dowolna

Nieruchomości łódzkie - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 650 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolbe

Radomsko,łódzkie

799 000 zł148 m² 5 398,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:328 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stylu glamour | Radomsko, ul. Kolbego Szukasz gotowego do wprowadzenia domu, który łączy elegancję z funkcjonalnością? ema Nieruchomości ma dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Starowa Góra,łódzkie

990 000 zł1 422 m² 696,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka zabudowana z budynkiem o powierzchni użytkowej 25 m2, w konstrukcji lekkiej, z ocieplonych modułów, przeszklonym. Sufit, podłoga oraz ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Prusicko,łódzkie

119 000 zł2 454 m² 48,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż - Prusicko, gmina Nowa Brzeźnica, woj. łódzkie ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż lokal o powierzchni 57m2 znajduje się na 4 piętrze w wieżowcu z windą. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon, - pokój, - pokój, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wygodna

Łódź,łódzkie

395 000 zł58 m² 6 861,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Oferujemy trzypokojowe mieszkanie położone w wieżowcu przy ul. Wygodnej. Nieruchomość o całkowitej powierzchni wraz z komórką lokatorską ( we własności, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kolbe

Radomsko,łódzkie

799 000 zł148 m² 5 398,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stylu glamour | Radomsko, ul. Kolbego Szukasz gotowego do wprowadzenia domu, który łączy elegancję z funkcjonalnością? ema Nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 1 piętrze 10-piętrowego wieżowca z windą na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. Lokal utrzymany jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Radomsko,łódzkie

326 742 zł42 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,89 m . Zlokalizowane w nowym bloku A przy ul. Różanej w Radomsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jamborek

Jamborek,łódzkie

79 000 zł1 514 m² 52,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestronnego terenu w otoczeniu przyrody, z drzewami i lasem na wyciągnięcie ręki? Czy marzysz o miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się spokojem, zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Łódź,łódzkie

660 000 zł69 m² 9 580,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie | ul. Pienista 41a, łódź Lokalizacja: ul. Pienista 41a, łódź Powierzchnia mieszkania: 68,89 m Komórka lokatorska: 3,14 m w cenie Pokoje: 3 Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

400 500 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, osiedle Dolnośląskie

Bełchatów,łódzkie

444 000 zł63 m² 7 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na parterze niskiego bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Lokal po generalnym remoncie, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Łódź,łódzkie

275 000 zł38 m² 7 193,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 38,23 m - gotowe do zamieszkania! Pełna własność Atrakcyjna lokalizacja, świetny widok! Cena do negocjacji Na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

519 000 zł65 m² 7 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 65m2 składającego się z 2 przestronnych pokoi, kuchni i sporej łazienki. Oba pokoje posiadają balkony. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

519 000 zł56 m² 9 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez pcc! Pewna i bezpieczna inwestycja Często wybierana jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

443 700 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i ukrytych kosztów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

313 703 zł28 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siarczana

Łódź,łódzkie

300 000 zł40 m² 7 564,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne w pełni rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia. Położone w doskonałej lokalizacji na czwartym piętrze w niskim bloku. W około bloku dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stanisławice

Stanisławice,łódzkie

95 000 zł9 175 m² 10,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 9175 m2 znajdującą się w Stanisławicach, w niedalekiej odległości od Koniecpola. Lokalizacja: ulica Zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

2 850 000 zł577 m² 4 939,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 899 m²

Nieruchomość położona na Julianowie w bliskim sąsiedztwie Parku im. Adama Mickiewicza. Dom został wybudowany na działce o powierzchni 1899m2. Budynek został zamieszkany w 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ozorków

Ozorków,łódzkie

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - 2 pokoje z balkonami, parter, centrum Ozorkowa Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego bloku w centrum Ozorkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Prusicko

Prusicko,łódzkie

159 000 zł4 009 m² 39,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - woj. łódzkie, powiat ,pajęczański, gmina, nowa Brzeźnica, miejscowość Prusicko ema Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

< sprzedana > jeśli interesuje Cię podobna nieruchomość skontaktuj się z nami. Osiedle Wielkopolska, a dokładnie ul. Uniejowska 4a w Łodzi, to miejsce pośród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

939 000 zł79 m² 11 871 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poznaj wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,10 m z ogromnym tarasem 49,40 m , które powstaje w ramach nowoczesnej inwestycji Artepolis w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Telefoniczna

Łódź,łódzkie

1 300 000 zł97 m² 13 402,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy wyjątkową okazje zakupu 4-pokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 97 m z tarasem, balkonem i 2 miejscami w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Milionowa

Łódź,łódzkie

390 000 zł31 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W tej inwestycji posiadamy więcej mieszkań o różnym metrażu w razie zainteresowania zapraszam do kontaktu. +48 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Radomsko,łódzkie

318 942 zł41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 40,89 m . Zlokalizowane w nowym bloku A przy ul. Różanej w Radomsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

250 000 zł23 m² 10 642,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne dla singla lub pod wynajem! Przytulna kawalerka po rewitalizacji Łódź, polesie O mieszkaniu: powierzchnia: 23,49 m | Piętro: 2 | Kamienica po rewitalizacji W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

610 000 zł153 m² 3 986,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Na sprzedaż: atrakcyjna nieruchomość mieszkalna z możliwością prowadzenia działalności w Łodzi, przy ulicy Olkuskiej 11a. Szczegóły oferty: na sprzedaż budynek mieszkalny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łódź

Łódź,łódzkie

2 500 000 zł20 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Łodzi. Dom o powierzchni 280m2, składający się z 3 kondygnacji z tego z 7 pokoi,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pojezierska

Łódź,łódzkie

320 000 zł42 m² 7 710,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 41,5m2 na Bałutach. Usytuowane na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Julianowskiej. W lokalu przeprowadzono generalny remont, który obejmował: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Łódź,łódzkie

399 999 zł40 m² 10 124 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga: zdjęcia mają charakter wizualizacji. Nowe mieszkanie w świeżo ukończonej inwestycji przy ul. Wodnej w Łodzi Charakterystyka mieszkania: lokal położony na 4. piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

426 375 zł45 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

604 145 zł73 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

385 000 zł56 m² 6 868,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję do sprzedania przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z atrakcyjnym dużym balkonem i komórką lokatorską. Mieści się w cichej, spokojnej, zielonej okolicy na Retkini. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stróża,łódzkie

1 090 000 zł132 m² 8 226,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 492 m²

Rezerwacja! Niektóre miejsca mają w sobie coś, czego nie da się zmierzyć metrami. Od pierwszych kroków czuć tu spokój, zapach zieleni i pewność, że jesteś dokładnie tam, gdzie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radomsko,łódzkie

664 364 zł81 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji Belluno, 0% Prowizji - ( do biura ) Kupujący nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych Ta prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

3 125 000 zł52 059 m² 60,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Konstantynowie łódzkim Działka o powierzchni 52 059m2 w Konstantynowie łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Radomsko,łódzkie

468 958 zł57 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowe mieszkania w inwestycji Belluno, 0% Prowizji - ( do biura ) Kupujący nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych Ta prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka Białego

Łódź,łódzkie

684 000 zł62 m² 11 035,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepiękne i przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 61,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

253 000 zł36 m² 6 992,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu, sypialni, łazienki z wc, kuchni, przedpokoju, loggii. Mieszkanie jest.