dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 647 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kameralna działka budowlana - Łódź, łagiewniki, ul. Jaskółcza Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Łodzi, na granicy lasu. Z działki można wyjść.

Szczegóły ogłoszenia

328 360 zł47,40 m² 6 927,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w Łodzi przy ul. Broniewskiego, na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł335 m² 4 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 754 m²

Sprzedam dom 335 mkw. na działce 1754 mkw. w Kutnie przy ul. Świtkowskiego - osiedle domów przy ul. Grunwaldzkiej. Budynek mieszkalny z 2012 roku, wybudowany z dwóch rzędów pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży M3 po remoncie generalnym Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi na.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł40 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Oferujemy Państwu dużą kawalerkę na osiedlu Chojny Zatorze ul. Michała. Mieszkanie rozkładowe, środkowe, na piętrze drugim z dużym balkonem z wystawą okna od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł101,04 m² 9 798,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

| apartament w nowym budownictwie, położony w centrum miasta, na czwartym piętrze z panoramą na Piotrków Trybunalski. Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Tylko u nas! Dom szeregowy na sprzedaż - nowoczesny, w pełni umeblowany Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej , oddany do użytku w 2022 roku , a następnie odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł65 m² 7 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie, położone na malowniczym i zielonym Romanowie, w kameralnej zabudowie, która zapewnia ciszę i prywatność. To miejsce, gdzie codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:344 m²

Sprzedam dom na rogu ul. Kochanowskiego i ul. 1 maja w Kutnie. Powierzchnia 180 mkw. Powierzchnia działki 344 mkw. Budynek murowany z cegły pełnej. Stropy drewniane. Dach kryty papą.

Szczegóły ogłoszenia

596 544 zł57,36 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 57,36 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie dostępne do własnego użytkowania na początku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł40,70 m² 6 879,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę. Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107,50 m² 7 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Pamiętaj. Nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera i profesjonalne wsparcie na każdym etapie! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Uczciwość i transparentność.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,50 m² 5 934 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania 60 m mieszkanie 4 pokojowe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 012 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Suliszew, w gminie Nowy Kawęczyn, w powiecie skierniewickim. Słoneczna, ustawna działka o powierzchni: 1012 m2 i wymiarach ok. szer.28 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 700 zł48,96 m² 8 000,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w nowoczesnym stylu - Wieruszów To duża inwestycja deweloperska, która obejmuje budowę 8 budynków wielorodzinnych, w których zaplanowano łącznie 409 mieszkań oraz 11 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł30,40 m² 7 993,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Doskonała okazja dla osób szukających małego lokalu do zamieszkania lub inwestorów jako lokata kapitału. Oferuję do sprzedaży słoneczne jednopokojowe mieszkanie, o powierzchni 30,40m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż w inwestycji "nova Fabryka" przy ul. Kopernika 15 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na w prestiżowej, kameralnej inwestycji "nova Fabryka" przy ul. Kopernika 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł86 m² 7 732,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę nowych mieszkań dwupoziomowych w podwyższonym standardzie, zaprojektowanych z myślą o komforcie, funkcjonalności i estetyce wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł70 m² 2 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Pragnę zainteresować Państwa zakupem domu położonego w zacisznej, urokliwej okolicy wsi Gałkowice Stare pomiędzy Bełchatowem a Kamieńskiem. Dom wymaga remontu, ale posiada solidne drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 945 zł53,94 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Wykończenie mieszkania od 890 zł / m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł97,83 m² 10 732,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu do sprzedaży wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,83 m z dużym tarasem 23,94 m , położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Nowe Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46 000 m² 5,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużych działek? Mamy dla Ciebie działki o pow. 4,60ha w Roszkowej Woli Kolonii i Domaniewicach. Roszkowa Wola Kolonia wieś w Polsce położona w woj. łódzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł744 m² 1 747,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną w Łodzi, dzielnica Górna w okolicy skrzyżowania Rzgowskiej i Paderewskiego. Teren ma powierzchnię 744 m2.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 700 m² 87,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1700 m2, leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Do działki dochodzi woda, prąd i światłowód. Świetna lokalizacja w spokojnej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł649 m² 106,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o pow 0,0659 ha położoną w miejscowości Glinnik Al. Bukowa 32. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, media w drodze. Na tym obszarze nie ma obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 600 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

1600 m możliwości na Lublinku! Tu możesz zbudować prawie wszystko poza pałacem królewskim Masz dość szukania działki, która może kiedyś się nada? Oto propozycja, która nada się od razu.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 182 m² 113,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3182m , zlokalizowaną w miejscowości Jordanów, gmina: brzeziny. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni - obiekt chłodniczy , mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w tym powierzchnia socjalno-biurowa).

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 505 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-usługowa w doskonałej lokalizacji! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w okolicy Łasku, o powierzchni 1505 m (nr ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł185,20 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dzień pokazowy tylko 9-10 Maja!, zadzwoń i umów się na prezentację! Jeśli marzysz o domu otoczonym naturą to ta nieruchomość znajduje się w sercu lasu, oferując ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 300 m² 124,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o powierzchni 1300 metrów kwadratowych położona w obrębie Owczary w gminie Mniszków. Działka jest w kształcie prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 360 zł383,40 m² 3 910,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z potencjałem generowania stałego dochodu - Starowa Góra (gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni) Oferujemy przestronny, funkcjonalny budynek o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne położone trzypokojowe mieszkanie o pow 58 mkw z wystawą okien na dwie strony świata. Mieszkanie ma fantastyczny układ ; - Pokoje rozkładowe - Duża kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,50 m² 8 766,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53,5 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Srebrzyńska, nieopodal centrum Łodzi oraz Manufaktury. * doskonała lokalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25a W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 56,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Muchnowie pod Kutnem. Powierzchnia 3000 mkw. Wymiary działki: szer. 21,5 m. dł. 143 m. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł32 m² 5 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż mieszkanie położone w Łodzi przy ul. Rybnej w solidnym bloku z cegły. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących mieszkania z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł86,80 m² 6 336,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:87 m²

Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu. Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25b W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 42,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł66,82 m² 6 719,55 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł166,90 m² 7 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów położonych w dzielnicy Bałuty/ Doły. Inwestycja składa się z trzech budynków: * Dom o pow. 112,13m2 4-pokoje, działka 260m2, garaż.