dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 645 ogłoszeń

1 650 000 zł242 m² 6 818 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal biurowo - usługowy zlokalizowany w budynku wielopiętrowym na ul. Traktorowej w Łodzi. Cena sprzedaży: 1 650 000 zł netto Lokal o powierzchni użytkowej 242 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 336 zł69,41 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 61,93 m , położony na 1. piętrze, oferuje funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń, idealny zarówno dla pary, rodziny, jak i osób pracujących zdalnie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 190 m² 259,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! atrakcyjna oferta! Transakcja sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną o pow. 1190m2 w Kazimierzu (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość: dwupokojowe mieszanie do wprowadzenia od zaraz Powierzchnia mieszkania to 54m2. Położone na czwartym piętrze w kamienicy przy ulicy Wólczańskiej. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł9 945 m² 90,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży atrakcyjnej działki z garażem dwustanowiskowym, stawami i lasami w Głownie przy ulicy Bielawskiej 108a. Na terenie działki znajduje się nowo wybudowany garaż.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł13 600 m² 17,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działek o łącznej powierzchni 13600 ha znajdujących się w miejscowości Okup Wielki trasie łask/zduńska Wola Teren składa się z 2 działek świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, jasne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2 na 1 piętrze. Mieszkanie położone w dzielnicy Widzew na Stokach. W pełni wyposażone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł240 m² 2 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:366 m²

Marzysz o przestronnym domu w urokliwej okolicy dla swojej rodziny? Oto on!

Szczegóły ogłoszenia

1 347 000 zł155,41 m² 8 667,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 638 m²

Zanim zdecydujesz, czy chcesz się przeprowadzić do tego domu, odpowiedz sobie na jedno pytanie: czy chcesz mieszkać w miejscu, które będzie spełnieniem Twoich marzeń? Jeśli odpowiedź brzmi tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 000 zł105,11 m² 4 985,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Szukasz miejsca, gdzie Twoje dzieci będą mogły bezpiecznie biegać po trawie, a Ty w końcu znajdziesz czas na poranną kawę w ciszy, nie rezygnując z bliskości miasta? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł175,98 m² 7 557,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferujemy Państwu do zakupu przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny w Kaniej Górze, powiecie zgierskim. Dom został wybudowany w ponadczasowej bryle w klasycznej, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

240 825 zł25,35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25.35 położona w nowoczesnej inwestycji w spokojnej, zielonej części miasta. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł13 417 m² 19,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji: w Śliwnikach pod Parzęczewem do sprzedaży duża kształtna działka o pow. 1 3411 m2. Działka o szerokości ok. 37m, długa na 356m. Działka ma dostęp do dwóch dróg-.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, które nie jest klatką w bloku, ale Twoją własną, jasną twierdzą? Zapraszam na 3. piętro solidnego wieżowca, gdzie przestrzeń, słońce i. świetny fundament pod Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Inwestycja strategiczna: obiekt 500 m przy węźle cpk | Bolimów Prezentujemy unikalną okazję inwestycyjną - wielofunkcyjny obiekt komercyjno-mieszkalny o powierzchni ok. 500 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

298 423 zł75,55 m² 3 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem? Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł134,50 m² 5 167,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż urokliwy dom z własnym stawem w miejscowości Borysław - 50 km od Łodzi. Nieruchomość może być letnim domem lub całorocznym. Szukasz miejsca, które łączy spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis lokalizacji: mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi. W niedalekiej odległości znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, parki.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł699 m² 844,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Dodatkowy rabat - 15 000 złwarunki uzyskania rabatu: - złożenie oferty zakupu nieruchomości do 15.06.2026 r. - deklaracja zawarcia umowy zakupu do 30.06.2026 r. -.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł9 952 m² 311,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi przy ulicy Pomorskiej. Działka budowlana o powierzchni 9952m2. Front działki.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75,50 m² 6 344,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Niezwykle przestronne mieszkanie położone w kamienicy w centrum miasta nieopodal Manufaktury. Wysokość mieszkania 3,20m oraz duże okna sprawiają, że wszystkie pomieszczenia są niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w doskonałej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim - przy ul. Słowackiego 129 (w sąsiedztwie ch Focus Mall). Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokal usługowo-mieszkalny 102 m2 w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Cena do negocjacji, tryb ofertowy! Zapraszamy! Inwestycja znajduje się w samym centrum Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 994 m²

Oferuję na sprzedaż urokliwą działkę z domkiem letniskowym, położoną w malowniczej okolicy, blisko lasu i wody. Szczegóły oferty: powierzchnia działki: 2994 m 2 Domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

188 100 zł3 135 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3 135 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie litery L (od frontu 25 m, głębokość 98 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 200 m² 79,69 zł/m²