dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 647 ogłoszeń

1 150 000 zł320 m² 3 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania dom dwu piętrowy z podpiwniczeniem i strychem w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Bałuty w okolicy ulic Pojezierska /rumuńska. Dom o pow. całkowitej 320.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 504 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Koźle, gmina Stryków - dom jednorodzinny w trakcie budowy wraz z dużą działką o powierzchni 4504 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł58,97 m² 8 461,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku. Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach! Spośród.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł154 m² 3 668,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu -osiedle rudunki/podleśna. Dom z końca lat 70-tych ,w zabudowie bliźniaczej ,położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł135 m² 8 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 135 m , usytuowanego na dużej działce o powierzchni 915 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł4 355 m² 98,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny wyskoki gmina stryków działka 4355m 2 Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 4355 m 2 położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Wyskoki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka o powierzchni 921mkw w Łodzi przy ul.Pomorskiej 527, z możliwością zabudowy. - numer działki 616/7 - wymiary : ok. 22,5*41 - kształt prostokąt - teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka w Borszycach gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. Działka o wymiarach 14 m od drogi, x 512 m Media prąd i woda w drodze dojazdowej - do doprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł44,56 m² 9 088,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,56 m , usytuowane na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1977 roku, na Bałutach przy ul. Lutomierskiej 81.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł88,90 m² 4 274,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1879

Mieszkanie do remontu, w bardzo dobrej lokalizacji, tuż przy ul. Piotrkowskiej. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej: 186zł/osoba/miesiąc Powyższe ogłoszenie nie ma charakteru oferty i nie.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 254 m² 21,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| oferta sprzedaży działki w miejscowości Stara Wieś gm. Rozprza Działka o powierzchni 3254m2. Kształt trapezu. Wymiary 67m x 48m x 48m x 65m. Szerokość od ulicy około 67m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 868 m²

Uwaga- świetna inwestycja- skrajne usytuowanie klatki schodowej stwarza możliwość zrobienia 3 mieszkań. Zapraszam na wideo prezentację. Posiadamy w sprzedaży nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 234 000 zł200 m² 6 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 880 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w pięknym i spokojnym miejscu, w otoczeniu przyrody. Działka bardzo duża, prawie 4000m2, do zagospodarowania, dom po remoncie i do umeblowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł57,86 m² 5 271,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: ładnego mieszkania w Zgierzu , osiedle 650-lecia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( 25.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł9 000 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż przemysłowej działki o powierzchni 9.000 m2, zabudowanej halą o powierzchni 1.200m2 + budynek biurowy o powierzchni 300m2. Hala blaszana , ocieplona wysokości 7m w kalenicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,45 m² 4 967,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i przedpokojem o łącznej powierzchni 68.45 mkw, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 2658 m2 w malowniczej miejscowości lubiaszów stary powiat piotrkowski województwo łódzkie. Tereny parku krajobrazowego ,cicha okolica .Blisko tereny leśne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł999 m² 320,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na prywatnym osiedlu przy Lesie Łagiewnickim homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę budowlaną w otoczeniu pól, lasu i zabudowy jednorodzinnej. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł900 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w bardzo dobrej okolicy, w Zduńskiej Woli. Budynek posiada 2 piętra. Na parterze mieści się salon główny, warsztat, wc, garaż z roletami. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 004 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego oczekiwania na urzędnicze decyzje? Ta nieruchomość (dz. nr 166/16) w miejscowości Zagłoba eliminuje największą przeszkodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł235,70 m² 6 996,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Na sprzedaż dom w Łodzi o powierzchni 235,70 m2 na działce o powierzchni 1344 m2. Na parterze salon z wyjściem na taras, kuchnia i toaleta. Na pierwszym piętrze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł181 m² 13 259,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 901 m²

Numer oferty W biurze: sd/kl38/2021 Oferujemy do sprzedaży nieruchomość, która stanowi połączenie domu mieszkalnego oraz budynku gospodarczego zaadaptowanego na warsztat samochodowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

580 360 zł136,65 m² 4 247,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa niższa cena! Nowy, parterowy dom marzeń w sercu natury - Ostrów, gm. Brzeźnio Szukasz wyjątkowego miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ten nowoczesny, przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł89,91 m² 8 886,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Dom z dala od hałasu osiedle Przystań Natura Przystań Natura to miejsce, gdzie naprawdę można odetchnąć od miejskiego zgiełku i poczuć bliskość natury. Zamknięte osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 395 m² 307,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Skierniewicach, na skrzyżowaniu ulicy Miedniewickiej z ulicą Unii Europejskiej, w bliskiej odległości od parku produkcyjnego i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 680 zł53,96 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc. Klucze na już. 0%prowizji. W centrum Łodzi przy ulicy Płockiej 4 czeka na Ciebie atrakcyjne dwupokojowe, słoneczne mieszkanie. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja która zarazem jest.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł105 m² 8 180,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Do sprzedaży dom parterowy, położony w miejscowości Rokszyce II, w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł19,01 m² 5 260,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie posiada status mieszkania oraz posiada własną księgę wieczystą. Lokal znajduje się na 3 piętrze frontowego budynku. Do lokalu została doprowadzona nowa instalacja centralnego ogrzewania (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł89,91 m² 14 447,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł5 000 m² 19,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze bestate nieruchomości Pabianice. Działka rolna z możliwością zabudowy na ok. 900 m.kw. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł62,50 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Niezwykle czyste i ładnie utrzymane mieszkanie mieszczące się na trzecim piętrze w bloku przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość o powierzchni 62,5 m2 jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł9 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dwie działki w miejscowości Jedlno Pierwsze, o powierzchni 9100 m2. Na działce znajduje się drewniany dom. Działki :.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:566 m²

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej w Zgierzu. Nieruchomość położona przy jednej z głównych ulic Zgierza- ul.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł800 m² 211,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane objęte mpzp w Zofiówce gmina Tuszyn. Działki mają numery ewidencyjne: 101/12; 101/13 i 101/14 Działki są położone obok siebie z wydzieloną ślepą.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł8 599 m² 11,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna bez wydanych warunków zabudowy o powierzchni 8599m2. Szerokość frontu działki 29m. W sąsiedztwie działki niezabudowane, o kilkadziesiąt metrów oddalony dom.

Szczegóły ogłoszenia

113 900 zł7 600 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Spokojna wieś w sercu natury Owczary to niewielka, ale urokliwa miejscowość, która oferuje ciszę, spokój i bliskość natury. Otoczenie pól, lasów i łąk sprzyja spacerom, rowerowym.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł3 312,55 m² 3 622,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: sl/klmgb2/2020 Oferujemy do sprzedaży budynek magazynowo -biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 3312,55 m2. Budynek położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum Łodzi ul. Sienkiewicza | 111,75 m | Parking | Potencjał inwestycyjny Na pierwszym piętrze modernistycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 560 zł45,84 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez pcc bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł32,50 m² 7 876,92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania do zakupu lub wynajmu w super lokalizacji?! Zapraszam na prezentację mieszkanie o powierzchni 32,5m2 które składa się z przechodniej kuchni, małego pokoju.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij