dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

387 090 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży ustawnej kawalerki z ogródkiem w nowo budowanym budynku. Bardzo dobra lokalizacji, kameralny dwupiętrowy budynek, tylko 13 mieszkań. Lokal na parterze, składa se.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kałduny

Kałduny,łódzkie

350 000 zł90 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:897 m²

Opis Dom położony pod Bełchatowem we wsi Kałduny na atrakcyjnej działce o pow.897m2. Na parterze duży salon z aneksem kuchennym(32m2), sypialnia (13m2) oraz łazienka i przedpokój. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

413 858 zł47 m² 8 813 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,96m2 + balkon 5m2, usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność prezentować Państwu przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej i cichej lokalizacji na Teofilowie. Ta wyjątkowa nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Stryków,łódzkie

635 000 zł90 m² 7 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, przedstawiam Państwu ofertę bezpośrednią na sprzedaż dwóch mieszkań na jednej kw. Mieszkania po kapitalnym remoncie; lokal nr 1 i 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Leonardów

Leonardów,łódzkie

159 000 zł1 178 m² 134,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1178 m2, położonej w malowniczym Leonardowie, gminie Zgierz. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobruchów

Dobruchów,łódzkie

239 000 zł9 674 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dobruchowie koło Kwiatkowic - 9674m2. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 9674m2, z czego 2500 m2 to powierzchnia budowlana. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radomsko

Radomsko,łódzkie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,5m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Piastowskiej w Radomsku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ciepłownicza

Bełchatów,łódzkie

2 090 000 zł16 000 m² 130,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Teren W miejskiej strefie przemysłowej możliwa zamiana na: - apartamenty inwestycyjne nad morzem -tańszą inną nieruchomość - lub inne w rozliczeniu może być samochód. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węgierska

Łódź,łódzkie

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z przestronnym i funkcjonalnym mieszkaniem o powierzchni 45 m , położonym w doskonałej lokalizacji na Widzewie w Łodzi. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

295 000 zł32 m² 9 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w Łodzi! Marzysz o własnym mieszkaniu w Łodzi, w spokojnej okolicy, a zarazem blisko wszystkich niezbędnych udogodnień? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

430 000 zł53 m² 8 107,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Mieszkanie w Sercu Łodzi - Kamienica przy ul. Legionów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu uroczego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 53,04 m2 , usytuowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

65 000 zł74 m² 878,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Witam,mam na sprzedaż mieszkanie za odstępne ,mieszkanie 74m 2 pokojowe,znajduje się na śródmieściu ul.jaracza Ogrzewanie centralno-gazowe , kocioł gazowy sprawny Brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Łódź,łódzkie

520 000 zł72 m² 7 173,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj lub zainwestuj w przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji w dzielnicy Łódź "fabryczna" - Śródmieście przy ul. Hugona Kołłątaja 6. Dwupokojowe, dwustronne i jakże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teodora

Łódź,łódzkie

399 500 zł45 m² 8 877,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio Oferuję na sprzedaż nowoczesne w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,05 m w Łodzi w dzielnicy Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

202 500 zł23 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w południowej części miasta. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabowa

Łódź,łódzkie

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3-pokojowe, duże mieszkanie w kamienicy w trakcie rewitalizacji przy ul. Grabowej 13. Mieszkanie o powierzchni niespełna 100m2, znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przanowice

Przanowice,łódzkie

205 000 zł3 700 m² 55,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż! Wydane Warunki zabudowy- możliwość przesłania. *** Wymiary działki: 32m x 120m. Powierzchnia działki - 3700 mkw. Warunki zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Łask,łódzkie

290 000 zł8 081 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o przeznaczeniu przemysłowym, zlokalizowaną w Łasku, przy ul. Utrata. Działka posiada duży potencjał inwestycyjny, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Łódź,łódzkie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na Retkini - ul. Armii Krajowej w Łodzi. Lokal mieszkalny o powierzchni 42 m2, znajduje się na czwartym piętrze bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zachodnia

Łęczyca,łódzkie

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli szukasz siedliska z dala od zgiełku, na pograniczu województwa łódzkiego i wielkopolskiego to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: pieczew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Józefina

Józefina,łódzkie

285 000 zł25 450 m² 11,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 duże działki idealne dla osób szukających miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu. prowadzenia agroturystyki lub zwyczajnie chcących posiadać swój kawałek ziemi z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Łódź,łódzkie

