dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 642 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 642 ogłoszenia

11 000 zł1 081 m² 10,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0.1081 ha granicząca z lasem, zlokalizowana w miejscowości Owadów, gm. Sławno, pow. opoczyński, woj. łódzkie. Wymiary i kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 702 m² 55,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1702 m , położona w Cedrowicach-Parcela (woj. łódzkie, powiat zgierski, gmina Ozorków). Najważniejsze atuty nieruchomości: przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł308 m² 2 435,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Idealna nieruchomość dla dwóch rodzin! Na zagospodarowanej działce o powierzchni niespełna 1100 mkw znajdują się dwa budynki. Pierwszy z nich to przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł67,80 m² 7 890,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,80 m , położone na IV piętrze w zadbanym budynku na popularnym osiedlu Widok w Skierniewicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł764 m² 209,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną Z domkiem Kustrzyce, gm. Sędziejowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 764 m położona w malowniczej okolicy Kustrzyce, gmina Sędziejowice. Na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł420 m² 2 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy Nieruchomości jaką jest Kamienica, usytuowana w sercu Zduńskiej Woli Nieruchomość znajdująca się przy ulicy Plac Wolności 8 to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Piotrkowie Trybunalskim Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1338 m , położonej w malowniczym zakątku Piotrkowa Trybunalskiego. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59,19 m² 9 461,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja, mieszkanie W samym centrum miasta Z miejskim ogrzewaniem. Oferta sprzedaży mieszkania do remontu w bardzo dobrej lokalizacji, okolice Piotrkowskiej przy brzeźnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy zlokalizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46,11 m² 7 351,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Pajęczno, powiat pajęczański, woj. łódzkie. Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości. Biuro epj Nieruchomości zaprasza do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł3 953 m² 396,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny położony bezpośrednio przy granicy Łodzi i gminy Aleksandrów Łódzki, przy ul. Kąkolowej. Oferta obejmuje grunt z prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł256,12 m² 1 479,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 138 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny w miejscowości Kolonia Plucice, gmina Gorzkowice. Dom o pow. użytkowej 166 m2. Powierzchnia całkowita 256 m2. Powierzchnia zabudowy 127,39m2. Pełna dokumentacja.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł15,67 m² 5 424,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż 2 garaże Łódź, górna (dąbrowa), ul. Gabrieli Zapolskiej 47 Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy dwa murowane garaże zlokalizowane w dzielnicy Łódź Górna (osiedle Dąbrowa), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł295 m² 6 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Jeżeli poszukują Państwo wyjątkowego domu o wysokim standardzie z dużą działką oraz bardzo blisko lasu i rzeki - to ta alternatywa spełni oczekiwania. Lokalizacja: brzeziny, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka zabudowana o powierzchni 1972m2 położona przy ulicy Kleszcz Na działce: 1. budynek piętrowy murowany - bliźniak 12x7m do generalnego remontu. 2. Budynek gospodarczy,.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł137,44 m² 6 104,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:897 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę nieruchomości na sprzedaż, pięknego, wolnostojącego jednorodzinnego domu, o pow. użytkowej 137.44 m2, położonego w spokojnej części Kolumny,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł162 m² 6 049,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Łodzi, na osiedlu Teofilów. Powierzchnia użytkowa tego domu to 162 m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atuty prezentowanego mieszkania: szkoła Podstawowa Basen Poradnia Siłownia Miejskie Centrum Kultury Tkacz Przedszkole Oddział Poczta Polska Sklep spożywczo-przemysłowy Kościół mzk Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 027 m² 876,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej W łodzi, dzielnica górna, ok. oś. Chojny Działka o pow. 1027 m kw., Szer.: ca 21 m kw. Długość: ca 49 m kw. Działka ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki:   Powierzchnia każdej z działek - 890m2. Działki położone są w spokojnej i zielonej okolicy Konstantynowa.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł21 000 m² 4,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 2,1 ha (las mieszany i samosiejki), położona w Bałdrzychowie pod Poddębicami. Łatwy dojazd do działki drogą gruntową. Na las składają się.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł506 m² 197,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest wieczyste użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł58,30 m² 8 542,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży - Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie w Poddębicach, ul. Słoneczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 399 000 zł363 m² 12 118,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Dom z budynkiem usługowym - idealne połączenie życia i biznesu w Łodzi! 233 m domu + 130 m budynku usługowego | duża działka | potencjał inwestycyjny Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50,07 m² 9 287 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnych i zielonych Starych Chojnach. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1054m2, kształt prostokąta, szerokość od ulicy ok 25m. Wymiary: 25m x 42m. Woda i prąd w drodze. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:662 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o 176 m powierzchni użytkowej, położony przy ul. Ustronie w Bełchatowie. To nieruchomość z lat 90., która już w momencie powstania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 687 zł60,65 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu piękne trzy pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w super miejscu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł100 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania na parterze w kamienicy o powierzchni całkowitej ok. 100 m , wraz z ogródkiem o powierzchni ok. 650 m . Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł10 318 m² 66,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! Sprzedaż działki budowlano-leśnej (o pow. 10.318mkw ) położonej w Ciężkowie, w cichym i spokojnym, pełni zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Pod Zamkiem nowoczesność w sercu zielonego Wieruszowa Osiedle Pod Zamkiem to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna narożna działka pod miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan dopuszcza: budowę sieciowego pawilonu handlowego o powierzchni do 1000 m 2 , budowę trzykondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

483 360 zł69,40 m² 6 964,84 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jest 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4m2, położone na 6 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu, w Sieradzu przy ulicy Jagiellońskiej. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł76,30 m² 8 519 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż, piękne, przestronne mieszkanie w Łasku, na Osiedlu Przylesie, na ul. Orzechowej, o pow. 76.3 m2 usytuowane na parterze, z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Posiadamy do sprzedaży dom o łącznej powierzchni 240 m2 znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji idealny punkt na prowadzenie działalności gospodarczej ( kliniki; stomatologii,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieduża działka budowlana - rekreacyjna położona w miejscowości Barkowice nad Zalewem Sulejowskim. Działka znajduje się w odległości około 250 metrów od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52,01 m² 6 902,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyobraź sobie, że wbiegasz na czwarte piętro przy ulicy Broniewskiego, a w Twoich uszach zaczyna grać motyw Gonna Fly Now. To nie są zwykłe schody, to Twój codzienny rytuał, który buduje formę.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij