dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołkowskiego

Łódź,łódzkie

323 000 zł48 m² 6 729,17 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 5 minut pieszo do szpitala Kopernika i bardzo blisko Politechniki Łódzkiej. Bardzo dobry punkt komunikacji miejskiej: liczne autobusy i tramwaje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

1 075 000 zł194 m² 5 541,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Sprzedam lokal użytkowy z możliwością przekształcenia na mieszkalny w ścisłym centrum Łodzi o powierzchni 194m2, sklimatyzowany, z 5 miejscami parkingowymi I salą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

389 000 zł59 m² 6 603,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy Akademii Muzycznej, 700 m od Manufaktury. Komfort lokalizacji (zieleń, cisza, spokój) połączony z szybkim dostępem do Twoich aktywności (tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radomsko

Radomsko,łódzkie

439 000 zł58 m² 7 568,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym w Centrum Radomska. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,łódzkie

889 000 zł95 m² 9 357,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Wolnostojący Dom o Powierzchni 95 m z Pięknym Ogrodem w Okolicach Andrespola Na sprzedaż wyjątkowy dom budowany w 2014r o powierzchni 95 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Benoit

Łódź,łódzkie

1 519 000 zł146 m² 10 404,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu zlokalizowanego na cichym i rodzinnym osiedlu Leśnym w Łodzi-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Pabianice,łódzkie

229 000 zł65 m² 3 523,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż lub zamianę! Na sprzedaż Bezczynszowe mieszkanie 65 m z ogródkiem ul. Młynarska Oferuję na sprzedaż lub zamianę mieszkanie o powierzchni 65 m znajdujące się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

336 000 zł60 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , znajdujące się na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie przytulne w dobrze skomunikowanej okolicy Piotrkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Łódź,łódzkie

299 000 zł42 m² 7 048,56 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 42,42 mkw, zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w dzielnicy Łódź-Retkinia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Kutno,łódzkie

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 na parterze, znajdujące się w prestiżowej lokalizacji - Stara Piekarnia przy ul. 29 Listopada. Ta nieruchomość na rynku wtórnym to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Srebrna

Łódź,łódzkie

899 999 zł88 m² 10 262,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal gastronomiczny 87,70 m gotowy, dochodowy biznes! Łódź, bałuty ul. Srebrna Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 90 m , zlokalizowany na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

:dodatkowe informacje Prąd: jest Woda: jest Ogrzewanie: pompa ciepła Kanalizacja: oczyszczalnia ekologiczna Balkon: jest Liczba balkonów: 2 Powierzchnia ogródka [m2]: 250 Rodzaj domu: szeregowiec Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łowicz

Łowicz,łódzkie

1 237 040 zł8 836 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 8,836 m2, położona w sercu Łowicza, przy trasie Poznańskiej. Idealne miejsce na Twoje przedsięwzięcie - działka ta ma przeznaczenie usługowo-budowlane. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska

Łódź,łódzkie

400 000 zł45 m² 8 863,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zamieszkaj w spokojnej i zielonej okolicy! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź- bałuty, ul. Gdyńska 5 Metraż: 45,13 m O mieszkaniu: to przytulne mieszkanie na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piotrków Trybunalski,łódzkie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie mieszczące na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Litewskiej o powierzchni 38 m2 Nieruchomość po generalnym remoncie przeprowadzonym w tym roku! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Włókniarzy

Łódź,łódzkie

329 000 zł37 m² 8 844,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Łódź, polesie - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni odświeżone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

279 000 zł37 m² 7 593,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,74 m , usytuowane na drugim piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku. Nieruchomość ta stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żytnia

Łódź,łódzkie

277 092 zł22 m² 12 595,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Łodzi, 2 minuty od Manufaktury. Mieszkanie posiada 21,48 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudzka

Łódź,łódzkie

380 500 zł37 m² 10 283,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez prowizji! 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem gotowe do wprowadzenia! Łódź, ul. Rudzka 3 (górna), blisko skrzyżowania z ul. Pabianicką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrenki

