dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kaliska

Sokolniki-Las,łódzkie

270 000 zł1 711 m² 157,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1711 mkw, położoną w malowniczej miejscowości Sokolniki-Las w gminie Zgierz. Działka znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołowa

Łódź,łódzkie

495 281 zł53 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapytaj o Dodatkowy Rabat! Kup Bezpośrednio od Dewelopera w Ścisłym Centrum Łodzi! To Twoja szansa na mieszkanie w sercu miasta z dużym rabatem zadzwoń lub napisz, by poznać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niciarniana

Łódź,łódzkie

159 000 zł30 m² 5 235,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Oferujemy do sprzedaży dużą kawalerkę usytuowaną na parterze zabytkowej kamienicy położonej w dzielnicy Widzew przy ul. Niciarnianej 5. Mieszkanie z ogrzewaniem i ciepłą wodą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 1 Maja

Ksawerów,łódzkie

820 000 zł330 m² 2 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Oferta sprzedaży dużego domu dla inwestora W ksawerowie Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną duży dom na sprzedaż, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Babickiego

Łódź,łódzkie

319 000 zł31 m² 10 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% Sprzedaż bezpośrednia Wszystko nowe! Oferujemy Państwu przepięknie wykończoną kawalerkę o powierzchni 31 m2 pokój z osobną kuchnią i łazienką z wc. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

333 088 zł37 m² 9 105,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje miejsce w samym sercu Łodzi! Szukasz kompaktowego, stylowego mieszkania w centrum Łodzi, z którego wszędzie masz blisko? To 2-pokojowe mieszkanie (36,58 m ) to idealna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

334 000 zł38 m² 8 752,62 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem , znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu na Widzewie - Zarzewiu. W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborskiego

Łódź,łódzkie

699 000 zł109 m² 6 401,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż - Najbardziej energooszczędny apartament 109,20 m - Nowosolna, łódź -kup bezpośrednio od dewelopera -brak prowizji -brak podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

375 900 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m2 z balkonem loggia, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Marszałka Józefa Piłsudskiego

Łódź,łódzkie

349 000 zł34 m² 10 198,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Śliczna kawalerka z pięknym widokiem. Elegancka kawalerka zlokalizowana w apartamentowcu z windą, bardzo blisko centrum miasta. Czysta i gotowa do wprowadzenia, przyjemny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 55 m ul. Lecznicza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołłątaja

Radomsko,łódzkie

3 500 000 zł300 m² 11 676,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Na sprzedaż kamienica "lofty Kołłątaja" w stylu industrialnym w stanie deweloperskim+. Spodziewany zwrot z najmu wszystkich mieszkań przy proponowanej cenie wynosi ok. 6%. Działka: 1,296.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

420 000 zł53 m² 7 923,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Retkinia. Popiełuszki 37 nie adres, tylko stan umysłu. Są miejsca, które po prostu istnieją i są takie, które żyją razem z Tobą. To mieszkanie to drugi rodzic Twoich dzieci. To kochanek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Walichnowy

Walichnowy,łódzkie

859 000 zł139 m² 6 179,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Neo Nieruchomości prezentuje energooszczędny dom parterowy w miejscowości Kąty Walichnowskie. Sam dom położony jest na działce 1000 m2. W okolicy zabudowa jednorodzinna i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

315 000 zł44 m² 7 175,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które ma to coś, ale nie kosztuje jak nowy Mercedes? A może chcesz zainwestować i wynająć komuś przytulne cztery kąty bez generowania siwych włosów? Oto propozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mackiewicza

Łódź,łódzkie

455 000 zł49 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: położona jest na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch rozkładowych pokoi, korytarza z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Łódź,łódzkie

347 000 zł38 m² 9 076,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne dwa pokoje na Retkini - 38m z balkonem! Na sprzedaż klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m , zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szwadronowa

Łódź,łódzkie

927 780 zł99 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! Brak pcc! Klucze już dziś! 0% prowizji! Istnieje możliwość zakupienia takiego apartamentu "pod klucz". Gotowego do wprowadzenia. Na już! Cena podana w ogłoszeniu dotyczy stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

648 000 zł53 m² 12 226,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość: położona jest na 1 piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z windą, wybudowanym w 2024r. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierska

Łódź,łódzkie

1 019 900 zł108 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 108,5 m2. Do mieszkania wchodzi się schodami, na parterze znajduje się prywatne pomieszczenie gospodarcze z klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szwadronowa