369 000 zł42 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Łódzka giełda nieruchomości .DLA BIURA. Do sprzedania nowoczesne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w samym centrum Łodzi, przy ul. Miedzianej 9 Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Prochowa

Łódź,łódzkie

1 799 000 zł700 m² 2 570 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 195 m²

Na sprzedaż budynek produkcyjno-biurowy z domem jednorodzinny, zlokalizowany w Łodzi przy ul. Prochowej, w pobliżu ul. Konstantynowskiej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Łódź,łódzkie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe, jasne mieszkanie z balkonem (loggia) o powierzchni ok. 46 metrów kwadratowych, zlokalizowane w wyjątkowej zielonej okolicy przy ul. Tyrmanda 3 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

347 000 zł58 m² 5 982,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy z duszą, usytuowane w samym sercu Łodzi, przy Alei Piłsudskiego 35, to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających przestrzeni do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bądzyń

Bądzyń,łódzkie

350 000 zł2 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie sprzedaży działki w Bądzyniu (jeden właściciel) Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2000 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kudrowice

Kudrowice,łódzkie

188 000 zł850 m² 221,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka na sprzedaż - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Oferuje na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 850 m , położoną w Kudrowicach koło Pabianic. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Paryska

Łódź,łódzkie

300 000 zł34 m² 8 751,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wprowadzenie Zainwestuj w Dwupoziomowy apartament po generalnym remoncie, tuż przy parku! W bliskim położeniu od trasy wz, centrum miasta i Uczelni Wyższych. To unikatowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Łódź,łódzkie

629 000 zł53 m² 11 893 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Targowej 53. Mieszkanie o powierzchni 52,89 m2 znajduje się w inwestycji Diasfera w centrum Łodzi. Składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Karolewska

Łódź,łódzkie

940 000 zł112 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj na prywatnym osiedlu w centrum Łodzi! Niewielka odległość do Centrum Handlowego "pasaż Łódzki", dworzec Kaliska oraz ulicy Piotrkowskiej! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Łódź,łódzkie

330 000 zł37 m² 8 982,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zamieszkaj w spokojnej i zielonej okolicy! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: chojny-Dąbrowa, ul. Tatrzańska 104 Metraż: 36,74 m O mieszkaniu: to przytulne mieszkanie na parterze idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

466 599 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w przedsprzedaży z odbiorem w IV kwartale 2024r. Nowoczesny projekt mieszkaniowy realizowany w dzielnicy Polesie, nieopodal największego zieleńca w Łodzi - Parku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Poddębice

Poddębice,łódzkie

115 000 zł3 263 m² 35,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecamy działkę z Warunkami zabudowy na budynek mieszkalny parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym, w Mrowicznej k. Poddębic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Zimna Woda

Łódź,łódzkie

49 500 zł914 m² 54,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker zdecydowanie polecm działkę na cele rekreacyjne , / nr 126/7 / polozona , na Bałutach, okolice ul. Zimnej Wody., dojazd od ulicy Aleksandrowskiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gieski

Gieski,łódzkie

415 000 zł78 m² 5 320,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 163 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem idealna do zamieszkania i prowadzenia działalności! Na sprzedaż: dom z halami użytkowymi na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wigury

Łódź,łódzkie

445 000 zł46 m² 9 624 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w rewelacyjnej lokalizacji. Lokal o powierzchni 46,24 m2, położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Wigury. Kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Moskule

Łódź,łódzkie

690 000 zł168 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:16 630 m²

Dom w stanie surowym otwartym 168 m 2 - Łódź ul. Moskule Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzonego położonego w malowniczej i spokojnej części Łodzi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy o powierzchni niespełna 70 m 2 , ulokowany na doskonale zagospodarowanej i zadbanej działce budowlanej o powierzchni 2100 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

420 000 zł53 m² 7 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na Radogoszczu Zachodzie, przy ulicy 11-go Listopada. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chłodna

Pabianice,łódzkie

259 900 zł43 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy marzysz o prywatnym ogrodzie i niezależności, jakie oferuje dom, ale w cenie mieszkania? Mieszkanie M4 w inwestycji Chłodna 5 to idealne rozwiązanie, które łączy te dwie rzeczy.