Łódź,łódzkie

415 000 zł44 m² 9 326 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Radogoszczu. Opis lokalizacji: mieszkanie położone jest na osiedlu Radogoszcz Wschód przy ul. Syrenki. Spokojna okolica z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gościnna

Łódź,łódzkie

435 000 zł61 m² 7 111,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na Chojnach ul. Gościnna 4/6 Mieszkanie o powierzchni: 61,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja T. Kościuszki

Łódź,łódzkie

180 000 zł38 m² 4 725,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1947

Nowa cena Prezentujemy 1-pokojowy, rozkładowy lokal mieszkalny o powierzchni ok. 39 metrów kwadratowych, zlokalizowany w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Kościuszki 32. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piotrkowska

Opoczno,łódzkie

7 000 000 zł1 450 m² 4 827,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 535 m²

Na sprzedaż obiekt hotelowo-restauracyjny, opoczno woj. Łódzkie wgn Commercial oferuje na sprzedaż atrakcyjny, doskonale prosperujący obiekt hotelowo-restauracyjny, położony w Opocznie woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Transportowa

Łódź,łódzkie

1 149 000 zł318 m² 3 613 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Zapraszamy do odkrycia tego wyjątkowego domu w Łodzi, ul. Transportowa 28a! Ta urocza nieruchomość o powierzchni użytkowej około 155 m z dwustanowiskowym garażem to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. marsz. Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

424 065 zł50 m² 8 481,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje w okazyjnej cenie tylko w lipcu! Oddanie budynku jeszcze w tym roku (2025r.) ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE - RABATY TYLKO DLA OSÓB OBECNYCH NA MIEJSCU! Szukasz nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Łódź,łódzkie

715 000 zł68 m² 10 514,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Są adresy, które mówią same za siebie. Julianów to jedno z tych miejsc, gdzie ludzie nie przeprowadzają się przypadkiem tu się chce mieszkać. Zielona dzielnica willowa, niska zabudowa, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

:dodatkowe informacje Prąd: jest Woda: jest Dojazd: asfaltowa Otoczenie: działki zabudowane Ogrzewanie: pompa ciepła Kanalizacja: szambo Odległość do komunikacji publicznej [m]: 200 Odl. do sklepu [m]:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sokolniki,łódzkie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Dom znajduję się w miejscowości Sokolniki - oddalonej o 3,4 km od miejscowości Sokolniki-Las! Około 40min (25km) samochodem od Centrum Łodzi. Na prezentowaną nieruchomość składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

410 000 zł52 m² 7 926 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie w centrum ul. Żeromskiego (przy ul. Próchnika) 410.000 zł (lokal) + garaż z komórką 45.000 zł Zalety nieruchomości: - lokalizacja w centrum - budynek z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ożegowska

Działoszyn,łódzkie

899 000 zł159 m² 5 639,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Działoszynie przy ul. Ożegowskiej. Cechy nieruchomości: powierzchnia ~ 159,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 31 m , położona przy ul. Wyszyńskiego w zielonej i dobrze skomunikowanej części Retkini. Mieszkanie jest do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

950 000 zł7 809 m² 121,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 7 809 m2 położona w Pabianicach, z dala od ruchliwej ul. Warszawskiej, wśród innych powstających domów wolnostojących oraz firm świadczących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

499 900 zł57 m² 8 702,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wprowadzenie Piękny dwupokojowy apartament wykończony pod klucz w centrum Łodzi przy ul. Jaracza 21. Może stać się Twój od zaraz bez dodatkowych kosztów dla pośrednika. Kamienica po generalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

366 192 zł41 m² 8 860,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, usytuowane na parterze w nowym 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

690 000 zł205 m² 3 372,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:910 m²

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję do sprzedania atrakcyjną nieruchomość , dom mieszkalny dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

680 000 zł67 m² 10 083 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nie musisz być Larą Croft, żeby przeżyć przygodę życia. Wystarczy, że odkryjesz to 3-pokojowe mieszkanie na Olechowie. Nie ma tu grobowców, pułapek ani zagadek do rozwiązania. Ale jest spokojna.