dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

420 000 zł53 m² 7 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na Radogoszczu Zachodzie, przy ulicy 11-go Listopada. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 900 zł43 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o prywatnym ogrodzie i niezależności, jakie oferuje dom, ale w cenie mieszkania? Mieszkanie M4 w inwestycji Chłodna 5 to idealne rozwiązanie, które łączy te dwie rzeczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komfortowa

Łódź,łódzkie

279 000 zł39 m² 7 093,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu tej uroczej kawalerki na Górnej - Nowe Rokicie ul. Komfortowa 3! To idealna propozycja dla osób poszukujących własnego kącika w dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

393 000 zł45 m² 8 791,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dawno, dawno temu, w sercu Łodzi, na urokliwym osiedlu Teofilów, powstało miejsce wyjątkowe mieszkanie, które czekało na swojego nowego właściciela. To nie zwykłe cztery ściany, to 44,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

429 187 zł38 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,15m2 + narożny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 560 000 zł4 713 m² 543,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Piotrkowa Trybunalskiego nieruchomość znajduje się w terenie oznaczonym symbolem mś:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciasna

Łódź,łódzkie

348 500 zł50 m² 6 997,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży pięćdziesięciometrowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem (obecnie mniejsze pokoje są połączone) położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Ciasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

527 506 zł60 m² 8 759,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkania w Prestiżowej Inwestycji - Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,22 m , III piętro Salon z aneksem kuchennym i balkonem - 22,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

340 000 zł48 m² 7 010,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu 48.5 mkw na 3 pietrze na ulicy Staffa,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

759 000 zł111 m² 6 832,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 111,08 m położone na czwartym piętrze odnowionej kamienicy przy ulicy Lipowej 20 w Łodzi. Opis mieszkania: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Bełchatów,łódzkie

540 000 zł80 m² 6 733,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament jarzębinowa - bezczynszowy Z radością prezentujemy ostatni dostępny apartament w naszej nowoczesnej inwestycji w północnej części centrum Bełchatowa, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jarzębinowa

Bełchatów,łódzkie

780 000 zł119 m² 6 543,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Ostatni dom W inwestycji jarzębinowa bezczynszowy, nowoczesny, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż ostatni wolny dom w prestiżowej inwestycji Jarzębinowa, położonej w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Zduńska Wola,łódzkie

650 000 zł178 m² 3 647,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:765 m²

Zastanawiasz się nad kupnem wygodnego i praktycznego domu z niedużą działką? Szukasz kawałka zieleni do odpoczynku i przestrzeni tylko dla siebie? A jednocześnie bliski dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kowalewice,łódzkie

920 000 zł150 m² 6 119,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, parterowy dom o powierzchni całkowitej ok 150 m 2 i użytkowej 106 m 2 w Kowalewicach. Ulokowany na działce o pow. 1525 m 2. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pszeniczna

Wódka,łódzkie

399 900 zł2 997 m² 133,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Wódka w okolicy pięknych lasów na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Dojazd drogą asfaltową, na działce znajduje się przyłącze wody i prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

869 367 zł76 m² 11 418 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament na łódzkim Polesiu wykończony " pod klucz" - gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania łączącego komfort, nowoczesność i świetną lokalizację? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czestków A

Czestków A,łódzkie

400 000 zł80 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:57 000 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży gospodarstwa rolnego położonego w miejscowości Czestków A (gmina Buczek). Nieruchomość zlokalizowana jest 5 minut drogi od Łasku, 5 minut od Buczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Klonowa

Dąbrowa,łódzkie

675 000 zł114 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy dom wykończony W cenie mieszkania z tarasem, ogródkiem, miejscem parkingowym i garażem. Sprzedam dom wykończony gotowy do zamieszkania na peryferiach Wielunia przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

381 516 zł40 m² 9 569 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem, usytuowane na 4 piętrze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budy

Łódź,łódzkie

1 100 000 zł85 m² 12 941 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o pow. 85 m2, znajdującego się na 1 piętrze tzw. czworaka w nowoczesnym i ekologicznym Osiedlu Marmurowym 2 z 2020 r. przy ul. Budy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Odnowiciela