Łódź,łódzkie

832 000 zł89 m² 9 394,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! Brak pcc! Klucze już dziś! 0% prowizji! 2 mp Gratis! Istnieje możliwość zakupienia takiego apartamentu "pod klucz". Gotowego do wprowadzenia. Na już! Zapraszam na prezentację. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

440 000 zł47 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: położona jest na parterze w 10-piętrowym wieżowcu z windą. Składa się z salonu z wyjściem na dość duży balkon z widokiem na zieleń, ustawnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łowicka

Skierniewice,łódzkie

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:846 m²

sprzedaż dom w atrakcyjnej lokalizacji Skierniewic. Komfort życia we własnym domu z szybkim dostępem do miejskich udogodnień. Świetna oferta dla młodych rodzin. Działka: 846mkw Typ zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowe Sady

Łódź,łódzkie

563 900 zł47 m² 11 997,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż - Nowe Sady, 47 m , 563 900 zł Prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

337 000 zł18 436 m² 18,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę rolno-budowlana położoną w Grodzisku tuż pod Rzgowem. Działka o wymiarach 24 x 768 w kształcie prostokąta. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek

Osiek,łódzkie

250 000 zł54 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Osiek gm. Galewice. Przedstawiamy Państwu ofertę domu jednorodzinnego położonego na malowniczej, dużej działce w Osieku. Działka o powierzchni 1370m , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Łódź,łódzkie

219 000 zł28 m² 7 952,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy w centrum Łodzi, przy ul. Przędzalnianej. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania w Łodzi na zielonym osiedlu Dąbrowa. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

310 000 zł44 m² 6 974,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 44,45 m , położonego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Wielkopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Łódź,łódzkie

669 000 zł70 m² 9 594,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,73 m z dużym ogrodem, z własnym garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość składa się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radwańska

Łódź,łódzkie

605 000 zł63 m² 9 650,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 28 m - serce mieszkania, idealne do wspólnego spędzania czasu Dwie ustawne sypialnie - komfortowe miejsca do wypoczynku lub pracy Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

423 621 zł43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Planowana data oddania: koniec 2025 Zapraszam do kontaktu tel. Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m z balkonem. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Pabianice,łódzkie

1 699 000 zł360 m² 4 719,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: kamienica inwestycyjna w centrum Pabianic ul. Zielona Lokalizacja: ścisłe centrum Pabianic, ul. Zielona Powierzchnia budynku: 360 m Powierzchnia działki: 818 m Rok budowy: 1920.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

359 000 zł40 m² 8 877,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą komfortowego, 2pokojowego mieszkania o powierzchni 40m2, położonego na łódzkim Karolewie! [w pigułce]: - 2 pokoje - 3 piętro - Blok z cegły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Łódź,łódzkie

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z windą. Idealne dla rodziny jak i pary, bądź jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zakrzówek Szlachecki

Zakrzówek Szlachecki,łódzkie

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z zabudowaniami w malowniczej okolicy - Zakrzówek Szlachecki Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i rozpoczęciu spokojnego, wiejskiego życia blisko natury? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poddębice

Poddębice,łódzkie

249 000 zł37 600 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam ziemię rolną w miejscowości Krępa Parcele gmina Poddębice. Działka nr. 129i 130 w jednym kawałku.Dojazd drogą asfaltową. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nawrot

Łódź,łódzkie

249 000 zł20 m² 12 266 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż jednopokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 20,30 m2 położone w wyremontowanej kamienicy w centrum Łodzi przy ul. Nawrot 39 (5 min do ul. Piotrkowskiej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Łódź,łódzkie

595 968 zł57 m² 10 402,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

? kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Wysoki standard inwestycji: funkcjonalny układ - idealny dla rodziny lub osób potrzebujących więcej przestrzeni Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Pabianice,łódzkie

245 000 zł2 952 m² 82,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu działkę budowlaną nr 35/2 o powierzchni 2952 m , położona w malowniczej i spokojnej okolicy w Pabianicach przy ul. Leśnej. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Armii Krajowej

Piotrków Trybunalski,łódzkie

259 000 zł48 m² 5 449,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwa pokoje 47,53 m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku Układ : -przedpokój -łazienka -kuchnia -sypialnia -pokój z balkonem Mieszkanie do remontu , na pierwszym piętrze.