dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 642 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 642 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dlaczego warto wybrać Kębliny? Kębliny to malownicza miejscowość położona w gminie Zgierz, około 12 km na północny wschód od Zgierza i 17 km na północ od Łodzi Wikipedia. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,80 m² 5 626,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie w Mieczysławowie pod Kutnem. 6 km. do centrum Kutna. Blok z wielkiej płyty po termomodernizacji. I piętro, 63,8 mkw., 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł103,85 m² 6 644,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże atrakcyjne mieszkanie w zadbanej kamienicy w Centrum Łodzi, ok. Narutowicza i Dworca łódź fabryczna kupujący 0% prowizji! rejon uniwersytetu łódzkiego - idealne dla studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł30 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu położonego w Radomsku przy ulicy Reymonta. Najważniejsze atuty: doskonała lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 385 m² 691,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 134 m²

Bełchatów, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość usługowo-biurową o łącznej powierzchni 2.385 m2, położoną w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł49,80 m² 6 405,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego W kamienicy W łodzi przy ul. Piotrkowskiej Mieszkanie o pow. 49,80 m kw. , położone jest na trzecim piętrze w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł38,10 m² 4 593,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Anie mieszkanie Z potencjałem W sercu miasta ul. Kościuszki | 2 pokoje | kamienica | poddasze Są mieszkania pod klucz i są takie, które można stworzyć całkowicie po swojemu To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł195 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom z działką wraz budynkami gospodarczymi kalonka - gm. Nowosolna - powiat Łódzki Wschodni Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich 5km od Łodzi w okolicy kopanka, wódka,.

Szczegóły ogłoszenia

98 360 zł1 300 m² 75,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o powierzchni 1300 mkw lub 1304 mkw. Położone w miejscowości Włyń, gmina Warta, powiat sieradzki. Działki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 472 700 zł98,18 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: przestronny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63,91 m² 5 632,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy z 1943 roku. Lokal po generalnym remoncie gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł68,52 m² 5 720,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Bełchatów 5 pokoi z antresolą, ul. Słowackiego Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości. Biuro epj Nieruchomości z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł350 m² 2 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Uwaga! Serdecznie polecamy! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem o charakterze usługowo-mieszkalnym. Budynek został zbudowany w 1994 r w.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 068 m² 299,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji- do sprzedania działka budowlana z Warunkami Zabudowy, o bardzo szerokim froncie ok. 27m. Działka płaska, położona przy samym Osiedlu ( ul. Owsiana- polna). Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 380 m² 180,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w Tuszynie przy ulicy Poddębina. Nieruchomości objęte mpzp, większość terenu z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne, pozostała część jako.

Szczegóły ogłoszenia

242 475 zł915 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka o powierzchni 915 m2 w Zgierzu Oferujemy wyjątkowe działki położone w atrakcyjnej okolicy - idealne dla osób ceniących spokój, naturę i komfort zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 394 m² 179,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna | Radomsko | 2394 m | strefa przemysłowo-usługowa Na sprzedaż działka inwestycyjna o numerze ewidencyjnym 165 (obręb 003) , położona w Radomsku ,.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł4 000 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn wraz z chłodnią i mroźnią. Lokalizacja okolice Radomska. Chłodnia 3200 m2 + biura-socjal 500 m2 Powierzchnia działki wynosi ok 6 hektary. Chłodnie składowe są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wola Żytowska , gm. Pabianice działka rolna 997 m w cichej okolicy. Działka położona w województwie łódzkim, w powiecie pabianickim, w gminie Pabianice, w Woli Żytowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł104 m² 4 509,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Widzisz ten dom w zabudowie bliźniaczej? Może być Twój w najbliższym czasie. Nim zdecydujesz się zadzwonić przeczytaj to co napisałam na jego temat. Wybudowany został w 1972 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł400 m² 6 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną z ogromnym potencjałem w ścisłym centrum Kutna przy ulicy Barlickiego. Działka o powierzchni 3052 m zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł39,98 m² 13 631,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA balkon czy na balkon?autem czy samolotem? Oto jest pytanie!masz problem z podejmowaniem decyzji? To świetnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wyzwanie, które pokochasz. Przedstawiam apartament.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł57,86 m² 6 740,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku w cichej i spokojnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort życia i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

63 300 zł828 m² 76,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt pod zabudowę (oznaczenie Bi) .Działka 828 m2 .szerokość ok.35 m głebokość 27.Nieogrodzona.Media w ulicy głównej(prąd,wodociąg,kanalizacja).Wystąpiono o warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 058 042 zł74,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Niepowtarzalna okazja: funkcjonalny apartament w inwestycji Folwark Scheiblera miejscu, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł97,34 m² 7 694,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka o powierzchni 1161m2 - dom 1-poziomy o powierzchni użytkowej 97,34m2 - pomieszczenie gospodarcze - kotłownia Na prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością 3 pokoi | Łódź, ul. Tokarzewskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,16 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł152,20 m² 5 847,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

| kamienica przy Starówce w Piotrkowie do sprzedania Oferujemy do sprzedania budynek "plomba" przy ul. Rycerskiej w Piotrkowie T. Trzy kondygnacje o łącznej powierzchni użytkowej 152,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 174 zł39,14 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja przy ul. Pogonowskiego - 1000m od deptakowej części ul. Piotrkowska / 6 Sierpnia oraz w podobnej odległości od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego minimetra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

306 499 zł37 m² 8 283,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m2 - kilka minut spacerem od Manufaktury! Lokal zlokalizowany jest na 3 piętrze w bloku z cegły. Dużym udogodnieniem jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 459 m² 1 233,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny zlokalizowany w sercu łódzkiego Polesia, bezpośrednio przy ul. Srebrzyńskiej 111. Nieruchomość posiada pełne uzbrojenie i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł202 m² 4 356,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Przed prezentacją podpisywany jest protokół przekazania informacji O nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł244 m² 4 487,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam lokal w budynku biurowo usługowym w Kutnie przy ul. Grunwaldzkiej 5. III piętro z windą, 244 mkw. Całe piętro budynku. Okna na trzy strony. Lokal o przeznaczeniu biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł120 m² 2 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę domu w Zgierzu Dom w Proboszczewicach o powierzchni 120m2 składający się z: parteru: salon, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł89 m² 11 797,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Horyzont Nowosolnej: twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecując dzień.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Łódź, ul. 1 korpusu Pancernego wp Powierzchnia: 5226 m | Warunki zabudowy wydane | Prąd jest, woda, gaz w drodze | Wjazd na S14 w zasięgu kilku minut! Masz nosa do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł10 069 m² 51,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki nr 694/3 w Rząśni Podstawowe informacje: numer działki: 694/3 Identyfikator: 100905_2.0013.694/3 Powierzchnia: 10 069 m Wymiary: długość 280 m szerokość na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108 m² 8 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom położony w spokojnej części Zgierza, usytuowany na dużej działce o powierzchni 1772 m . Budynek jest podpiwniczony, a przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł353,66 m² 4 806,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 425 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-biznesowym, położona w prestiżowej lokalizacji w Poniatowie, zaledwie 5 minut od centrum Piotrkowa Trybunalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3001 m2 położona w miejscowości Anielin Swędowski - gmina Stryków, ul. Kwiecista. Działka budowlana objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący idealny dla rodziny lub pod działalność Na gabinety medycyny estetycznej, biura kancelarii, gabinety lekarskie, przedszkole, szkołę językową, itp. Oferta na wyłączność, dostępna.