Łódź,łódzkie

547 000 zł46 m² 11 938 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z ekspozycją okien na północny zachód. Lokal jest nowy i całkowicie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

440 252 zł44 m² 9 899,98 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia z Biura Sprzedaży Mieszkań - Resi Capital. Oferta specjalna mieszkań dwupokojowych w promocji od 9900zł/mkw. Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

383 724 zł42 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

358 072 zł38 m² 9 356,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkania w Prestiżowej Inwestycji - Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 38,27 m , parter z tarasem 10m2 ( bez ogródka) Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sitowa

Sitowa,łódzkie

510 000 zł187 m² 2 725,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 187 m2, położony w malowniczej miejscowości Sitowa w powiecie opoczyńskim. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

570 000 zł49 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne mieszkanie na zamkniętym osiedlu gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

410 784 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym oraz balkonem w świetnej lokalizacji w Łodzi Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łask,łódzkie

219 000 zł47 m² 4 701,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - Łask, ul. Polna Szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego gustu? Zależy Ci na niskich kosztach utrzymania i jasnych, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wydrzyn

Wydrzyn,łódzkie

99 000 zł1 300 m² 76,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pragniemy zaprezentować Państwu ostatnią działkę położoną w miejscowości Wydrzyn niedaleko Łasku. Cena- 99 000 zł Powierzchnia - 1300m2 Numer działki - 151/17 i 151/9 Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

255 420 zł28 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

S p R Z E D A N E Oferta sprzedaży ustawnej kawalerki w nowo budowanym budynku. Bardzo dobra lokalizjacji, kameralny dwupiętrowy budynek, tylko 13 mieszkań. Lokal na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Chróścin

Chróścin,łódzkie

175 000 zł29 580 m² 5,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Vestalia Property przedstawia ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych działek rolnych (z drewnianą stodołą) położonych miejscowości Chróścin (gmina Bolesławiec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

563 417 zł71 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kontakt: proszę o telefon codziennie w godzinach 8-20 Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Najniższa cena: 7950zł/m2 Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Ma 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

540 960 zł56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kontakt: proszę o telefon codziennie w godzinach 8-20 Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji 0% Brak podatku pcc Promocyjna cena: 9600zł/m2 ; 540960zł rabaty: (-2000zł/m2) minus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

491 144 zł42 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia Biura Sprzedaży Mieszkań resi capital. Gwarancja najwyższych rabatów! Apartament znajduje się w budynku rewitalizowanym na terenie Widzewskiej Manufaktury. Zakończenie prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Strzelecka

Łowicz,łódzkie

1 990 000 zł499 m² 3 987,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie budynek inwestycyjny zlokalizowany w Łowiczu przy spokojnej ulicy. Dojazd do Warszawy zajmuje 45 minut. Szybki wyjazd na drogę krajową Warszawa-Poznań. Budynek do tej pory pełnił funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

448 000 zł49 m² 9 189,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na parterze, świeżo po kapitalnym remoncie, usytuowane w doskonałej lokalizacji w Bałutach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karsznice

Karsznice,łódzkie

229 000 zł56 m² 4 096,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone w Karsznicach- zduńska Wola. Mieszkanie mieści się na parterze bloku z cegły i składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pogonowskiego

Łódź,łódzkie

291 291 zł25 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie o powierzchni 25,22m2 + balkon 6,11m2 usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

534 296 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży ustawnego przestronnego mieszkania w nowo budowanym budynku. Bardzo dobra lokalizacji i, kameralny dwupiętrowy budynek, tylko 13 mieszkań. Mieszkanie na pierwszym piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Przerębska

Wola Przerębska,łódzkie

313 866 zł12 944 m² 24,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem Wola Przerębska, 97-515 Masłowice Nieruchomość gruntowa z zabudowaniami, działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sadowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

699 000 zł84 m² 8 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Przepiękny apartament w Piotrkowie Trybunalskim indomo Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony i umeblowany apartament,.