodzi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł220 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający! transakcja sprzedaży kamieniczki o o pow. całkowitej ok. 220 mkw. i użytkowej ok.168 mkw. centrum Aleksandrowa Łódzkiego super lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

129 420 zł1 438 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1438 M2 przy ulicy dworskiej Do sprzedania działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w interesującej lokalizacji w Sieradzu przy ulicy Dworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 043 m²

Do sprzedania Urokliwy Domek z Budynkami Gospodarczymi i Dużą Działką w Mikołajewicach, gm. Warta Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż malowniczo położony domek.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł195,40 m² 4 554,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:772 m²

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, parterowy z niewielkim poddaszem o powierzchni użytkowej 177,98 m.kw., usytuowany w Pabianicach bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2 tys m2 w miejscowości Lisna w gminie Kowiesy. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł62,06 m² 4 511,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży odrębnej własności lokalu o pow. 62,06 mkw. (mieszkanie do remontu). Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Odrębna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie bardzo dobre pod kątem zakupu inwestycyjnego. Lokal wymaga przearanżowania pod kątem wydzielenia osobnej łazienki, na tą chwilę jest jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64 m² 7 188 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży lokal usługowo - biurowy usytuowany na parterze w budynku wielopiętrowym na ul. Próchnika. Lokal o powierzchni całkowitej 64 m2 składa się z: - dwa pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł146 m² 5 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

DO sprzedaży dom mieszkalny na radogoszczu świetnie skomunikowany. Blisko punkty handlowo-usługowe I tereny zielone. Do sprzedaży wolno stojący 1-piętrowy dom mieszkalny z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł11 740 m² 33,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka o powierzchni 11 000 m część budowlana + rolna idealna pod agroturystykę, stadninę lub działalność rolną! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

135 360 zł1 588 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Leśnej w Zelowie, w powiecie bełchatowskim, województwie łódzkim. Działka daje liczne możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 836 zł46,10 m² 15 549,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Loft me by Mr House przedstawia wyjątkową nieruchomość z rynku pierwotnego, o powierzchni 46,1 metrów kwadratowych wraz z tarasem dachowym o powierzchni 20,4 m2. Mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł179,80 m² 4 888,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

Tylko U nas Oferujemy Państwu przestronny dom jednorodzinny blisko Łasku - Czestków F. Działka : Powierzchnia działki : 1992,00 m2 Podjazdy i ścieżki wyłożone kostką brukową Oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł221 500 m² 8,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rzadko obecnie spotykana działka w jednym kawałku w okolicach Warszawy o powierzchni ponad 22 ha, kształtem zbliżona do rombu. Działka rolna, lekko falista, niezagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł98,11 m² 9 988,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne generujące stabilny dochód, położone w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Zielonej. Lokalizacja ścisłe centrum miasta kilka minut do ul. Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł152,82 m² 5 071,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu w sercu Łodzi wysoki sufit, duże okna i niepowtarzalny klimat zabytkowej kamienicy! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź Śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Czy marzysz o własnym domu z ogrodem, w którym dzieci mają przestrzeń do zabawy, a Ty możesz odpocząć po pracy w ciszy i zieleni? Ta działka w Niesięcinie to.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,40 m² 7 929,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania kawalerka | łódź - polesie / retkinia | ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,4 m , położona w popularnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł16 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny ok 16.500 m2 położony w miejscowości Niwna (obręb Pokrzywna), w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod produkcję i usługi produkcyjne oraz magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł829 m² 517,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w dobrej lokalizacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 829 m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

279 360 zł1 010 m² 276,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1010 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Bogumiłów-Kolonia (gmina Sieradz, województwo łódzkie). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł500 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 749 m²

Nieruchomość idealna na dom weselny! Oferta sprzedaży domu o powierzchni 500 m2 z konstrukcją stalową wykonaną przez Mostostal. Wybudowany z cegły Max, 10 styropian, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł14 700 m² 10,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z możliwością zabudowy Czartki gm. Sieradz 1,47 ha ze stawem i lasem! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty działki w urokliwym zakątku Czartek, gminy Sieradz. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa bez remontu dla każdego! Gotowe do zamieszkania lub wynajmu od pierwszego dnia! Szukasz mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów, a jednocześnie daje realny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł530 m² 5 245,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 254 m²

Do sprzedania budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny położony w Skierniewicach. Budynek o wymiarach 12 m x 44 m, wysokości 4,5 m i całkowitej powierzchni 530 m 2 , wybudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł849 m² 234,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Uroczej. Jak sama nazwa ulicy wskazuje jest to okolica bardzo urocza , na której może powstać Twój.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł772 m² 906,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 772 m , zlokalizowana w Łodzi przy ul. Romana 2a. Na działce znajduje się budynek o powierzchni ok. 90 m do rozbiórki lub.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,01 m² 8 812,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,24 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pięknie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, z balkonem. Bardzo dobra lokalizacja. Rejon Al. Włókniarzy i Struga, okolice Dworca Kaliskiego i Komfortu, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł5 100 m² 6,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 5100m2 w miejscowości Stawiszcze. Działka umiejscowiona w węźle drogowym przy trasie S8 Zduńska Wola- sieradz. Media: woda /prąd oddalone około 100m.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł3 200 m² 9,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży terenu rolnego ,zadrzewionego pow. 3200m2 -. Nieruchomość położona w miejscowości Antonina gmina.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52,59 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji "apartamenty Prestige" przy ulicy Pomorskiej 45. Posiada powierzchnię 52,59m2 i położone jest na drugim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 994 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę z domkiem letniskowym, położoną w malowniczej okolicy, blisko lasu i wody. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 2994 m 2 Domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł67 m² 7 597,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis ogólny Na sprzedaż lokal hanldowo - usługowy W stanie deweloperskim O pow.: 67 MKW., położony na parterze W NOWYM BUDYNKU przy ul. 6 sierpnia w Łodzi (dzielnica Polesie - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł13 081 m² 50,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do Chociszewa na malowniczą działkę nad Bzurą. Wybuduj tutaj Swój wymarzony dom. Prowizja 0%. Do Łodzi 25 minut koleją zaś autem 30 minut. Bezpośredni dojazd drogą asfaltową. Chociszew.

Szczegóły ogłoszenia

542 000 zł38,52 m² 14 070,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: lokalizacja apartamentowca łączy zalety bliskości do centrum miasta z większym spokojem i dostępem do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł786 m² 318,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 786 m , położoną w spokojnej miejscowości Smolice, gmina Stryków, powiat zgierski. Idealna propozycja dla osób.