dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 643 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 643 ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m , położona na 6. piętrze w wieżowcu z nową windą, przy ul. Babickiego 8 w Łodzi. Mieszkanie znajduje się w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł114 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 507 m²

To co stworzysz z tego domu, będzie budzić podziw otoczenia- projekt to zapewnia- reszta w Twoich rękach. Nowy Ochędzyn to niewielka miejscowość w województwie łódzkim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w dzielnicy Łódź Górna (dąbrowa). Lokal znajduje się na parterze w niskim, ocieplonym bloku z cegły. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 465 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja : sprzedaży budynku mieszkalnego parterowego o pow. całkowitej ok. 75 mkw. (w tym ok. 64m2 powierzchni użytkowej).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Kupujesz grunt z jasnym przeznaczeniem i bez niepewności formalnej. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł36,49 m² 10 386,41 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem - idealne na start lub pod inwestycję! Mieszkanie nr 17 to funkcjonalna i nowocześnie zaprojektowana przestrzeń, która łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł23 016 m² 65,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/mp81/2022 Mamy do zaoferowania teren w doskonałej lokalizacji na pograniczu Łodzi i Andresopla (w granicy administracyjnej miasta Łodzi). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł108 m² 6 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu na ulicy Dolnej 40. Dom o powierzchni 108m2 w zabudowie bliźniaczej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 733 m² 48,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz atrakcyjnej i uzbrojonej działki? cena do negocjacji - zaproponuj swoją cenę! Świńsko - wieś w Polsce położona w woj. łódzkim, w powiecie tomaszowskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania 25,92m mieszkanie 1 pokojowe. Masz dość remontów i dodatkowych kosztów? To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz! Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł800 m² 2 248,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży kompleks produkcyjny składający się z hal produkcyjnych, namiotów magazynowych oraz zaplecza biurowo - socjalnego oraz duży dom jednorodzinny we Wróblewie, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 550 m² 47,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane o łącznej pow. 5590m2 Działki znajdują się w miejscowości Dubidze-Kolonia gm. Nowa Brzeźnica Wymiary: 28x90 Media: prąd, woda w drodze Rodzaj kanalizacji: brak.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł58,70 m² 6 643,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,7 m, położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Skłodowskiej w Kutnie. Lokal jest jasny i przestronny, idealny dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o powierzchni 1461m 2 położona w miejscowości Anielin Swędowski (gm. Stryków). Działka ogrodzona z jednej strony siatką. Wymiary działki: front ok. 30m, tył ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania). Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 000 zł12 847 m² 2 568,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:41 765 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-przemysłowy o całkowitej powierzchni zabudowy ok. 12 847 mkw. Cały kompleks składa się z czterech połączonych hal magazynowych powstałych pomiędzy 1998.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł52,97 m² 7 929,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/ks/53/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, idealne dla pary bądź rodziny z dziećmi zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53,22 m² 10 428,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,22 m2 w budynku z 2015 roku do zamieszkania po remoncie na osiedlu Teofilów przy ulicy Kaczeńcowej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł77,78 m² 7 714,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji. Witam zainteresowanych super ofertą-)) Dzisiaj proponuję Państwu apartament w promocyjnej cenie wraz z miejscem parkingowym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 438 m² 28,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Strobów, w gminie Skierniewice, w powiecie Skierniewickim. Duża działka o powierzchni 4438 m2, z czego: około 1100 m2 to działka.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł48,63 m² 10 569,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowo oddanej inwestycji w Łodzi. w pobliżu parków im.Jana Matejki i Roberta Baden- Powella Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,71 m² 7 159,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Bolesława Prusa w Łodzi to doskonałe połączenie miejskiej wygody i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł262 m² 4 007,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Pabianicach (piaski) o powierzchni użytkowej 180 m + 83 m piwnicy, usytuowany na działce 629 m . Nieruchomość z 1986 roku, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł11 955 m² 119,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji na temat tej wyjątkowej oferty inwestycyjnej. To doskonała okazja dla tych, którzy poszukują dobrze zlokalizowanej działki z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł44,69 m² 10 516,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: śródmieście, okolice Kilińskiego i Wschodniej. Blisko do deptaka przy.

Szczegóły ogłoszenia

584 080 zł59,60 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

| szczegóły dotyczące lokalu: lokal o powierzchni 59,60 mkw. składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 pokoi, 2 łazienek, 2 przedpokoi pełne wyposażenie w cenie loggia.

Szczegóły ogłoszenia

1 206 000 zł9 279 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Brużyczce Małej Działka budowlana o powierzchni 9279m2, nieogrodzona. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku na Widzewie. Składa się z: salonu z wyjściem na dużą loggię, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,70 m² 7 559,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,7 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Bałuckiego 6/8.

Szczegóły ogłoszenia

231 360 zł1 928 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Zgierzu świetna lokalizacja! Przedstawiamy działkę o powierzchni 1928 m , położoną w Zgierzu przy ul. Kwarcowej. Jest to nieruchomość o prostokątnym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,03 m² 8 416,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone na wysokim parterze w solidnym, zadbanym bloku przy ul. Kosmonautów. Do lokalu przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w Dworszowicach Pakoszowych, gm. Sulmierzyce epj Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Dworszowice Pakoszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł150 m² 5 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 150 m2, usytuowanego na działce o powierzchni 660 m2 w sercu uzdrowiskowego Uniejowa. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

W życiu bywa różnie. Czasami marzymy o własnym kawałku ziemi, choć zasoby pozwalają nam szukać raczej mieszkania Jeśli jesteś właśnie w takiej sytuacji, zapraszamy Cię do Pęczniewa! Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sobień. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 100 m² 42,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pięć działek budowlanych, każda o powierzchni ok 2100m2. Ciekawe i ładnie położone działki w kształcie prostokąta. Główna droga asfaltowa, pierwsza i ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 551,60 m² 248,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 1551,6 m , położona przy ulicy Krzywej w Kutnie, w sąsiedztwie Parku Wiosny Ludów. Atrakcyjna lokalizacja łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 717 m² 288,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży komfortowy dom rekreacyjny położony na peryferiach Piotrkowa Trybunalskiego. Świetna nieruchomość pod rekreację, letnisko bądź po pewnych przeróbkach nawet do całorocznego.

Szczegóły ogłoszenia

676 445 zł69,40 m² 9 747,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | 69,40 m | Złotno Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m , położone na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,50 m² 6 623,38 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania, gdzie praca zdalna nie koliduje z odpoczynkiem? A może cenisz sobie święty spokój i brak sąsiadów tupiących nad głową? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję w Łodzi? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w sercu miasta, zaledwie kilka kroków od centrum!.